Spams (diskusijām, kas neiederas nekur citur)

man P20 pro stabili tur divas dienas ar 4000 baču

Ar displeja spilgtumu uz zemāko un izslēgtu datu savienojumu? Vai arī lietojot telefonu tikai 3x dienā?

nu galīgi nē. spilgtums - max. wifi, gps un dati ieslēgti. BT un NFC gan nav. diezgan daudz fotografēju. ok - mūziku neklausos un neesmu pļāpa, bet e-pastus, instagram un tviteri čekoju diezgan regulāri. Starp citu - tādā režīmā kā Tu nosauci - telefons izvelk 4 dienas - pārbaudīts.

Jautājums būs tāds dīvains.Vai kāds vēl bez manis cenšas izbēgt no nemitīgās sēdēšanas ekrānos? Ik pa laikam izdzēšu Fb un citus laiku tērējošus mēslus. Ilgākais noturējos divus mēnešus bez nekā. Tad atkal darba vajadzībām bija nepieciešams šis tas, un tā visu laiku pa riņķi. Dažkārt vienkārši gribas izmest telefonu, datoru pa logu,bet diemžēl vairāk šis šajā pasaulē nav iespējams ,ja vēlies pelnīt naudu…

P.s iesaku pamēģināt aplikāciju thrive, ja kādam sākumā grūti. Diemžēl es vairs viņu dēļ Android versijas nevaru darbināt.

Viss ir vienkārši - ja soc tīkli Tev traucē dzīvot, tad nelieto tos. Zinu čomu, kas šī iemesla (un vēl WhatsApp un Gmail) dēļ pārgāja uz 14€ vērtu podziņtelefonu, ar kuru neko vairāk par zvanīšanu un SMS sūtīšanu nevarēja darīt. Un džeks tiešām bija laimīgs. Bija vairāk laika sev un ģimenei, pazuda trauksmainība u.c. simptomi. Tas nenozīmē, ka no Facebook un e-pastu lasīšanas ir jāatsakās. Nebūt nē! Vienkārši dari to 1x dienā, kad piesēdies pie PC dzerot kafiju. Epastus čeko 1x, soc tīklus tāpat, nevis kā ar viedtālruni - ik pēc 5 minūtēm. Tas ir tāpat, kā ar smēķēšanas atmešanu - tas ir ļoti negrūti - vienkārši pārstāj to darīt. Un viss! :slight_smile:

Es jau labu laiku domāju par podziņ telefonu. Tik gribās ar izcilu baterijas darbības laiku… Varbūt kāds kaut ko var ieteikt?

Nemeklēju citu sadaļu un netīkoju uzražot jaunu. Tomēr gribas pieminēt vakar prezentēto, bet kursors.lv slejās pagaidām neatrodamo HTC U12+, kas ir trakoti spīdīga pirkstu nospiedumu vācele, kam turklāt noskausta austiņu ieeja, bet visvisādi citādi aparāts apliecina, ka HTC vēl it nemaz nemet parpalas krūmos un spēj piedāvāt konkurētspējīgu mantu dārgo flagmaņu pulkā. U11 un U11+ to apliecināja jau pērn.

Gribējās par to izteikties, jo, atšķirībā, piemēram, no LG, šis zīmols ir pārstāvēts arī LV tirgū, lai arī teju neredzami. Ticība HTC vēl nav zudusi.

Ir zudusi. Pie tam jau pasen. Tas arī izskaidro kāpēc par šo mironi nerakstam.

Jap, es labi atceros Tavu eseju ar “paldies, visu gaišu, HTC”, bet, nu, kapu zvani lai dimd tikai tad, kad pārtrauks ražošanu.

Katrs pats var izvēlēties kam ticēt un neticēt :slight_smile:

nejauši ieraudzīju, ka izopropilspirtam uz iepakojuma rakstīts derīguma termiņš 2 gadi?! kopš kura laika tas no uzglabāšanas degradējas?

ES regula - jebkādas preces derīguma termiņš - 2 gadi. Arī sālij - skaidrs, ka sāls nebojājās :D

skaidrs, tātad iestājoties ES viss sācis daudz straujāk bojāties…
[bažīgi skatās uz etilspirta krājumiem]
nāksies uztaisīt kārtīgu revīziju :D

Tas ir iztvaikošanas periods ;)

interesanti, dabīgam medum arī ir uzlikuši derīguma termiņu?

Ceru,ka kāds var palīdzēt. Kas tas pa mēslu? Māja 75 gadā būvētā. Tas štrunts atrodas pie loga.Pie radiatoriem.

visticamāk, ka analogais telefona vads. jāskatās no kurienes nāk un uz kurieni iet vai.

Jā, tas gaišais vads izskatās pēc tāda, kas savulaik bija vilkts uz telefona pusi.

jautājums no kurienes un uz kurieni iet vadi? :)

izņemot telefonu, tas var būt arī savienojums uz radiomezglu

90%, ka telefona līnijas vads
10%, ka radio.