SSD ilgākam laikam

Man vajag 1TB M.2 SSD (datu partīcijai), kas tik daudz nefokusējas uz ātrumu, bet drīzāk uz ilgmūžību. Kur man to ērti saklikšķināt? Dateksā maksimāli spiest uz lielu TBW? Tas tiešām ir tas? Man kaut kā aizdomīgi atlasās visādi lētie adata, teamgroup. Tāpēc lūdzu palīdzību te postā.
Man tiešām nav laika klikšķināties un lasīt katra ražotāja, katra modeļa specifikāciju un tad mēģināt to sameklēt mūsu tukšajos internetveikalos. Varbūt kāds ir nesen pircis?

Kāpēc es te tā cepjos par ilgmūžību un “vienkārši nenopērku samsungu”, lūk tāpēc, ka tieši hlamsunga 850 EVO, man dažu gadu laikā nolietojās vairāk kā dekādi vecs noci disks. Es vispār afigel, ka pirmo reizi pamanīju, cik ātri tas hlamsungs nolietojas. Karoč neko nesapratu, bet vēlreiz tādu disku nevēlos pirkt, tāpēc arī te tā jautāju par to ilgmūžību…

es savulaik par endurance lasīju WD blogā.

ps. adata nav “lētie” ķīnieši, ar to domājot sliktu kvalitāti. cik ir lietoti, problēmu maz (arī 1 TB NVMe).

1 Like

Nezinu, ko tu ar saviem 850 dari. Man 3 tādi jau 7 gadus dzīvo.

1 Like

Ja tiešām vajag/gribās enduranci ir jāpērk datucentra līmeņa produkti (evo ir desktop līmeņa ssd ar 0.2 DWPD) - ja Samsunga m2 izmēra tas būtu, piemēram, PM983, kam ir 1.3 DPWD jebšu 960Gb modelim tas ir aptuveni ~1400TB TBW.

4 Likes