Spams (diskusijām, kas neiederas nekur citur)

1 Like

liekas, kaut kādai Kursora apmeklētāju daļai jāņu paģiras pamatīgi iesitušas pa pakausi — komentāros tiek mīnusoti pat pavisam nevainīgi komentāri. piemēram, kam pāri nodarījis Pi4? :))

Jā, redzēju. Iespējams, uzdarbojas tas slimais trollis, kas nepaguris publicē bezgaumīgi jēlus komentārus. Laikam saprata, ka ar tiem neko panākt nevar (kā tikai banus) un izmēģina jaunu pieeju.

Domāju būtu tie upvote/downvote jēdzīgāki, ja varēs to darīt tikai reģistrētie biedri līdzīgi kā disqus laikos. Tagad laiku pa laikam komentāru sadaļa nosmird pēc dīvānu ekspertiem t.i. daudz mazāk plaši pamatotu domu un reālas informācijas. Vieni no svaigi kodolīgākajiem ir pie raksta par Tildi un mežiem- pilnīgs info trūkums.

20. septembris Thank me later ;)

no šī gada 5.jūnija ir pieejams jauns e-pakalpojums, kas paredzēts fiziskām personām, kuras saņem sūtījumus ar kurjerpastu no valstīm, kas nav Eiropas Savienības valstis, un par kurām ir jāsamaksā muitas maksājumi.
[…]
no 2019.gada 1.oktobra vairs nebūs iespējams atmuitot ar kurjerpastu saņemtās preces attālināti, proti, iesniedzot EDS skenētos dokumentus muitas iestādē. Fiziskajām personām būs vai nu pašām jāiesniedz Importa muitas deklarācija pasta sūtījumiem, vai arī jāpilnvaro to darīt kurjerpasta pakalpojuma sniedzējs.

Plašāka informācija par vienkāršotās importa muitas deklarācijas aizpildīšanu ir pieejama VID mājaslapas sadaļā Muita – Pasta sūtījumi.

VID aicina fiziskās personas izmantot jauno e-pakalpojumu ar kurjerpastu saņemto preču deklarēšanai

pamācoša meditācija

1 Like

Beidzot!! Apstiprina jaunā parauga personas apliecības

10 gadu derīgums un neierobežoti e-paraksti.

Otrdien, 27. augustā, Ministru kabinets apstiprināja noteikumus, kas paredz, ka no 2. septembra Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP) sāks izsniegt jauna parauga personas apliecības (ID kartes).

Jaunā parauga dokumentam būs divreiz garāks derīguma termiņš, jauni un inovatīvi drošības elementi, neierobežots e-parakstu skaits, kā arī krāsains ID kartes turētāja foto.

Jaunā parauga personas apliecībās ir iestrādāts caurskates logs ar personalizētu kartes turētāja sejas attēlu. Plānots, ka e-paraksts un elektroniskā identifikācija nākotnē darbosies bezkontakta vidē, paverot plašākas iespējas mobilo ierīču lietošanā.

šodien ķīniešiem atlaižu bumsis 11.11. — iepērkas, kas var!!!1!!1 :D
aļikā no 10:00 sākas.

no Delfiem

Latvijas Tirgotāju asociācija (LTA) izstrādājusi rekomendācijas tirgotāju rīcībai, kas svarīgas visai sabiedrībai.
[…]
8) rūpēties par darbinieku imunitāti, nodrošinot bezmaksas ingveru, citronu un medu

kāpēc nepiedāvā veikalos kvēpināt vīraku, lai atgaiņātu miazmus? ;)

1 Like

citādā kompānija atkal izcēlusies, šoreiz pozitīvi. pieslēgtais tīkls telefonā tagad saucas

PaliecMajasBITE

:))

Tele2 arī kaut ko līdzīgu izdarījuši.

un ko “flagmanis” LMT?

Flagmanis īsi pirms lokdauna piedāvāja ātrāku biznesa internetu par zemāku cenu uz gadu. Paņēmu, un manā lokācijā tiešām arī ir stabīli ātrāks. Pat vakaros.

