Sūdzības par forumu un tajā notiekošo

vienkāršot galeriju - plikas bildes bez izskaistinājumiem. aprakstošā daļa jau ir postes tekstā.

OK, domāju, ka tā arī turpmāk darīsim.

Kaut kur kursora sākuma lapā ir pazudiši teksti “komentāri”. Citur ir, citur nav.

Tom, tas komentāru gļuks man ir jau sen zināms. Neesmu pagaidām atradis risinājumu. Bet vajadzētu.

es ar pamanīju, bet uzrakstīt bija slinkums.

varbūt labāk pliks cipars bez vārdiem ‘komentāri’? informatīvi un nepiesārņo skatu.

Aizvācām komentāru vārdu. Tagad būs tikai to skaits.

Pulkstenis forumam savādāks no Valsts laika:/

Pirmajā lapā foruma ieraksti neatjaunojas. Vai arī atjaunojas ar 48 stundu nobīdi.

Kādā ziņā savādāks? Plus vai mīnus viena stunda? Pie reizes arī pasaki kāds laika iestatījums Tev profila lapā (augšā zilajā izvēlnē).

Ieraksti atjaunojas ātrāk. Pie vainas gan laikam tas, ka nav skaidrs kas tur tieši atjaunojas. “Po horošemu” tur vajadzētu rādīties augšā topikiem, kam pēdējiem ir pievienots kāds komentārs. Pareizi? Šobrīd sanāk, ka tur rādās pēdējās aizsāktās diskusijas. Drusku ierobežo foruma dziņa funkcionalitāte, tur nav baisi daudz iespēju pielāgot to RSS padevi.

Interesanti, kas nosaka Kursorā redzamo reklāmu mērķa auditorijas atrašanās vietu? Man jau labu laiku rāda arī reklāmu precēm no Banggood, kas ir pareizi (regulāri tur iepērkos). Taču starp tām parādās preces, kuras Eiropas Savienības valstīs netirgo. Konkrēti lielās LiPo baterijas, ko Ķīnas pasts uz šejieni neved drošības notekumu dēļ. Interesanti, kuram būtu jāiesper, lai šo salabo. Cik sapratu, tas var būt gļuks Banggood vai reklāmu tīkla pusē.

es brīnos, ka par šo te raksti. kad liec reklāmu gūglē, tur saķeksē precīzi auditorijas parametrus. šajā galā to ietekmēt nekādi nevar.[quote=Krotow]Interesanti, kas nosaka Kursorā redzamo reklāmu mērķa auditorijas atrašanās vietu? Man jau labu laiku rāda arī reklāmu precēm no Banggood, kas ir pareizi (regulāri tur iepērkos). Taču starp tām parādās preces, kuras Eiropas Savienības valstīs netirgo. Konkrēti lielās LiPo baterijas, ko Ķīnas pasts uz šejieni neved drošības notekumu dēļ. Interesanti, kuram būtu jāiesper, lai šo salabo. Cik sapratu, tas var būt gļuks Banggood vai reklāmu tīkla pusē.[/quote]

Jā, mums šobrīd pārsvarā ir Google AdSense konteksta reklāmas un es nevaru ietekmēt to kādas reklāmas rāda kuriem apmeklētājiem. Visas pretenzijas pie Google un tās reklāmdevējiem :slight_smile:

atverot rakstu komentāru ikoniņa pazūd, paliek tikai komentāru cipars. ielādējot lapu ikona ir, bet pēc sekundes pazūd.

Tā nešķiet baigi kritiska problēma, bet kaut kādā brīdī būs jārauga salabot.

atverot rakstu komentāru ikoniņa pazūd, paliek tikai komentāru cipars. ielādējot lapu ikona ir, bet pēc sekundes pazūd.[/quote]

jā, tas vairāk kosmētisks sīkums. atgādināšu par svarīgāku lietu - linki blogā un forumā veras vaļā tai pat logā, aizvedot prom no Kursora. tas gan ir neērti (par ctrl-click es zinu :slight_smile:

jā, tas spārda pakaļu. jo pierasts, ka taisa vaļā jaunā logā. katreiz par to jāpiedomā - lieka kustība. Ja vien nav izdarīts speciāli, lai palielinātu klireitu…

Tas īsti neatbrīvo no piedomāšanas, bet peles rullītis (wheelclick?) mēdz darīt brīnumus. :wink:

[quote=Lapsinieks]jo pierasts, ka taisa vaļā jaunā logā. katreiz par to jāpiedomā - lieka kustība. Ja vien nav izdarīts speciāli, lai palielinātu klireitu…

Linkus liekam manuāli un dažkārt piemirstas ielikt atribūtu, lai tas tiktu vērts jaunā logā/cilnē. Nedomāju, ka tā ir tik nozīmīga problēma.

no lietotāja viedokļa ir. iedomājies, ka tavs telefons uz zvana pacelšanas pogu katru otro reizi reaģēs ar zvana nomešanu? un ar garantiju atbildēs uz zvanu tikai, ja turēsi piespiestu Vol-. ir jābūt paredzamam rezultātam.