Sūdzības par forumu un tajā notiekošo

manai ideālajai pelei priekš adobes CC (kuru atrast ir sasodīti grūti) rullītis der tikai skrollēšanai. lai to nospiestu jāiet uz fitnesa zāli, bet to es neesmu gataus darīt.

[quote=toms]Tas īsti neatbrīvo no piedomāšanas, bet peles rullītis (wheelclick?) mēdz darīt brīnumus. :wink:

[quote=Lapsinieks]jo pierasts, ka taisa vaļā jaunā logā. katreiz par to jāpiedomā - lieka kustība. Ja vien nav izdarīts speciāli, lai palielinātu klireitu…

nu tauta, slēdzam atpakaļ ķeksi par vasaras laiku! :slight_smile:

Oi, jā. Ieslēdzu. Bet laikam katram pašam jāskatās savā profilā vai laiks rādīsies pareizs.

novērojums par forumu.

likās, ka zilie klucīši pie sadaļām un tēmām apzīmē jaunas ziņas.
kad izrādījās, ka tas strādā tikai dažreiz, nodomāju, ka atzīmē jaunas ziņas adresētas tieši man vai tēmā, kur esmu piedalījies.

tagad redzu, ka arī tā nav. forums ir vnk gļukains. kvadrātiņi parādās, kad tiem iepatīkas :frowning:

Zilie kluči pie kategorijām rādās, ka kopš pēdējās ienākšanas reizes forumā tajā kādā no apakšdiskusijām klāt nākušas jaunas sarunas. Problēma sākas, ja forumam mēģini tikt klāt no dažādām ierīcēm vai pārlūkiem. Tad tur kaut kas nenostrādā un jau izlasīto vēlreiz parāda ar ziliem klučiem. Vismaz es tā to esmu sapratis.

Ja tev ir problēmas ar vienu un to pašu ierīci/pārlūku, tad labāk uzraksti man plašāku meilu ar problēmas aprakstu. Kādos gadījumos, ko darot notiek kas. Paldies!

[quote=digitalk]novērojums par forumu.

kad izrādījās, ka tas strādā tikai dažreiz, nodomāju, ka atzīmē jaunas ziņas adresētas tieši man vai tēmā, kur esmu piedalījies.

tagad redzu, ka arī tā nav. forums ir vnk gļukains. kvadrātiņi parādās, kad tiem iepatīkas :([/quote]

no dažādām ierīcēm - jā. no vienas - nav novēroc.[quote=krizdabz]Zilie kluči pie kategorijām rādās, ka kopš pēdējās ienākšanas reizes forumā tajā kādā no apakšdiskusijām klāt nākušas jaunas sarunas. Problēma sākas, ja forumam mēģini tikt klāt no dažādām ierīcēm vai pārlūkiem. Tad tur kaut kas nenostrādā un jau izlasīto vēlreiz parāda ar ziliem klučiem. Vismaz es tā to esmu sapratis.

Ja tev ir problēmas ar vienu un to pašu ierīci/pārlūku, tad labāk uzraksti man plašāku meilu ar problēmas aprakstu. Kādos gadījumos, ko darot notiek kas. Paldies!

[quote=digitalk]novērojums par forumu.

tagad redzu, ka arī tā nav. forums ir vnk gļukains. kvadrātiņi parādās, kad tiem iepatīkas :([/quote][/quote]

priecājies, ka Tev nerāda brūnu klucīti.

[quote=digitalk]
likās, ka zilie klucīši…[/quote]

Aizvācu reklāmas kluci no foruma un pieliku iespēju plusot un mīnusot komentārus. Krāsim karmu.

cerams tikai reģistrētajiem lietotājiem? citādi kāds ieguvums?

Reklāma aizvākta visiem. Apskatījos statistiku un secināju, ka uz šo reklāmu gandrīz neklikšķina. Tāpēc nav jēgas traucēt lietot forumu. Ar laiku varbūt izdomāšu kaut ko citu, bet pagaidām, lai te ir brīvība un daile. Cheers! :slight_smile:

cerams tikai reģistrētajiem lietotājiem? citādi kāds ieguvums?[/quote]

Es pat nepamanīju, ka te tāds bija :slight_smile:

[quote=krizdabz]Reklāma aizvākta visiem. Apskatījos statistiku un secināju, ka uz šo reklāmu gandrīz neklikšķina. Tāpēc nav jēgas traucēt lietot forumu. Ar laiku varbūt izdomāšu kaut ko citu, bet pagaidām, lai te ir brīvība un daile. Cheers! :slight_smile:

cerams tikai reģistrētajiem lietotājiem? citādi kāds ieguvums?[/quote][/quote]

šo es pamanīju, bet man vēl biki savādāk gļuko(ja). tēmās cilvēki turpina diskusiju, man rādās kā izlasīts. paskatīšos vai varu noķert likumsakarības.

bļin. kāpēc man labāka karma kā tētim un digitōkam?

OK, ja vēlies varu mīnusot katru Tavu ierakstu :slight_smile:

fuuu

nedrīkst tak tā izlekt.

[quote=krizdabz]OK, ja vēlies varu mīnusot katru Tavu ierakstu :slight_smile:

Zinu, ka šis kaut kad sen jau bija norādīts, bet beidzot sataisīju, ka rakstos pamanītās kļūdas mums var reportēt iezīmējot gļukus un spiežot Ctrl+Enter.

nu ta beidzot :slight_smile:

Mhm, beidzot. Šodien kārtoju citas Kursora sadaļas un rezultātā salaboju to tehnisko problēmu, kas savulaik liedza kļūdu labotāju piešķilt.

jau ietestēju. tagad pārbaudi vai saņēmi reportu, lai nesanāk kā iepriekšējo reizi, kad epasti kaut kur nelasīti krājās :wink:

Tu par tiem Roleksiem? Tieši toreiz arī bija problēmas ar e-pastiem, ko šovakar atrisināju.