Steam $ale

Steam Autumn Sale līdz 28. novembrim

summer-sale-2018

Biju nolēmis varonīgi beigt piratizēt visu un sākt spēles pirkt legāli, pavilkos uz steam sales un kādu jaunu spēli, sāku šās pirkt, bet Swedbank tas viss izskatījās aizdomīgi un nobloķēja karti - esot aizdomīgi darījumi un pat nebloķēšot vaļā, jo viņuprāt 3 personām dati nokļuvuši. nu neko - vnk padalos ar savu pieredzi.

Nezinu gan. Esmu nopircis pāris spēlītes Steam ar Swedbank karti. Nekādu problēmu nav bijis.
Varbūt Tu pērc 100 spēles dienā vai citādi kautkādu drošibas algoritmu algoritmu pēc ‘nenormāli’ uzvedies. Nav ko zīlēt, piezvani vai aizej uz banku un paprasi, kas par iemeslu.

Arī problēmas. Šo karti jau biju lietojis,bet dabūju pus nedēļas banu Steam Market, jo mana karte esot pārāk bieži izmantota pēdējā laikā. Esmu 2x papildinājis Wallet pa 5 euro, un 1x nopirku 4 spēles (tas viss mēneša laikā). Akkounts no 2013. gada. Still ierobežoja. Kaut kāda huiņa, ja godīgi. Šodien par to 3 spēles nocrackoju. :)

1 Like

Protams, ka zvanīju un banku - viņi tā arī sāka saukt “aizdomīgos” steam darījumius. Ok, man tur bija nedēļas laikā 4 steam + 2origin spēles +googleplay 1 maksājums. Tas laikam tad iedarbināja to viņu algoritmu. Arī biju pircis steam ar to karti pirms tam, steam sen utt… Vispār pirms ceļošanas varot rakstīt bankai ziņojumu, ka braukšu tur un tur, lai neboloķē karti. Varbūt jāuzraksta nākamreiz - ziniet ir steam sales, tas es te jūku prātā, nevis kāds nospēris karti…

izmantojiet PayPal.

2 Likes

Ar PayPal Steam es vispār nekad neesmu varējis samaksāt. Vienmēr ir Unexpected error has occured. Citrur nekādu problēmu nav.

Interesanti, par to kartes nobloķēšanu. Pats steam lietoju ilgus gadus un esmu iepircies tajā tikai ar swedbankas karti, nekad nav bijušas problēmas, un uz steam sale`iem ir bijis regulāri pa 10 vai pat vairāk spēlēm pirkts un neko aizdomīgu Swed tur nesaskatīja, but then again, uz manas kartes tie ir standarta izklaides tēriņi, steam un G2A (šis gan iet caur paypal) :smiley:

Man jau par to arī vislielākais pārsteigums - ne tik daudz, bet iepriekš ar bija Steam bijis… Cik sapratu, tagad palikusi stingrāka tā sistēma, tāpēc tā… resp gaidi :)

un jā - Man ar ar Pay Pal nekad nav sanācis…esmu nu jau to atmetis…

Steam METRO 2033 4 FREE https://store.steampowered.com/app/43110/

1 Like

brīvdienu piedāvājumā no Segas ir arī šī klasika — Jet Set Radio — līdz 29.10.2018 par pāris eiro.

steam-winter-sale

Beidzas 3. janvārī plkst. 20:00

Steam Summer Sale līdz 09.07.2019

Age of Wonders III iekš to Steam bez maksas līdz pirmdienai.

Links gļuko, meklējam paši…

1 Like

Age of Wonders III

1 Like