Sony z5 compact zaudē samaņu.

Ir Sony z5 compact.
7 mēnešus gāja ideāli. Tagad pēdējo 4mēnešu laikā ir pats no sevis izslēdzies jau 4x. Pieliekot pie lādētāja nekas nenotiek. Ieslēgt nevar.

Servisā nekā izdarīt nevar vai nemāk. Tik vien kā pārinstalēt programmatūru.

Pēdējo reizi, kad izslēdzās ārā, pamēģināju nospiest ieslēgšanas pogu un skaļuma regulētāja augšējo pogu kopā. Tad ieslēdzās.

Kas tas ir? Brāķis vai kas cits? Vēl kādam tā ir?

Ja ir garantija, tad es Tavā vietā nestu atpaka un teiktu, lai maina.

šitie gļuki ir vistizlākie. nemainīs. pārinstalēs kaut ko atdos tev - re ku strādā. ja nākamājā dienā izrubās - cilpo akal uz servisu. tā aiziet laiks, nauda, telefona nav fiziski… [quote=toms]Ja ir garantija, tad es Tavā vietā nestu atpaka un teiktu, lai maina.[/quote]

Vai nav tā, ka mistiskā izslēgšanās notiek aukstumā? Ar aukstumu es domāju būšanu uz ielas mīnusos.
Ja pārinstalēšana nelīdz, pirmais pie kā es ķertos - baterijas nomaiņa.

Nē, katru reizi bija silts. Varbūt baterija tiešām vainīga.

[quote=Briedis]Vai nav tā, ka mistiskā izslēgšanās notiek aukstumā? Ar aukstumu es domāju būšanu uz ielas mīnusos.

Baterija būtu pirmais ar ko sākt. Reku, šeku tepat LV pa 15 naudiņām pasūti un nomaini. http://www.ebay.com/itm/New-OEM-Genuine-Sony-Xperia-Z5-Compact-E5803-Battery-2700mAh-LIS1594ERPC-/112306708945?hash=item1a260061d1:g:wNEAAOSw4CFYpwlg Ja gļuki pazūd - apsveicu! Ja nē, tad domāsim tālāk. Bet mans būt domāt, ka baterija ir sprāgonis.

[quote=Georgijs]Nē, katru reizi bija silts. Varbūt baterija tiešām vainīga.

[quote=Briedis]Vai nav tā, ka mistiskā izslēgšanās notiek aukstumā? Ar aukstumu es domāju būšanu uz ielas mīnusos.

Sony aparātiem parasti ar baterijām problēmu nav. Kontaktu problēmas gan var būt.
Pamēģini maigi ar rokām pavērpt aparātu no galiem, iespējams parādīsies minētā problēma.
Katrā ziņā ja problēma atkārtojas, likums paredz naudas atgriezšanu.

Sony mobilie viedtelefoni kā tādi vispār sāk zaudēt samaņu. Pirms tiem vairākiem gadien izskatījās daudzsološāka kompānija, alternatīva iphoniem. Bet, ne tagad mūsdienās.

Tev viņš ir rootots?

Nē, nav rootots.