Sūdzības par forumu un tajā notiekošo

Zinu, ka daži no jums sūdzējās, ka Kursora mobilajā versijā pirmajā lapā rakstiem netiek parādīts komentāru skaits. Tagad situācija ir mazliet labāka.

Nez kāpēc uzkārušies jaunākie komentāri lapas labajā malā. Kā pēdējo rāda 10 stundu vecu komentāru, laigan ir daudz jaunāku.

iestājies ziemas laiks un atkal forums par stundu gļuko. nācās noņemt ķeksi par ziemas laiku profilā.

Jā, stulbā laika maiņa. Man ir sajūta, ka tas ir user specific iestatījums. Vismaz, kad pamainīju forumam globāli to lietu, šķiet, nekas nemainījās. Būs jāpadomā kā šo sakārtot.

Būtu forši, ja tas pēdējais komentārs rādītos jau sākumlapā, nevis tikai averot rakstu. domāju, ka tas sīks tehnisks jautājums - viena klikšķa līmenī.

Nesapratu. Kurš komentārs un kurā sākumlapā?

pirmajā lapā sānā rāda pēdējos komentētos rakstus un kurš komentējies. pie rakstiem malā - arī tā autora komentāru. ērti.[quote=krizdabz][quote=Lapsinieks]Būtu forši, ja tas pēdējais komentārs rādītos jau sākumlapā, nevis tikai averot rakstu. domāju, ka tas sīks tehnisks jautājums - viena klikšķa līmenī.[/quote]

Nesapratu. Kurš komentārs un kurā sākumlapā?[/quote]

Diemžēl tas nav viena klikšķa jautājums. Bet piekrītu, ka šo varētu savest kārtībā.

redizaina laikā rakstam “Nākamajā Android versijā operatori varēs slēpt tīkla signāla stiprumu” pazuduši komentāri.

Paši komentāri nav pazuduši, bet drīzāk ir problēmas ar to skaita un pašu komentāru attēlošanu. Šorīt cīnos ar Disqus komentāru spraudni. Raudzīsim sakārtot.

Kas ar foruma ierakstu pulksteņlaikiem? Iestatījumos man laika josla pareizā, bet ierakstiem rāda +1h

Tas jau kādu laiku ir.
Drošvien forumam vienkārši nav vasaras/ziemas laika maiņas opcija.

Ar to laiku šajā forumā ir dīvaini. Man pat ir radusies sajūta, ka neatkarīgi no tā, ko iestatu foruma līmenī, tāpat lietotājam jāpiekonfigurē laika josla/DST savā profilā. Tagad ieķeksēju DST foruma līmenī, pačekojiet kas jums ar laikiem notiek.

Nezinu ar ko tas ir saistīts un vai man vienīgajam?

Izlasto jaunos komentārus un jaunās tēmas no parastā kompja, tie vēlāk joprojām rādās “jauni”, kad forumu apmeklē no telefona. Un otrādi arī tāpatās.

Nav tā, ka baigi traucē, bet krīt acīs gan.

Par šo gļuku arī esmu informēts, bet vēl rokas nav aizsniegušās pie risinājuma meklēšanas.

tā funkcija ir vajadzīga (ja jau neviens pagaidām nepastiprina komentāru)?

Šis komentārs gaida moderatora apstiprinājumu. Parādīt komentāru.
http://disq.us/p/1pqwhys

Apstiprināju. Kaut kā šoreiz neatskrēja e-pasts.

kopš vakardienas 404 vairs nestrādā komentāru skaits pie rakstiem un neatjaunojas jaunāko komentāru saraksts.

Hm, tiešām. Vakarā paskatīšos kas tur ir saplīsis.

nobijās no tevis un sāka rādīt :))