Spams (diskusijām, kas neiederas nekur citur)

Es personīgi to sarakstu nesmu pat skatījies, jo nerūp, jo nedēļas nogalēs gaišais dienas laiks tiek pavadīts svaigā gaisā, bet pieņemu, ka “preces kuras nevar” iegādāties būs tās, kuras tu pirms pirkšanas apčamdīsi, apgrozīsi, stāvēsi domāsi nevis pagrābsi, kā pienu un iemetīsi ratos.
Radīt palielinātu cilvēku baru 5dienās, ir neloģiski, vispār arī saraksts ir kaut kas “īpašs”, draugi. Bet nu nav jau arī traģēdija. Es tik centos izprast MK domu gājienu. Kā jau teicu - nogales žopings nav manā dienas plānā jau 10 gadus.

1 Like

tie bija flomasteri un guaša krāsas.

ja nu noder

Kopā ar Rīga.lv piedāvājam digitālo karti www.mdps.rigasmezi.lv ar informāciju ceļa atrašanai un maršrutu plānošanai pastaigām Rīgas mežos.

Bezmaksas takas (daudzas ar aprakstiem), un LVM piknika vietas pa visu Latviju - https://www.dodies.lv/

no Delfiem:

Tehnoloģiju kompānija “Google” un “Apple” no sava lietotņu veikaliem izņēmusi sociālā tīkla “Parler” aplikāciju, ko brīvo lietošanas noteikumu dēļ iecienījuši radikālu uzskatu paudēji.

“Parler” sevi sauc par “vārda brīvības lietotni”. Tīkls, kas sevi pozicionē kā brīvu no cenzūras, īpašu popularitāti guvis konservatīvo amerikāņu aprindās.

vārda brīvības citadelē Amerikā pie varas atkal tikuši demokrāti un tu drīksti runāt visu, bet tikai kamēr tas atbilst viņu viedoklim un ievēro PC ;)

aplikāciju, ko brīvo lietošanas noteikumu dēļ iecienījuši radikālu uzskatu paudēji

Kamēr nav atraduši citu veidu kā efektīvi nobanot tos, kuri aicina uz citādi domājošo apšaušanu, bloķē aplikāciju. Tā nu dzīvojam.

tā kā to raksta Delfi, tad man galīgi nav pārliecības, ka katrs otrais tur aicināja uz fizisku izrēķināšanos.

[filozofiski gaisā]
beidzot pieleca, kāpēc vajadzīgas spīdlampiņas uz bezvadu ausīm — lai naktī, zogoties līdz ledusskapim pēc kārtējā aliņa, geimeris nepamodinātu māti ar gaismas ieslēgšanu koridorā :)

1 Like

ja nu kāds palaidis garām, tad no 2021. gada 1. jūlija PVN pirkumiem internetā no ne-ES valstīm rēķinās visam sākot no 1 centa un nekādu “līdz 22 eiro PVN nav jāmaksā”.

LOL, jau sanāca izbaudīt pašam. Šo īpaši ieteicams ņemt vērā tiem, kas kaut ko pērk no UK vai no UK pērk kaut ko no ES valstīm. Lai nesanāk kā pēc veca paraduma pērkot, pēkšņi jāpiemaksā ui jopcik.

hqdefault

kārtējās “pirmās pasaules” problēmas. aizgāju uz krogu ‘nemiers’ (ar lielu burto pendergastus nerakstīšu) ietusēt piektdienas vakarā. lejā ielaida ar kovida vakcinācijas papīrīti un PA. kad džeza sesija pagalmā beidzās, augšējā krogā ielaidēji pateica, ka bez viedlāpstas QR ej dirst. smalki, ne? pe de ra sti.

ps. man nav viedlāpstas, es izmantoju pogufoni, kurš tur desmit dienas no vienas uzlādes.

Parādīji izdrukātu QR kodu un viss kārtībā?

nope. draugs mēģināja izlīdzēt ar savu viedlāpstu, bet tur jāautorizējas ar, kā minimums, smart-ID un smartcard lasītājus telefonos neviens neiebūvē. tupa aizgāju tos pāris kilometrus līdz savam matracītim un aizlēju acis zem ‘Kimetsu no Yaiba’ noslēdzošajām pirmās sezonas sērijām.

mana ‘naida minūte’ bija par to, ka desmitreiz sakopētais un noplukušais papīrītis, uz kura ierakstīti/uzlīmēti vakcīnas partijas numuri, der medmāsām un ārstiem, bet neder kroga ārā sviedējiem. kurš tavuprāt ir lielāks pro medicīnā?

Nu, paga. Vai tad nepietiek uzrādīt to digitālā sertifikāta QR kodu un varbūt personu apliecinošu dokumentu? Un QR koda gadījumā jau nav nekādas starpības vai tas ir uz papīra, vai telefonā. Vismaz es Lauvas namā šādi izdarīju - parādīju to kodu, meitene noskenēja ar aplikāciju un tālāk varēju pusdienot iekštelpās.

tas ‘noplukušais un desmitreiz sakopētais’ papīrītis nav sertifikāts ar QR kodu, bet der medicīnas iestādēs, lai tev iepotētu otro, pareizo devu, kura arī tur tiek ierakstīta. toties neder kādā kaktu krogā. capiche?

Tavs noplukušais papīrīts varbūt arī nav sertifikāts, bet oficiālajā saitā var iegūt bildi ar sertifikātu QR kodā. Pasniedz viņu kā vēlies, kaut izdrukātu. A QR kodā ir iešifrēts gan fakts par veiksmīgu vakcināciju, gan tavs vārds uzvārds. Īpaši niknie var vienīgais pajautāt ID un salīdznāt arī vārdu/uzvārdu.

tikai autorizējoties, tā nav publiski pieejama info diemžēl. tipa, pārāk privāti, personas medicīnas dati.

vairāk par spama kategoriju nederēs. nevienā medicīniskā grāmatā nevaru atrast (ļoti iespējams, ka esmu sūdīgs meklētājs, tad palīdziet) amerikāņu seriālu klasisko tekstu par “turi acis vaļā / stay with me utt.”. kāds var paskaidrot zinātniski pamatoti, kāpēc tas ir tik svarīgi, jo tai brīdī tu reāli sprāgsti nost?

Cik zinu, pie samaņas un ne pie samaņas gadījumi tiek atdalīti. Jo ar bez samaņas gadījumiem ir jārīkojas daudz savādāk un ātrāk. Jo tas ir daudz kritiskāk dzīvībai. Lūk tieši fizioloģiskās detaļas arī nezinu, gan jau kautkas ar skābekļa nogādi smadzenēm.
Taču noģībt no pārslodzes vai karstuma var itin viegli. Cilvēks nokrīt, paguļ (galvenais horizontāli, kas ir ļoti svarīgi noģībušajiem) un 30sek max 1min laikā atkal atžirgst tikā nekas nebūtu bijis. Domāju, ja minūtē tev neizdodas dabūt viņu atkal samaņā, tad ārajiem jau jābruc. Varbūt no tā aug kājas tam, ka jāskatās acīs.