Samsung Galaxy vai Apple iPhone?

Pagaidām esmu bijusi uzticīga iPhone telefoniem, taču arvien vairāk redzu, ka pēdējā laikā citi mēdz pāriet no Apple uz Samsung mobilajām ierīcēm, lai gan iepriekš bija pretēji. Tā kā būtu laiks mainīt telefonu, izskatu iespēju ņemt Samsung Galaxy jaunāko modeli. Attur tas, ka esmu dzirdējusi, ka Android klaviatūra nav tik ērta cik ios, kā arī iPhone patiešām ir ļoti ērts… kāda ir Jūsu pieredze un viedoklis par abu uzņēmumu ražojumiem?

Pamēģini LMT atvērto uz pusgadu un sapratīsi vai gribi migrēt uz citu OS.

Čau! Tas ir pieraduma jautājums. Virtuālās tastatūras var mainīt kā iPhone, tā arī Android ierīcēm. Paeksperimentēsi un atradīsi sev ērtāko risinājumu. Tīri dzelži un iespēju ziņā dārgā gala Android telefoni dara visu to pašu, ko iPhone un noteiktos aspektos pat labāk.

Es arī piekrītu @Falks, ka vari patērēties uz LMT Atvērto līgumu un paeksperimentēt ar dažādu platformu telefoniem. Galvenais nemest plinti krūmos pēc pirmajām dažām nedēļām, kad būs grūti aprast ar jauno vidi. Tas ir normāli, jo būs lietas, kas būs jārpāmācās lietot. Pēc pāris mēnešiem jau viss būs OK. Ja nebūs, nomainīsies atpakaļ uz iPhone.

Dod mums ziņu forumā, ja procesā gadās kādas neskaidrības. Veiksmīgi! :slight_smile:

Jūs esiet droši, ka LMT ne-klients (ja nu gadījumā konkrētā persona tāds ir) tik viegli var tikt pie LMT atvērtā līguma un telefona?
Esmu dzirdējis, ka jaunajiem (vai nesenajiem) klientiem, iegādājoties jaunu ierīci, ir jāveic pirmā iemaksa. Jauno klientu gadījumā limits pirmā telefona iegādei pie LMT ir ~ 300EUR, bet ja telefona (vai jebkuras citas iekārtas) cena ir lielāka, tad starpība ir jāiemaksā pirmajā iemaksā. It kā nebūtu loģiski prasīt 400-500 EUR kā pirmo iemaksu par Atvērtā līguma telefonu, kuru pēc pusgada klients var stiept atpakaļ, bet nedomāju, ka telefonu ar atvērto līgumu var paņemt jebkurš, ja pērkot uz nomaksu ir jāpiemaksā.

Jā, tad laikam pamēģināšu ar LMT atvērto Galaxy un tad jau redzēs

No LMT mājaslapā atrodamās informācijas var noprast, ka atvērtā līguma piedāvājums ir pieejams visiem, arī citu operatoru lietotājiem, bez pirmās iemaksas

Jā, bet pēc tam uzraksti kā praksē viss sanāks. Gan ar Atvērtā līguma noformēšanu, gan vispār pieredze ar Galaxy telefonu :slight_smile:

Esmu rūdīts “aifonists” jau no ceturtā ābola laikiem. Sievai uzdāvināju S9, viņa ir ļoti apmierināta, un ja tā godīgi, tad man arī “tek siekala” uz to aparātu. Iespēju (funkciju) un kameras kvalitātes ziņā tas diezgan ļoti pārspēj āboltelefonus. Ļoti iespējams, ka mans nākamais telefons būs kāds no Samsungiem. Vienīgais, kas mani attur no pārejas, ir nepatika pret Android OS. Jā, Androidam iespējas plašas, teju bezgalīgas, ja salīdzina ar “nabadzīgo” iOS, bet man svarīgākā funkcija ir stabila darbība ar maksimāli maz gļukiem (uzkāršanās, bremzēšana, aplikāciju neatvēršanās utt.), un tur ir 1:0 iOS labā. Tiesa, ar pēdējiem lielajiem updeitiem arī iOS sākusi vairāk gļukot. Redzēsim, kā ābols darbosies ar 12 updeitu. Kas zin, varbūt tieši tas būs izšķirošais solis man, lai pārietu uz S9+ :)