Samsung vs xiaomi help

Sveiki. Situācija, ka steidzami jāiegādājas jauns telefons. Nepieciešami ieteikumi. Skatos uz Xiaomi mi 11 Lite vs samsung galaxy s20 FE. Cik es saprotu no telefoniem abi izskataas līdzīgi. Un nevaru izlemt. Īsuma kam es izmantoju tel. Skriešana un sporta aplikācijas,vai var savienot ar pulsometriem. Bieži waze lietošana. Video skatīšana. Un viens no svarīgākajiem sanāk bieži fotogrāfēt dažāda tipa bildes, īpaši naktīs. Principā svarīgākie kamera un baterija ar jaudu. Ceru uz Jūsu ieteikumiem.

Starp 3 variantiem es ņemtu Poco X3 Pro, jo tāds pats kā pārējie, bet lētāks.
Samsungam ir divi plusi - bezvadu uzlāde un IP68 (uz jautājuma cik viņs ir 68). Ja mazsvarīgi šie plusi, tad nav pamata izvēlēties dārgāko.

Ņemot vērā ka Xiaomi OS gan telefoni ir lētuči ar lētām rokām taisīti, es Xiaomi vienkārši kā sugu neņemu. Un protams tas ka ķīna tirgo visu tavu info prom un vēl komunisti noklausās.
Kā tu domā kur tam Xiaomi tā cena rodas?
Samsung A72 nodrošinās visas tavas velmes pa OK ciparu. OIS ir kamerai pat-feini.
Labojums-uzmetu acis cenai priekš A72. Sakāpušas. Tad jau FE.

Tieši tā - X3 Pro vai Poco F3, ja var pavilkt cenu. F3 ir arī 8+256 GB versija.

Kad bija Samsung 9+, ceļojumā pie pirmā lietus Smasungs atņirdzās pie pirmā lietus ar visu savu ip.

Nekad, nemūžam neņem s20 FE… Lielākais mēsls tajā cenu kategorijā. Vienīgā labā lieta kas ir telefonam, tā ir izcila kamera. Gļuki ar ekrāna spilgtumu, kurus jau pusgadu nevar izlabot. Lietojot vasarā 10 min saulē telefons pārkarst un gļuko tā ka nav iespējams lietot. Pārgāju uz šo sūdu no Redmi note 5, ar kuru man divarpus gadu laikā nebija tik lielas problēmas kā ar šo telefonu jau pirmajā mēnesī.

Es lietoju Xiaomi Mi Mix, Mi Mix 3 un abi bija drausmigi. Un gljukoja pamatigi. Es tiesham neiesaku nevienu no Xiaomi un visu lieotshanas laiku taa arii netika salabots. Paardevu abus tos hlamus un esmu laimigs, ka pargaju uz Samsung.