Spams (diskusijām, kas neiederas nekur citur)

LJG!

Daudz laika ietaupīji?

STFU

iespējams, bet tas nav par šo un par trīsrocīgjiem aficiantiem…

[quote=battleborn][quote=Lapsinieks]OK. Jāiespamo. Aī gūgles tantei patīk joki:
tā ne tikai ir ar streetview izbraukājusi Pripetu un Černobiļas slēgto zonu, bet arī ļauj vērtēt tur kādreiz esošos restorānus un rakstīt komentārus. manuprāt, no ētiskā viedokļa - uz naža asmens.[/quote]

Cik zinu,tad vienā ēstuve tur vēl tiešām ir… darbiniekiem ,kuri būvēja to vāku ,kuru bīdīs vai jau uzbīdija virsū reaktoram. Taču pielabo mani cilvēcīgi ,ja kaut kur kļūdos. :)[/quote]

dzīves atziņa: silikona maciņš telefonam ar stikla pakaļu ir paredzēts lausku saturēšanai vienuviet. un grīda nav jāslauka.

Vienkārši nevajag izvēlēties telefonu ar tādu aizmuguri. :slight_smile:

vieglāk pateikt, kā izdarīt. tagad katrs otrais blusu tirgonis grib iesmērēt komplektā arī suni :frowning:

Piekrītu.

Pašam arī ir telefons ar stiklotu aizmuguri. :smiley:

Jā, redzēju ziņu, bet neuzspēju vēl apstrādāt. Artis atvaļinājumā un nesanāk paspēt ar visu tikt galā :slight_smile: Bet ziņa svarīga, piekrītu!

[quote=Artanis]—

Neredzu kursorā rakstu par to, ka Ebay atteiksies no PayPal izmantošanas līdz 2020.gadam. Es teiktu, ka diezgan svarīga ziņa.[/quote]

Izskatās, ka scn.lv ir nomris.

Vai kaut ir vietā radies kāds cits serviss, kas SS.lv jaunākos sludinājumus (pēc norādītajiem kritērijiem) piegādā e-pastā?

Es jau gaidīju šo jautājumu, taču domāju, ka no otrās rindkopas būs saprotams.

Tas bija foršs rīks, kurā varēja saķeksēt vajadzīgos parametrus, piemēram mašīnai: Ford Mondeo, unversālis, dīzelis, sākot no tāda un tāda gada. Un tad tikai tādi sludinājumi smuki nāca e-pastā. Nebija vislaik nervozi jāsēž ss.lv un jāspiež F5.

Paturpinot tematu par sludinājumu piegādi, atcerējos, ka reiz bija arī kaut kāda lietotne, kuru varēja izmantot. Tā kā Google Play (vairs) neko nepiedāvāja, tad sāku meklēt tālāk. Ātri vien atradu kāroto – NotifyUs, par ko arī atrodams raksts Kursorā, bet vairs nav atrodama Google Play (starp citu, lietotni var atrast kā *.apk failu un turpināt lietot ar ierobežotu filtru skaitu).

Interesanti, ka šo lietotni izstrādāja TestDevLab. Tādēļ gribētu zināt, kapēc šo projektu kancelēja, jo ideja jau ir ļoti laba.

Šobrīd lietotne no veikaliem izņemta, jo tā bija pamatīgi jāpārstrādā. Tiesa, šis nav projekts ar augstāko prioritāti, jo kā vari iedomāties pats, tam apakšā nav īsti vērā ņemama biznesa potenciāla. Jā, cilvēkiem ir interese pēc šāda risinājuma, tomēr maksāt par to izvēlas mazs skaits cilvēku.

Nu tādā gadījumā gaidam jaunumus!

smieklīgi

mani vairāk uzrunāja pēdējais teikums. kā vēl nekad aktuāls…

Diemžēl man ir bēdīga vēsts. Projektu tā autori izlēma slēgt un 1. martā tas beigs darboties. Gluži vienkārši Latvijā šādam servisam nav nekādas biznesa perspektīvas.

šis kā reiz neliek smīnēt, uzrakstīts reālistiski, bez mēģinājuma tēlot stikla bumbas pareģi.
un Billijam pierakstīto izteicienu tā arī neviens nav pierādījis piederību, kārtējā klača.

[quote=krizdabz]

Diemžēl man ir bēdīga vēsts. Projektu tā autori izlēma slēgt un 1. martā tas beigs darboties. Gluži vienkārši Latvijā šādam servisam nav nekādas biznesa perspektīvas.[/quote]

Šī nu gan nav laba ziņa. :frowning:

Es par to pašu, NotifyUs lietoju visu laiku, it’s a shame…