Savādi pleķi S8 ekrānā

Laba diena,

Ir telefons - Samsung S8, pāris mēnešus vecs, iegādāts jauns pie Tele2.

Un ir problēma - kaut kādi pleķi telefona ekrānā. Pamanīju tos pirms pāris nedēļām, nevaru apgalvot, vai tie tur bijuši kopš sākuma. Vislabāk redzami tiešā saules gaismā, bet saskatāmi ir arī tāpat. Savādi man šķiet tas, ka kārtīgi noslaukot ekrānu ar mikrošķiedras lupatiņu, vairs pleķus neredz, bet tikko kā drusku nosmērē ar pirkstiem, tie paši pleķi kļūst redzami. Labi redzami ir arī, tikko izvelkot no kabatas, jo tad kaut kā uz ekrāna vidus daļas, tieši tur, kur tie pleķi atrodas, ir parasti tāds kā nosmērējies laukums visu laiku vienā vietā, uz kura labi viss spīd cauri. Šķiet, ka savu izkārtojumu un formu tie burbuļi nemaina. Pleķi ir tikai ekrāna vidusdaļā un izskatās kā iekšā ekrānā. Un redzami ir tikai uz melna fona/tumša fona. Telefonu neesmu mazgājis ar nekādiem brīnumiem, neesmu mētājis, nevaru iedomāties nekādu kaitniecisku darbību pret viņu no manas puses.

Nu un tad jautājums - vai esat redzējuši ko līdzīgu un vai ir kādas teorijas, par to, kas tas būtu? Vai man ir iesmērēts refurbished telefons un tā ir līme zem ekrāna? Vai tā ir tā saucamā “oleophobic coating” kārta, kas dilst nost? Un galvenais jautājums - vai tas maz ir uzskatāms par defektu un vai vērts dot uz Tele2 garantijas servisu? Kāda ir ļaužu pieredze ar to kantori? Pieļauju, ka nāktos šķirties no tālruņa uz labu laiku?

Izskatās pēc noēsta oleofobiskā pārklājuma. Savulaik ar S6 bija līdzīgi. Nezinu kurā brīdī tas notika, bet skaidrs ka notika pēc tam, kad telefons tika palietots reizē ar ēdienu. Nespēju atcerēties ko toreiz ēdu vai dzēru, bet aizdomas ka gāzēts ūdens uzpilēja uz ekrāna un tajā vietā slaukot nost noēda to pārklājumu.

Jā, visdrīzāk oleofobiskais pārklājums. man S8 tagad ir 9mēn, pārklājums ir pazudis pilnībā un ekrāns lielākoties izskatās nožēlojami. Pasūtīju no ebay pārklājuma atjaunotāju. Cik atceros S6 tas pārklājums turējās ilgāk…

Klau, a kā praksē izskatās un darbojas tas pārklājuma atjaunotājs? Kaut kāda smēre/šķidrums? Tiešām mājas apstākļos to normāli var atjaunot un tas ilgi turas?

Pasūtīju šo:

vēl neesmu uzklājis, kā izdarīšu ziņošu šeit.

To deviņu mēnešu laikā arī bija redzami pleķi ekrānā vai tikai nodilums?

man vairāk kā nodilums. ja gribas toč zināt ka tas ir bojāts oleofobiskais, tad pakarsē ar šķiltavu. YT JerryRigEverything vienmēr pakarsē savos testos un zina teikt ka tas iznīcina to pārklājumu tajā vietā.

Tas bija kāds joks $$$ dārgo ekrānu pārdošanas veicināšanai?

Izskatās pēc Brieža :) ekrāna iedegums tas tak nav…

1 Like

izskatās, ka kaut kas uzliets, kas pabojājis pārklājumu. šņabis? etiķis, vai kāds nikns mazgājamais līdzeklis

uzklāju augstāk minēto ebay oleofobisko pārklājumu. Centos ievērot instrukciju klāju pa pilēm 5reizes un atļāvu nožūt 9h, neaiztiekot ekrānu. Pudelītē palika vēl 3/4 šķidruma. Rezultāts ir iepriecinošs: pilītes izveidojas “pareizi”, pirkstu nospiedumus var dabūt nost 2x parīvējot pret biksēm, kabatā esot pašatīrās :) Protams, aktuālais jautājums: cik ilgi turēsies? Solos ziņot šeit pēc pāris mēnešiem.

1 Like

Vai nevarētu būt tā, ka vienkārši esi pārcenties ar ekrāna tīrīšanu lietojot spirtu, vai kādu citu agresīvu šķidrumu?

a varbūt viņu sieva krāpj? jo baigi izskatās pēc ragiem… pat neminēšu vārdā kā ragiem…

2 Likes

Kā solīju atskaitos par rezultātiem: ebay pārklājums ir izturējis gandrīz 7 nedēļas un ekrāns palēnām paliek aizvien taukaināks un nesmukāks. Drīz ķeršos pie pārklājuma atjaunošanas. Tātad, manā gadījumā, pudelīte maksā 16USD 25% procenti satura tiek iztērēti lai ~2mēn ekrāns izskatītos labi, tas ir 2USD/mēn kas ir dārgi. Droši vien labāks risinājums ir kāds no dārgajiem aizsargstikliem.

Labāk pastāsti, kā Tu pie tāda errora vispār tiki!? Kas bija jālieto?