Ssd laptopā

Vai pēc hdd nomaiņas uz ssd var uz aci pamanīt ātrdarbības pieaugumu , piemēram atverot pielikumus, šķirstot internetu? Man subjektīvi liekas , ka laptops ir kļuvis lēnāks. Arī W10 atjaunošana uz rūpnīcas iestādījumiem neko nedeva. Lenova i3

Lenovo i3 nav modelis, bet, visticamāk, šis ir vecs un lēts laptops ar 4 GB RAM. Mūsdienām jau prasās 8 GB RAM un tad SSD jūt. Protams, vajag arī Windows 10 clean install vai pilnīgu noresetošanu.

Piedevām Arta teiktajam - kāda modeļa SSD ielikts? Pavisam lētie SSD bez RAM bufera un ar lēno atmiņu ir grabažas no mucas dibena, kas aktīva darba laikā ātri “sagurst”.

tur stāv KINGSTON SA400S37240G . Vispirms pielikšu klāt 4GB RAM . Vai pilnīga norestošana ir tas pats , kas rūpnicas iestādījumu atjaunošana , ko es tur arī izdarīju?

Varbūt šis raksts palīdz

Es tik piebildīšu, ka web lapu ātrums nepalielinās ieliekot SSD. Nunekādi.

1 Like

Var ietekmēt arī weblapas :D - ja pārāk maz atmiņa, tad windows sāks aktīvi swap failu uz diska/draiva aiztikt, un ja web lapa tāda kārtīga mūsdienīga ar megabaitīgiem javascriptiem un stiliem…

Uzdevumu pārvaldniekā (ctrl+alt+delete, task manager) paskaties cik daudz RAM aizņemts, ja vairāk par 80%, tad viss bremzē dēļ pārāk maza RAM apjoma un tā ir pirmā problēma kas jārisina.

ctrl+shift+esc
ātri, ērti un ar vienu roku