Smartwatch ieteikums (Pebble round aizstājējs)

Sveiki.

Mans uzticamais Pebble round pamazām mirst, gan fiziski (netur bača), gan garīgi (fitbit cūcība). Tapēc vēršos pie Jums ko vietā vajadzētu gādāt? Negribu ar pulksteni fočēt, zvanīt, skatīties video vai bakstīties ilgāk par dažām sekundēm. Ticiet vai nē, bet pamatfunkcija būs laika rādīšana. Patīk arī ātri apskatīties laika prognozi un datumu. Varbūt kādu kalendāra ierakstu vai precīzu saulrieta laiku. Notification atbalsts ir must have. Vēlams arī īsas atbildes iespējas (ok, on my way utt.). Pebble round nebija gps. Tagad tādu gribētos. Pebble round bija mazs, viegls un gandrīz nemanāms, salīdzinājumam Samsung S3 (vai kā viņu tur) ir monstruāli milzonīgs. Cena un baterijas ilgums ir zem jautājuma zīmes. Virs 500€ noteikti nē, un zem 200€ droši vien nekā jēdzīga tāpat nav. Ar bateriju līdzīgi. Viena diena ir par maz. Piecas būtu forši. Telefons pašlaik ir iPhone SE, bet neesmu piesaistīts nevienai OS, pirms tam bija visu laiku Android un tas varētu uzrasties arī nākotnē. Idejas?
paldies,

Oi, izvēle ir riktīgi plaša. Ja lieto iPhone un meklē viedpulksteni, kas pamatā nav sporta pulkstenis, tad grozies kā gribi, labākā izvēle ir Apple Watch. Tas gluži vienkārši vislabāk darbosies ar visām tavā saimniecībā esošajām Apple ierīcēm. Ja tomēr der arī kaut kas sportiskāks, bet reizē arī pietiekami funkcionāls, tad tajā ap 200 eiro cenā man kaut kā nāk prātā Garmin Forerunner 230. Mums tam pat apskats bija, palasies: https://kursors.lv/2016/08/25/garmin-forerunner-230-sporta-pulkstena-apskats/

Met līkumu tiem Apple Watch!

Timex Metropolitan+ un vispār Timex ir pāris visai lēti pulksteņi ar Bluetooth. Neesmu gan redzējis un nezinu ko tieši BT spēj paveikt Timex pulksteņos. Lasīts, ka sākotnēji aplikācija bija gļukaina. Cena ar 150 eur.

Garmin ir Vivomove ar gadu ilgu bateriju.

Casio ir G Shock sērijai Bluetooth opcijas, piemēram, GBA-400-1AER modelī. Cena ap 250 eur. Vai ECB-500D-1AER ap 350 eur.

Kādu laiku pats metu acis uz šo: https://health.nokia.com/es/en/steel-hr

cena, manuprāt, ok, un iespējas arī. Dizains arī gana gaumīgs.

Pašam bija Pebble Steel, kurš pēc 1,5 gadu lietošanas arī pamazām aizgāja pa “skuju taku”. Vietā paņēmu Samsung Gear S3 un esmu ļoti apmierināts! Ar vienu uzlādi, ja pārāk nespaida pulksteni un nenāk kaudzēm paziņojumu, var izvilkt 4 dienas. Es parasti uzlādēju līdz 90% un pēc 3 diennaktīm lieku lādēt, kad akumulatorā vēl ir 15%.
Kolēģim ieteicu nopirkt Xiaomi viedpulksteni (man pašam ir daudz lietu no Xiaomi, normāls ražotājs). Tad nu viņš pasūtīja lētāko no abiem Xiaomi variantiem, bet pulkstenis iepatikās viņa meitai, kura to konfiscēja :wink: , tad nu viņš sev pasūtīja vēl vienu, gaida, kad atnāks. Pēc funkcijām ļoti līdzīgs Pebble, ar vienu uzlādi var pat mēnesi izvilkt.

[quote=Mahmuds]Pašam bija Pebble Steel, kurš pēc 1,5 gadu lietošanas arī pamazām aizgāja pa “skuju taku”. Vietā paņēmu Samsung Gear S3 un esmu ļoti apmierināts! Ar vienu uzlādi, ja pārāk nespaida pulksteni un nenāk kaudzēm paziņojumu, var izvilkt 4 dienas. Es parasti uzlādēju līdz 90% un pēc 3 diennaktīm lieku lādēt, kad akumulatorā vēl ir 15%.
Kolēģim ieteicu nopirkt Xiaomi viedpulksteni (man pašam ir daudz lietu no Xiaomi, normāls ražotājs). Tad nu viņš pasūtīja lētāko no abiem Xiaomi variantiem, bet pulkstenis iepatikās viņa meitai, kura to konfiscēja :wink: , tad nu viņš sev pasūtīja vēl vienu, gaida, kad atnāks. Pēc funkcijām ļoti līdzīgs Pebble, ar vienu uzlādi var pat mēnesi izvilkt.[/quote]

Kurš tieši Xiaomi modelis?

Čoms nopirka šādu:
https://www.aliexpress.com/item/Xiaomi-Amazfit-Smart-Watch-Bip-BIT-PACE-Lite-32g-ultra-light-Screen-1-28-Baro-IP68/32822185147.html
Man nepatīk plastmasas lietas, tad nu ja sev pirktu, tad ņemtu šo:
https://www.aliexpress.com/item/ENGLISH-VERSION-Original-Xiaomi-Huami-Watch-AMAZFIT-Pace-Bluetooth-4-0-Sports-Smart-Watch-Zirconia/32789190403.html

Neviens no tiem Xiaomi neatbalsta Endomondo, ne pa tiešo, ne padodot datus caur kādu viņu starpniekappu, kā arī bez telefona klātbūtnes netracko ceļu:(

Nu tad Tev jāskatās uz Samsung Gear vai Garmin.