Statīvs vai turētājs mobilajam

tagad skolotājiem problēma, īpaši tiem, kuri nemuld, bet dara ar rokām.

varbūt kādam ir idejas, ko var nopirkt gatavu, lai telefonu varētu gan pagriezt uz sevi, gan turēt virs galda, lai redz ko un kā dara?

Draugs, līdzīgām vajadzībām, nesen iegādājās šo (neko sīkāk pastāstīt nevarēšu):

1 Like

paldies, iepētīšu cik labs.

[edit] srsly 149 eiro? par skolotāja algu? paldies, nē.

Ailun Phone Holder,Tripod Mount Adapter,Rotatable Digtal Camera Bracket,Selfie Monopod,Adjustable Clamp,Compatible with iPhone 11 12 Pro Max mini and More[Black] https://www.amazon.co.uk/dp/B071XHYG5R/ref=cm_sw_r_cp_api_fabc_kpa0FbAFGRSHC?_encoding=UTF8&psc=1

Pameklē šādu - uz lētāko trīskāji ar skrūvi uzliekama fīča, lai jebkura izmēra telefonu vai mazāka izmēra kameru (go pro, piem) iestiķētu pa vidu un aiziet.

1 Like

paldies par ierosinājumiem, tikai izskatās, ka neviens nevarēs izpildīt savu lomu līdz manam iedomātajam ideālam, jo tripods ir “biki par īsu”. sāku sliekties uz rokdarbiem, lai cilvēkam uzdāvinātu kaut ko tādu:

holder

1 Like

Izskatās pēc daripats varianta. Nopērc lampu ar lokanu kātu un “kaut kā pieķimerē” https://www.i-light.lv/lokanas-lampas/2687

1 Like

Ja negribas izdot trīsciparu skaitli par statīvu, DariPats variants ir apsveicams. Ir vēl viens variants - lai nopērk lēto pie galda skrūvējamo lampu ar lokano kāju - kaut ko šādu:

un pieķimerē tur telefona stiprinājumu.

Starp citu lampas ar tieši šādu pie galda skrūvējamo lokano kāju, tikai ar CFL paneli, bija modē 1990-o beigās un pagājušajā desmitgadē. Tagad tās daudz kur met ārā. Ja viņš ir skolotājs, lai paskatās vai skolā tādas lampas aizķērušās kaut kur skolas pažobelē vai pie paziņām. Tad vajadzēs tikai kādu lēto telefona stiprinājumu un stundu roku darba.

1 Like

ja nu kāds domā sekot manās rokdarbu pēdās, šis salikās interesants materiāls

stativs