Sūdzības par forumu un tajā notiekošo

Šajā diskusiju pavedienā vari norādīt lietas, kas šajā forumā neapmierina. Iespēju robežās raudzīsimies situāciju vērst uz labu.

kāpēc forumam beidzies zapars?

Kas beidzies?

nu tā, divas dienas pilnīgs klusums bij’

Tāpēc, ka nekomentēji. Es ceru, ka labosies un turpmāk katru dienu aizsāksi pa vienai jaunai un interesantai diskusijai :slight_smile:

IMHO fleima abstinences māktajiem jādodas uz Delfu komentāriem. Tur var nopurkstēties zili lillā :stuck_out_tongue:

Oi, pat nerunā. Šodien pirmajā lapā ar pirmo ziņu tikām ar manis pārstāvēto uzņēmumu (TestDevLab) un no visiem (tiesa, ne pārāk daudz) komentāriem praktiski visi ir pilnīgs bezsakars. Es zināju, ka būs drūmi, bet nu tas pārspēja pat manas ekspektācijas. Tādos brīžos es patiešām novērtēju, ka Kursorā mēs kopā tomēr spējam izveidot ļoti kvalitatīvas diskusijas.

man ik pa brīdim liekas, ka dzīvojam matriksā. nupat vienam klientam pētīju feisbuka sekotājus - tūkstošiem cilvēku, kam profilos ir tikai loteriju un komerclapu šēri. viņu draugi - tādi paši. delfu/tvnet/apollo komentāri? piecus gadus jau šos portālus ignorēju un tik un tā no tās šausmīgās nerealitātes sajūtas nevar atbrīvoties. galvenais ir tas, ka es nepazīstu nevienu cilvēku dzīvē, kuru es varētu iedomāties tur komentējam. Kas vispār notiek?

Cilvēkam, kuram ir ko darīt, tusēt sociālajos tīklos parasti nav laika. Bet citādi FB un Draugi reizēm noder kā telefonu grāmata.

Uzskatu, ka Jauni ziņojumi un Aktīvās diskusijas sadaļas rāda pārāk īsu laiku (24h???). Attiecīgi ik pa laikam ir tukšas. Jāpavelk uz garāku laiku, bezgalību, ierobežojot abas sadaļas līdz 10 rakstiem.

mani vārdi kaut kur ierosinājumos vai bloga komentāros :slight_smile:
5 ir par maz.

bilžu galerijas skatīklis nav īsti labs. apakšējā daļa tiek notumšināta un pa virsu bildes nosaukums. dažreiz arī tur ir interesants info, ja tā nav vienkārši nobildēta pļava.

Nesapratu problēmas būtību. Lūdzu, parādi ar ekrānšāviņu.

Aizdomas, ka ir runa nevis par forumu, bet lapu.

Es saprotu, ka runa par labu. Es tikai nesapratu kas tieši nav labi ar tām galerijām. Jā, tur ir tumšāks overlays apakšdaļā, bet gribu redzēt piemēru, kur tas traucē uztvert attēlā parādīto.

nav ‘attach file’ foruma endžīnē. nāksies mēģināt ar dropboxi…

tālāk ir teksts par win search, bet šeit tāskbāru gandrīz nevar saskatīt, lai atbildētu ‘ieslēdz meklēšanas ikonu’ :slight_smile:
tas pats attieksies uz jebkuru skrīnšotu, kur apakšā var būt diskusijai interesantas lietas. nav kritiski, protams.

njā. nevar redzēt, kas Tev par šņagu sainstalēta.[quote=digitalk]nav ‘attach file’ foruma endžīnē. nāksies mēģināt ar dropboxi…

tālāk ir teksts par win search, bet šeit tāskbāru gandrīz nevar saskatīt, lai atbildētu ‘ieslēdz meklēšanas ikonu’ :slight_smile:
tas pats attieksies uz jebkuru skrīnšotu, kur apakšā var būt diskusijai interesantas lietas. nav kritiski, protams.[/quote]

OK, sapratu domu. Pafiškošu ko te var darīt lietas labā. Paldies!

Vabrūt pietiek vien ar to, ka tam tekstam uzliek ēnu?

Es sapratu, ka labāk derētu to apraksta tekstu nonest kaut kur prom no pašas bildes.