Spams (diskusijām, kas neiederas nekur citur)

Pilnīgi jūtu, ka priekš savām vajadzībām vajadzētu uztaisīt savu sludinājumu vācēju.

Taisi vaļā, un met iekšā Play Store. :smiley:

Savu un savu vecāku numurus zinu no galvas. Zinu, kāds izskatās sievas numurs.

Visādi īsnumuri neskaitās.

[quote=toms][quote=Lapsinieks]
starp citu (oftopiks, protams) cik tālruņa nummurus Tu zini no galvas?
[/quote]

Savu un savu vecāku numurus zinu no galvas. Zinu, kāds izskatās sievas numurs.

Visādi īsnumuri neskaitās.[/quote]

Es vairs cilvēku numurus nezinu ,no galvas tagad pārāk bieži maina,lai būtu jēga iegaumēt…

pati lielākā ironija ir tajā, ka tieši tad klientam laboju bukletu, kur 5 vietās bija uzrakstīts ar diviem m… [quote=Artanis]
P.S. Negribu būt grammar nazi, bet ‘numurs’ rakstās ar vienu ‘m’…[/quote]

Man daži kolēģi ir pāris reizes nomainījuši numuru, ko to uzzina nevēlamas personas, kas nesaprot, ka cilvēks nestrādā 24/7. Bet tie ir uz vienas rokas pirkstiem skaitāmi 10 gadu laikā.

no mobilajiem numuriem es zinu 2 - savu un darba. no stacionārajiem vairāk kā 50.

Man tieši liekas, ka tagad tieši mazāk maina, kopš parādījās iepēja mainīt operātoru, saglabājot savu numuru.

Kļūmes dēļ pie reģistrācijas lietotājvārda vietā ierakstīju savu ē-pastu tagad gribas pamainīt ir kāda iespēja ?..

Sveiks! Kā jau uzrakstīju tikko uz PZ, vari ielūkoties iestatījumu sadaļā:

Kursors.lv forums (beta) » Lietotāja profils » Personīgā informācija

Mīļotā uztaisīja zirnekli telefona ekrānam (Samsung A5 2017).

Kurš ir jēdzīgākais kantoris, uz kuru nest ierīci? Mazliet paguglējot, viens no jēdzīgākajiem variantiem ir MTTC. Kādas ir atsauksmes no citiem kantoriem? Par cenu īsti nav diskusija, tāpat skaidrs, ka ir ielidots uz 100+ eiro, bet gan par servisa kvalitāti un izpildes termiņiem.

Vai arī, yolo, un sūtīt pašam ekrāna maiņas kitu?

nekādā gadījumā nemēģini pats. tur viss tā salīmēts, ka 99% sačakarēsi. es divus telefonus sačakarēju, lai arī bija visi instrumenti, lampa pareizā un noskatījos simts pamācības jūtūbē

Nu ok, tā jau likās par DIY ekrāna maiņu.

Beidzot ar jaunā foruma ieviešanu varu paprasīt padomu cilvēkiem, kam nav svešas tehnoloģijas, jo iepriekš bija ierobežojums attēla izmēram.
Kā man pievienot šo viedo ierīci manam tālrunim?

Runājot par telefonu numuriem,kurus zinām no galvas… 909 10 01

Meizu telefonam pats nomainīju ausu skaļruniti un displeju bez lielām problēmām.Taču paskatoties kādam murgam jāiziet cauri ,lai nomainītu Samsungam displeju… vienkārši draugam atteicu.

Biju gana pārsteigts, ka Vācijā joprojām darbojas šādas “karstās” līnijas. Latvijā jau vismaz gadus 10 vairs šāds pakalpojums nav piedāvājumā.

Pag,pag. 10 gadus jau nav? Tāda sajūta ,ka pirms pāris gadiem (2-4)vēl redzēju.

Jā, ļoti sen nav vairs. Varbūt 10 gadi ir nedaudz pārspīlēts, bet kādus 8 toč nav.

Paturpinot diskusiju no cita plauktiņa – vai kādam te ir bijusi pieredze ar telefoniem no Ķīnas, kuriem ir vismaz 5000 mAh akumulātori?

Lietoju Xiaomi ,kuram ir 4100 akumulators. Telefons tur bateriju savas 2 dienas . Var izvilkt pat 3 ,ja ir apņēmības,bet… Vai vēlreiz ņemtu Xiaomi? Nē. Programmatūra neiztur kritiku. Vismaz pēdējās miui versijas ir zem katras kritikas. Kamera arī Xiaomi ,in ķīniešiem kopā ir švakas. Un nejau tikai iekārtu dēļ ,bet gan programmatūras. Iepriekš bija meizu…tam baterija nebija liela,bet arī 2 dienas mierīgi.
Bet precīzāk runājot par tavu tēmu…" oukitel k10000 pro" ir vienīgais kam ir puslīdz labas atsauksmes. Ja man būtu jāņem nākamais telefons ar lielu akumulatoru ,tad droši ņemtu šo.