Samsung S10+ vai Huawei P30 Pro 128gb

Sveiki! Iesakiet lūdzu kādu modeli izvēlēties, esmu youtube izskatijis visu ir plusi un mīnusi un katrs saka savu, varbūt kāds var padalīties ar pieredzi.

Kāda ražotāja telefons Tev ir tagad?

Abi ir ļoti labi telefoni un principā starp vispār labākajiem šobrīd nopērkamajiem telefoniem. Es pēdējos piecus mēnešus ikdienā lietoju Samsung Galaxy S10+ un uzskatu to par labāko šobrīd nopērkamo Android viedtālruni vairumam pircēju. Nesen rakstīju par savām šāda ilgtermiņa testa atziņām.

Huawei P30 Pro ir tehniski iespaidīgs telefons, taču es to nepirktu divu vienkāršu iemeslu dēļ. Tikai 19. augustā būs skaidrs, ko ASV iesākt ar sankcijām pret Huawei un varēsim mēģināt saprast kā tas ietekmēs šo ražotāju. Otrkārt, mūsu pieredze ar Huawei P30 Pro liecina, ka, kamera, lai arī tehniski ir ļoti iespaidīga, darbojas neparedzami. Proti, regulāri gadās kaut kādi dīvainu (violetīgu) nokrāsu attēli. Ar Samsung flagmaņiem tā nav ne reizi bijis.

Personīgi mana izvēle no šiem abiem ir Galaxy S10+, jo tas telefons neliek iespringt, bet darbojas visu laiku paredzami un labi.

… jūsu pieredze ar pusgataviem testa tālruņiem … mana pieredze - tieši fotojomā - nekad nav pievīlis un Tu Kristap zini, ka es sūdu nerunāšu (it sevišķi, kas attiecas uz foto)
lielāka bača, superātra uzlāde, labais stūris nav aizčakarēts ar megaizgrauzumu

Es varu runāt tikai par savu pieredzi. Jāgaida jaunās Huawei ierīces, varbūt tur reālā lietošana sakritīs ar mārketinga materiālos uzburtajām sapņu pilīm.

1 Like

Taču reku cilvēks, kas lieto ikdienā raksta. Kāpēc tas ir neobjektīvs skatījums?

Tāpēc, ka cilvēkam par vairumu Huawei produktu jau gadiem ir, manuprāt, pārlieku pozitīvs skatījums un tas man liedz akli ticēt viņa teiktajam.

1 Like

Tātad cilvēks gadiem lieto konkrētas firmas produktus, jo tas, acīmredzot, viņam labi kalpo.
Ja kāds gadiem lieto Apple, Samsung vai Sony produktus, tad jau arī nevar ticēt, jo rodas pārlieku pozitīvs skatījums. Tāpat cilvēki, kas par ierīci (piemēram, Macbook) samaksā lielu naudu baidās atdzīt, ka varētu būt kļūdījušies, līdz ar to apgalvo citiem, ka produkts viņiem ļoti patīlk, lai gan tā varētu nebūt.

Tie visi ir pat ļoti subjektīvi skatījumi.

es domāju tā… salīdzinam mūsu instagrama kontus un foto… ir sīkumi, kas huawei gadījumā mani besī. Tomēr - patreiz tas ir viens no inovatīvākajām trubštancēšanas kantoriem.

Kāds tev instagram? Gribētu apskatīt.

jaukaiz

Tieši tā, viens no inovatīvākajiem ražotājiem no cik nozīmīgajiem ražotājiem? Trīs? Pieciem? Neviens jau nesaka, ka Huawei neprot izveidot interesantus produktus.

Parasti random ierindas lietotāji var lietot viena ražotāja produktus un tas ir okei. Bet mums apskatniekiem ar to ir par īsu. Lai varētu objektīvi spriest par situāciju tirgū un katras atsevišķas ierīces plusiem un mīnusiem, nepietiek tikai ar to, ka lieto vienu produktu. Mūsu gadījumā ir jāspēj iepazīt maksimāli daudz relevantu produktu. Tieši tāpēc pirms daudziem gadiem pārgāju no iPhone uz Android un paralēli Mac lietoju arī Windows ierīces.

hujavei ir visai pretrunīga ķīna. nav stereo skaņas, kas ir milzīgs mīnus. sistemātiski gļuki visās jomās. tas ir tas, kas pasmelts no daudzajiem apskatiem.

Stereo skaņa ir pretrunīgākais, jo man ir 2016. gada Huawei un tam ir stereo skaņa, jaunajiem nav. Bet tas ir milzīgs mīnuss tev, bet teiksim ne man.

Par gļukiem ir ļoti grūti piekrist, ka tie būtu sistemātiski visās jomās. Ģimenē un draugu lokā ir ap 8 Huawei telefoniem, dažāda vecuma. Mēdz būt gļuki, bet lai teiktu, ka sistemātiski visās jomās - noteikti ne. No otras puses - Apple, Samsung, LG, Sony - visiem ir vairāk vai mazāk regulāras problēmas un to gan nav vērts noliegt.

Cilvēki par Huawei runājot koncentrējas uz mīnusiem, bet reti kurš atdzīst, ka ir palieli plusi, no tiem pašiem daudziem apskatiem pasmeļot.