[filozofiski, gaisā]

laikam tomēr būs jānopērk kodu kalkulators…

no Delfiem

Turpinoties globālās pandēmijas dēļ izsludinātajai pašizolācijai, ikvienam mājas apstākļos būs iespēja piektdien, 17. maijā, bez maksas noskatīties Endrjū Loida Vēbera mūzikla “Operas spoks” ierakstu.

Šoreiz skatītājiem visā pasaulē tiks piedāvāts mūzikla 25. jubilejas iestudējums Londonas “Royal Albert Hall”. Izrādes video ieraksts veikts 2011. gadā. Operas spoka lomā tajā redzams irāņu izcelsmes kanādiešu dziedātājs Ramins Karimlo (Ramin Karimloo), bet Kristīnes lomā – Sierra Bogesa (Sierra Boggess).

“Operas spoka” iestudējums būs bez maksas skatāms 17. aprīlī no pulksten 21.00 pēc Latvijas laika Endrjū Loida Vēbera “Youtube” kanālā. Pēc publicēšanas tas skatītājiem būs pieejams 24 stundas.


es gan nestādos priekšā cik laba ir tieši šī performance, jo nav bijis iespējas klātienē noskatīties nevienu. es pirku un klausos Vēbera oriģināluzvedumus no CD, un apšaubu, ka kāds varētu līdzināties man atmiņā esošajām Sāras Braitmanes un Maikla Krauforda balsīm… manuprāt, Braitmanes soprāns ir unikāls (kā jebkurai izteiksmīgai dziedātājai) un galu galā Vēbers partiju rakstīja viņai ;)

laikam tomēr būs jānopērk kodu kalkulators…

Tas par aizvakardienas SmartID krešu? Jā, būtu variants, taču :frog: žņaudz :slight_smile:

no Lulū picas lapas

Pasūti picas un skaties filmas Shortcut!
Visu aprīļa mēnesi pasūti picu no Pica Lulū un skaties filmas bez maksas!

Akcijas “Dāvinām 1 mēnesi Shortcut Films + TV!” noteikumi
1.Akcija spēkā no 01.04.2020. līdz 30.04.2020.
2. Akcija attiecas jebkuru personu, kura, ievērojot 3. punktā noteikto kārtību, pasūtījusi picu uz mājām un saņēmusi lielo Lulū picu.
3. Akcijas ietvaros pasūtot jebkuru lielo Lulū picu uz mājām, pircējs saņems dāvanā kuponu ar kodu “Shortcut Films + TV” (turpmāk – Pakalpojums) izmantošanai ar 100% atlaidi uz 30 dienām. Kuponu var aktivizēt vēl mēneša laikā pēc akcijas beigām- līdz 31.05.
4. Pircējs saņems savu dāvanu koda veidā. Kods tiks saņemts kopā ar pasūtīto picu.
5. Shortcut Films + TV kodu jāaktivizē līdz 2020. gada 31.maijam, reģistrējot jaunu Shortcut lietotāja kontu akcijas lapā www.Shortcut.lv/lulu. Kods ļaus izmantot Shortcut Films + TV priekšapmaksas pakalpojumu ar 100% atlaidi 30 dienas no koda aktivizācijas brīža. Ja pēc 30 dienām, abonents neatsakās no Shortcut Films+TV priekšapmaksas pakalpojuma lietošanas, abonements turpinās lietot Shortcut Films+TV priekšapmaksas pakalpojumu saskaņā ar Shortcut standarta cenrādi, kas pieejams www.tet.lv
6. Abonents var pārtraukt lietot Pakalpojumu jebkurā brīdī, apmeklējot www.Shortcut.lv.
7. Kodu var izmantot tikai reģistrējot jaunu Shortcut lietotāja kontu. Ja Abonentam jau ir aktīvs Shortcut pakalpojums. Abonents var dalīties ar kodu ar trešo personu, kam nav Shortcut lietotāja konts un tas kļūs par jaunu Shortcut pakalpojuma abonentu.