Spams (diskusijām, kas neiederas nekur citur)

Ir mēģināts gandrīz gadu brīvas pieejas ziedošanu attīstīt- tā nedarbojās.

Pats interesantākais, ir tad kad pats esi palicis uz ārzemēm slavenāks, kas šajā projektā ir augsta latiņa pacelta.
Latvijā - tā kā neesmu daudz zināms ar projektu, tad sponsori parādīsies tad kad projekts izies uz starptautiskās skatuves, būs daudz ziedotājmušu un “draugu”

Plus, vienmēr jāpatur prātā tas, ka pat ja tev kā autoram liekas, ka projekts ir foršs un perspektīvs, tas nenozīmē, ka to tā uztvers citi cilvēki.

Cik cilvēku, tik viedokļu.

Eu, tu to nopietni? Tu tā nejoko - atceros laikus, ka no čoma vēl aizlienēju - Resident Evil pirmo daļu izgāju… sajūta, ka daudziem vēl mājās čupa ar vecajiem diskiem mētājas (:

spēlēt jau varēsi tikai 20 iešūtos virtuālos diskus, tāpat kā NES un SNES Classic ir iešūti ROMi.
diemžēl, atšķirībā no Nintendas, Soņka slēpj sarakstu, kas būs pieejams.

1 Like

Announcing PlayStation Classic’s full line-up of 20 games

Battle Arena Toshinden
Cool Boarders 2
Destruction Derby
Final Fantasy VII
Grand Theft Auto
Intelligent Qube
Jumping Flash!
Metal Gear Solid
Mr. Driller
Oddworld: Abe’s Oddysee
Rayman
Resident Evil Director’s Cut
Revelations: Persona
Ridge Racer Type 4
Super Puzzle Fighter II Turbo
Syphon Filter
Tekken 3
Tom Clancy’s Rainbow Six
Twisted Metal
Wild Arms

https://www.delfi.lv/news/national/politics/maldinosas-hermana-pedeja-pazinojuma-reklamas-interneta-piesarnojums-baltijas-limeni.d?id=51101013

zīmīgi, ka visā rakstā nav neviena burta par efektīvāko cīņas metodi ar šiem spameriem — adbloku ;)
un otra metode — paziņot gūglei — ir pašās raksta beigās pēc neefektīvās policijas, DVC un PTAC.
brīnums, ka tas vēl nav maksas saturs Delfos, tik ļoooti vērtīgs žurnālistikas paraugs.

Nu loģiski, kurš ziņu portāls, kura bizness ir atkarīgs no reklāmām, tevi aicinās lietot reklāmu bloķētājus? :slight_smile:

Es vienā brīdī tās reklāmas sāku pamanīt arī Kursorā un Google Adsense pusē nobloķēju domēnu uz kuru tās ved. Bija pārāk liels fuflis. Jācer, ka viņiem tur tie domēni nemainās katru dienu jauni. Vispār būs jāpaskatās, paldies, ka atgādināji.

1 Like
1 Like

liekas, kaut kādai Kursora apmeklētāju daļai jāņu paģiras pamatīgi iesitušas pa pakausi — komentāros tiek mīnusoti pat pavisam nevainīgi komentāri. piemēram, kam pāri nodarījis Pi4? :))

Jā, redzēju. Iespējams, uzdarbojas tas slimais trollis, kas nepaguris publicē bezgaumīgi jēlus komentārus. Laikam saprata, ka ar tiem neko panākt nevar (kā tikai banus) un izmēģina jaunu pieeju.

Domāju būtu tie upvote/downvote jēdzīgāki, ja varēs to darīt tikai reģistrētie biedri līdzīgi kā disqus laikos. Tagad laiku pa laikam komentāru sadaļa nosmird pēc dīvānu ekspertiem t.i. daudz mazāk plaši pamatotu domu un reālas informācijas. Vieni no svaigi kodolīgākajiem ir pie raksta par Tildi un mežiem- pilnīgs info trūkums.

20. septembris Thank me later ;)

no šī gada 5.jūnija ir pieejams jauns e-pakalpojums, kas paredzēts fiziskām personām, kuras saņem sūtījumus ar kurjerpastu no valstīm, kas nav Eiropas Savienības valstis, un par kurām ir jāsamaksā muitas maksājumi.
[…]
no 2019.gada 1.oktobra vairs nebūs iespējams atmuitot ar kurjerpastu saņemtās preces attālināti, proti, iesniedzot EDS skenētos dokumentus muitas iestādē. Fiziskajām personām būs vai nu pašām jāiesniedz Importa muitas deklarācija pasta sūtījumiem, vai arī jāpilnvaro to darīt kurjerpasta pakalpojuma sniedzējs.

Plašāka informācija par vienkāršotās importa muitas deklarācijas aizpildīšanu ir pieejama VID mājaslapas sadaļā Muita – Pasta sūtījumi.

VID aicina fiziskās personas izmantot jauno e-pakalpojumu ar kurjerpastu saņemto preču deklarēšanai

pamācoša meditācija

1 Like

Beidzot!! Apstiprina jaunā parauga personas apliecības

10 gadu derīgums un neierobežoti e-paraksti.

Otrdien, 27. augustā, Ministru kabinets apstiprināja noteikumus, kas paredz, ka no 2. septembra Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP) sāks izsniegt jauna parauga personas apliecības (ID kartes).

Jaunā parauga dokumentam būs divreiz garāks derīguma termiņš, jauni un inovatīvi drošības elementi, neierobežots e-parakstu skaits, kā arī krāsains ID kartes turētāja foto.

Jaunā parauga personas apliecībās ir iestrādāts caurskates logs ar personalizētu kartes turētāja sejas attēlu. Plānots, ka e-paraksts un elektroniskā identifikācija nākotnē darbosies bezkontakta vidē, paverot plašākas iespējas mobilo ierīču lietošanā.