Samsung Pay

Sveiciens, kolēģiem.

Izstāstiet man lūdzu par Samsung Pay un cik tālu tas šobrīd ir attīstījies. Kāda atšķirība no Apple Pay? Kādi ir drošības aspekti?

Tas tā kā globālākā līmenī interesē? Cik man zināms, Latvijā šobrīd nav pieejams ne viens, ne otrs.

Es pagaidām ta vispārīgi biju lasījis, bet kaut kā pēdējā laikā nekādas informācijas nav dzirdēts. Domāju, varbūt kāds zin.

a kam tas īsti vajadzīgs, ja ir jau, piemēram, citadeles karte ko piesaisti telefonam un maksā ar nfc?

man ar tīri teorētiski šitais haips interesē - kāds labums

citadeles karte tevi piesaista citadeles bankai. xxxPay risinājumi piesaista tevis norādītu banku/karti.

un tas izskaidro ko?

vienalga kā sauc - citadele vai skujudele. nauda bankā - telefons norēķināšanās instruments. kāda ir apple vai samsunga pievienotā vērtība???

tas izskaidro to, ka cilvēki tur savas finanses, kur viņiem ērtāk/izdevīgāk, nevis ver kontus un glabā naudu kur pagadās. vai sweds, sebs piedāvā nfc norēķinus, nemaz nerunājot par mazākām vai ārzemju bankām?

nu tā arī būtu pateicis, ka neko nerubī. neviens netur naudu ne samsungā, ne apple. identisks princips, kā citadeles lietotnei,
kurai piesaisti citadeles karti un norēķinies caur nfc.

jautājums paliek - vai apple un samsungs kā starpnieki piedāvā vēl kādu pievienoto vērtību. cik saprotu, tad applepay gadījumā vnk var ar īsziņas palīdzību draugam aizbliezt naudu. bet tam apakšā ir X bankas X karte vai virtuāla applepay karte?

Nu, vispār piedāvā gan, manai Swed kartei ir NFC opcija. Ko Tu tur gudru gribēji pateikt? :smiley:

to, ka Tu nevari karti piesaistīt aplikācijai telefonā un norēķinoties pie nfc termināla grūst klāt telefonu[quote=Arcca][quote=digitalk]vai sweds, sebs piedāvā nfc norēķinus, nemaz nerunājot par mazākām vai ārzemju bankām?[/quote]

Nu, vispār piedāvā gan, manai Swed kartei ir NFC opcija. Ko Tu tur gudru gribēji pateikt? :D[/quote]

tu tagad esi muļķis vai saliecies? es nekur neteicu, ka naudu tur xxxPay, es teicu

kuru banku kartes/kontus atļauj piesaistīt citadeles “identiskā principa” lietotne?

Vot tagad paskaidro kur ir starpība - terminālim piegrūd karti vai telefonu? Princips tas pats, tad kāda ir tā reālā starpība? Lielākoties tāpat visiem vienmēr ir maks un telefons līdzi. Vai vēl labāk - telefona maciņā ir kabata bankas kartei, kur to arī tur.

Samsung izmanto MST tehnoloģiju bez tā NFC. Tiek raidīti dati kā novelkot magnētisko joslu, līdz ar ko strādātu pilnīgi visās vietās un ar lielākiem limitiem, atšķirībā no NFC gļukiem. Pie tam Samsung Pay piedāvā ļoti daudz dažādus bonusus valstīs, kur viņš ir pieejams.

nekādas, viss atduras ieradumos. noteikti lielu lomu spēlē neatbildētais Lapsinieka jautājums - kāda ir xxxPay pievienotā vērtība.

pirmkārt, ļoti daudzi cilvēki izvēlas nepārvērst telefonu par bigmaka biezuma izstrādājumu.

otrkārt, galīgi garām, ja tev ir telefons ar nfc vai makā ir vairākas nfc kartes - tās savstarpēji konfliktē. arī eID un RS e-talons.

rimi, maxima. visur, kur straipojas magnetiskās lojalitātes kartes. cik saprotu, daudzās valstīs nemaz nav pārgājuši pilnīgi uz čipiem, tāpēc vēl ilgi varēs ar tādām kartēm norēķināties

lietotājam no tā vieglāk nepaliek, jālieto ko dod :slight_smile:

šobrīd situācija ir tāla no ideālās, kartes nākas glabāt atsevišķi vai vilkt pa vienai ārā, kas pazemina bezkontakta norēķinu ērtības.

yep, tā būtu laba alternatīva. diemžēl āboļi pie sava nfc citus nelaiž, tas papildus bremzē progresu.

Es arī gaidu Samsung Pay! Galvenokārt, lai varētu ar pulksteni maksāt. Krievijā jau veselu gadu darbojas, ļaudis apmierināti.

Tieši tā. Man ir Gear Sport pulkstenis un nevarēju saprast kāpēc Samsung Pay tur nav iebūvēts. Un tagad sapratu, ka Latvijā viņš vēl neeksistē :grin::grin::grin: bet labi gan ka ar Swedbank 2019 aplikāciju var maksāt

Paldies par reklāmu! :face_with_raised_eyebrow:

Tak baigi smaga tā kredītkarte, lai līdzi nēsātu, ka visi šitādi pribambasi vajadzīgi - Apple, Samsung vēl sazinkādi tur iņjaņPay.