Samsung Smart TV patvaļīgi izslēdzas

Ir Samsung UE40F6650SB TV kaste (Smart TV utt.), kura sāk patvaļīgi slēgties ārā apmēram pēc 70 minūtēm. Miega taimeri un Eco grabuļi atslēgti, taču tas nepalīdz. Factory reset un firmwares updeits arī šai sakarā neko nemaina. Vai tiešām būs jāstiepj uz servisu?

Pašu TV lieto tikai interneta režīmā. Skatās Lattelecom TV, filmas no YouTube u.tml. caur WiFi. T.i. bez pieslēgtas TV antenas. Arī pie HDMI nekas nav pieslēgts.

FYI: No kopējās jātnes ar to kasti varu droši apgalvot ka Smart TV kā tāds ir qaqa. It kā skrien zem Android, taču tas tur ir sajāts līdz nemaņai ar aplikācijām, ko nevar atslēgt un pat paslēpt ne. Un no malas ielādēt arī neko nevar.

Ja nepalīdz atgriešana uz rūpnīcas iestatījumiem, tad es ierīci nestu uz servisu. Vispār ļoti drūmi, ka esam nodzīvojuši tik tālu, ka pat tāda ierīce kā televizors nedarbojas kā nākas.

Iespējams, ka gļuks radies arī dēļ tā, ka TV no ārpuses nekas nav pieslēgts. Ir arī parastie TV, kuri bez pieslēgtas ārējās antenas pēc neilga laika paši izslēdzas. Pamēģināšu ar vada gabalu imitēt antenu - mož palīdz :slight_smile: Ja ne, tad gan uz servisu.

Starp citu, salīdzinot ar Smart TV kopumā, izslēgšanās vēl ir maznozīmīga neērtība. Tas ir 2013. gada izlaiduma TV, attiecīgi “gudrās” iekšas ātrdarbības ziņā atrodas 2012 gada smartfona līmenī (browzeris baisi velkas). Ar nenoņemamo bloatu, kas tur sabāzts un nespēju no galvenā ekrāna atslēgt nevajadzīgās izklaides šņagas (statiski rietumu filmu kanālu un un spēļu reklāmas kvadrāti). Ja tas tā ir vairumā smartTV, tad pupās tādus. Labāk pirkt “dumjo” TV un Android mediju kasti ar KODI vai tml.

Mans Samsung TV patvaļīgi mēdz ieslēgties.

Pagaidām gan šo problēmu nerisinu, jo tas ir noticis kādas 3 reizes. Tas tomēr nav tik kaitinoši, kā random izslēgšanās pēc 70 minūtēm.

Arī pāris pēdējās dienas esmu ievērojis , ka izslēdzas pec kāda laika tv (samsung smart) ,laiku neesmu uzņēmis, bet varetu but ka ap tam 70 min. arī izslēdzas.

labāk pirkt lielu paneli un slēgt klāt ko vien sirds kāro.[quote=Krotow]Iespējams, ka gļuks radies arī dēļ tā, ka TV no ārpuses nekas nav pieslēgts. Ir arī parastie TV, kuri bez pieslēgtas ārējās antenas pēc neilga laika paši izslēdzas. Pamēģināšu ar vada gabalu imitēt antenu - mož palīdz :slight_smile: Ja ne, tad gan uz servisu.

Starp citu, salīdzinot ar Smart TV kopumā, izslēgšanās vēl ir maznozīmīga neērtība. Tas ir 2013. gada izlaiduma TV, attiecīgi “gudrās” iekšas ātrdarbības ziņā atrodas 2012 gada smartfona līmenī (browzeris baisi velkas). Ar nenoņemamo bloatu, kas tur sabāzts un nespēju no galvenā ekrāna atslēgt nevajadzīgās izklaides šņagas (statiski rietumu filmu kanālu un un spēļu reklāmas kvadrāti). Ja tas tā ir vairumā smartTV, tad pupās tādus. Labāk pirkt “dumjo” TV un Android mediju kasti ar KODI vai tml.[/quote]

LG. Nekas, nekur bez vajadzības neizslēdzas.

Nekad nav bijis Samsung TV, bet LG Smartam man ik pa brīdim pazūd skaņa no HDMI 1 ieejas. Kad pārlieku uz HDMI 2 un tad atpakaļ uz HDMI 1, tad tā atkal parādās. Pretīgs gļugs. Resets nepalīdz.

Samsunga TV īpašnieces šīrīta reports: klipus YouTube aplikācijā tomēr rādot bez izslēgšanās. Taču slēdzas ārā, ja pārlūkprogrammā skatās strīmotās filmas no Kinopoisk.ru u.tml. vietnēm. T.i. pārlūkprogrammā attēloto video Smart TV neuzskata par ievērības cienīgu un aiziet miega režīmā. Pārlūkprogrammas uzstādījumos miega režīma parametru nav. Kur vēl tos varētu meklēt?

paša TV uzstādījumos - tur kur visādas ekomodes un citi sūdi apkopoti, bet tu jau tos esot atslēdzis…

Ja lasi lv.tehnika listi, tad gan jau pamanīji komentāru par Flash un TV pārlūkprogrammas (ne)sadarbību. Ļoti iespējams, ka gļuks ir vēl kompleksāks par Flash objekta aktivitātes noteikšanu un varbūt TV pārlūks Flash aktivitāti vienkārši ignorē, jo caur Flash šobrīd lapās bieži rāda tikai banerus (kur vēl reklāmu tīkli nav pārgājuši uz HTML5). Beigu galā mums ar TV īpašnieci piegriezās tas pseidogudrais aparāts. GearBest pasūtīju medijkasti ar normālu Android un KODI kopā ar pulti/peli. Kad atbrauks, iedošu viņai uz kādu laiku paspēlēties un notestēt kino lietas :slight_smile:

kaut kā aizdomīgi, ka šī kaste neatbalstot externālos subtitrus. KODI tos ēd brokastīs pārslu vietā.

Krotow: Pēc tam šeit noziņo kā veiksies ar to pasūtīto brīnumu :slight_smile:

kaut kā aizdomīgi, ka šī kaste neatbalstot externālos subtitrus. KODI tos ēd brokastīs pārslu vietā.[/quote]

Tam es tiešām neticu. Zinu, ka KODI atbalsta subtitrus no SRT u.tml. failiem. Drīzāk GB lapas apraksta ielicējs būs kopējis apraksta šablonu un aizmirsis izlabot.

Man nav iebildumu arī publiskam testam Kursorā. Rezultātu varēsi ielikt kā rakstu visiem.

un Q&A klientam atbildēja tupa vadoties no ieliktā apraksta? nu, varēsi notestēt :slight_smile: