Staingate Latvijā

Vai Latvijā kāds ir saskāries ar “Staingate” problēmu, kas skar Retina displejus? Kādas iespējas tās risinājumiem pie mums? Capital? BCCS?

Par Steingate problēmu - http://www.staingate.org

0 Likes

Es savējo aparātu ar ķīmiju nekad neesmu tīrījis. Pārklājums tikai sāk atdalīties. Pagaidām ekrāns cietis ir ļoti maz, tikai pie pašas kameras cauruma, kas, iespējams, noticis tādēļ, ka atverot ekrānu, dažkārt sanāk aizskart ar nagu un tā principā ir vienīgā vieta, kurai pieskaros.
Mans būt domāt, ka ja tas gļuks ir parādījies, tad paliks ļaunāk.
Paldies par ieteikumu par Captial. Painteresēšos pie viņiem. Cerams, ka nesūtīs mani piecas mājas tālāk, jo iekārta nav pirkta pie viņiem, un čeku ar nezinu vai atradīšu, jo 2 gadi labu laiku kā jau aiz muguras.

0 Likes

Vecs topiks, bet ja nu kādam noder.

Atļaušos nepiekrists augšāk minētajam. Kā reizi viss Latvijā strādā un bez jebkādiem jautājumiem “staingate” displeji BCCS servisa tiek nomainīti dažu dienu laikā! Ja beidzies uz vietas un jāgaida no noliktavas, tad varbūt būs tā nedēļa. Displejus maina gan veciem ar beigušos garantiju, gan jauniem. Kā man BCCS servisā savu laiku paskaidroja “Staingate” programm ir neatkarīga no laptopa garantijas! Cits jautājums ir par to cik ilgi vēl Apple turpinās šo programmu!? Iepriekšējai darba vietai, kur strādāju samainīju displejus vismaz kādiem 5 Macbook Pro.

Kaut kā tā…varbūt kādam noderēs.

0 Likes

Padod ziņu kā gāja. Es būšu nākamais rindā.

0 Likes

Tad tā meitene BCCS servisā toreiz man nepareizi izskaidroja, jo man vienam datoram bija cauri garantija 2 gadu un viņi teica, ka lai nesatraucās, jo tas nav piesiets garantijai. Tad pie vainas laikam bija pagarinātā garantija, ko mēs pērkam kompānijas datoriem… Nu tagad skaidrs!

0 Likes

hm. vaita juridiskām personām vispār garantija nav tikai gads?

0 Likes

garantija ir tik, cik dod:

1. ražotājs;
  2. pārdevējs;
  3. piepirkts klāt.
0 Likes

Juridiskās personas arī var piepirkt Apple extended warranty un tad kopā sanāk 3 gadi. :slight_smile:

0 Likes