Sūdzības par forumu un tajā notiekošo

Nu, re, esam atrisinājuši šo jautājumu.

Nevarētu teikt, ka Google vēlmes ir mana TOP prioritāte šajā dzīvē.

ne tikai kaut viena bet IKVIENA reņģēdāja sapnis un arī demand ir visu pa VELTI.

šajā jautājumā pilnīgi atbalstu Kristapu - kamēr vien raksti nav sadalīti uz 5 lapām ar next pogu, kas aizved uz reklāmu, kaut patiesībā bija jāspiež sīciņš uz “nākamo lapu”

Protams, ka nav. Bet dzīve nav nekāds rožu dārzs.

Uzbur savu ideālo labāko Latvijas tehnoloģiju blogu? Kā tas organizētu satura veidošanu? Kā tas nodrošinātu līdzekļus savas darbības nodrošināšanai? Kā tas vadītu sevi/forumu?

Paldies par komentāru, novērtēju. Vēlāk uzrakstīšu plašāk manu versiju par šo tēmu.

Artani - šodien ir citi laiki. Minēšu piemēru - arī visi fotoresursi ir apsprāguši - bija siena, erfoto, fotoblogs. lai cik tas nebūtu dīvaini, pirms 10 gadiem jau bija cita paaudze, tika cienītas kaut kādas vēretību sistēmas; izteikts vārds kaut ko nozīmēja. šodien ir tikai niki un tukša diršana. kas bijis - ir pagājis - tā vairs nebūs nekad. es pat 100% neesmu pārliecināts, vai šī forma izdzīvos. Jaunatni vispār no jūtūbes nevar dabūt ārā. Lasīt+domāt vairs negrib mācīties. Kur nu vēl formulēt domas, rakstīt.

Forumam ir sava specifika - to nekādi nevar iekustināt, ja pašiem lietotājiem nevajag. Kursors - akal cita. Man jau liekās, ka Kristaps diezgan rosās lai būtu iespēju un gan jau ka rocības robežās interesants saturs, vairāk apskatu, viedokļu utt. Artis un Madara sacenšās daiļrakstīšanā… nez, man ir interesanti un reklāmas - tas ir normāli.

Nekas nav balts vai melns, visa sāls ir detaļās. Redzi, es šajā blogu lietā jau esmu >10 gadus un lielāko daļu laika to darīju plika entuziasma dēļ. Bet agrāk arī bija krietni savādāki apstākļi, jo bija daudz brīva laika un liela vēlme radīt platformu, kur cilvēki var diskutēt par tehnoloģijām.

Tomēr laiks iet uz priekšu un viss mainās. Manuprāt, ir beidzies forumu laiks, jo cilvēku masas vairs tos negrib lietot - visu izčato feisbukos un tviteros. Tāpat arī īsti vairs nevienam nevajag blogus vai vispār garākas formas saturu. Uzmanība ir trakoti sadrumstalota un apkārt tik daudz (šķietami) interesanta.

Man prieks, ka savulaik darījāt to, ko aprakstīji. Tam toreiz bija liela nozīme. Tomēr šobrīd arī Tu noteikti esi cits cilvēks un ja vien šīs aktivitātes nebūtu pamatdarbs, diez vai varētu/gribētu šādam hobijam atvēlēt tik daudz laika kā toreiz. Un tas nav ne labi, ne slikti - tāda vienkārši ir dzīve.

Man pašam patīk pētīt lietas un patīk par to rakstīt, tomēr pēdējos gados man tam gluži vienkārši nav laika. Pa dienu man ir maizes darbs, kas nepieciešams, lai apgādātu ģimeni (tā ir mana prioritāte numur 1). Savukārt, pa naktīm es daru visu, lai Kursors turpinātu pastāvēt. Jā, vajadzētu vairāk iesaistīties ikdienas aktivitātēs, rakstīt, diskutēt forumā un skriet riņķī pa cilvēkiem un domāt interesantas rakstu idejas, projektus. Lai to varētu darīt, Kursors bija pirms 5 gadiem jāizveido par pamatdarbu un jāizcīna visas cīņas, lai Latvijā tas varētu pabarot manu komandu. Es neizvēlējos iet šo ceļu, jo kaut kādā brīdī dzīvē mainās prioritātes.

Tomēr nevar teikt, ka man ir pavisam vienalga kas šeit notiek. Es sekoju līdzi tam, lai šeit publicētais saturs ir uzticams. Mēs varam atbildēt par katru vārdu, ko uzrakstām gan īsajās ziņās, gan apskatos. It īpaši apskatos. Mūsu viedokli joprojām nevar nopirkt. Ja kaut kas ir slikti, mēs to tā arī uzrakstām. Es rūpējos, lai reklāmas šeit ir pēc iespējas mazāk - tīri, lai var nopelnīt projekta uzturēšanai un autoru darba apmaksai. Tāpēc salīdzinājums ar Zigmāru (labi, ka vēl nepiesauci šajā ziņā bēdīgi slaveno NEXT) man šķiet īpaši nepatīkams. Tāpat es rūpējos, lai diskusijas ir kaut cik kvalitatīvas un bez žēlastības dzēšu visu lieko. Lapsinieks ir interesants izņēmums :slight_smile:

Redzi, Latvijā principā vairs neviens neraksta par tehnoloģijām un ja mēs aizklapēsim Kursoru, latviski vairs nebūs neviena paša vietne, kur var iegūt uzticamu informāciju. Pieņemu, ka vairumam ir pofig par to, bet man nav. Man liekas svarīgi, ka šāda vietne joprojām pastāv un es to turpināšu uzturēt tik ilgi, kamēr man tas neprasīs pārāk daudz resursu, kad tīri objektīvi vērtējot būs prātīgāk noraut stopkrānu.

Kas attiecas uz forumu, tad tur es vispār neloloju nekādas ilūzijas. Manuprāt, tas formāts vispār ir miris un tur nav jēgas investēt enerģiju, lai mēģinātu pārspēt vēsturiski aktīvāko BOOT forumu. Vienīgais, ko varētu darīt, no Kaimiņa atpirkt forumu, jo viņam par to ir pilnīgi pofig un agrāk vai vēlāk (lasi, pēc vēlēšanām) viņš to visu nolaidīs podā. Atkal, daudziem no tā nebūs ne silts, ne auksts, bet man tas šķiet svarīgi. Kursorā forums ir tikai un vienīgi tāpēc, lai ārpus mūsu rakstiem būtu iespēja diskutēt pašiem lasītājiem un pašiem kopā risināt jautājumus līdz kuriem mums Kursorā neaiziet rokas.

Tas tā, īsumā. Garāk varam runāt pie kāda alus kausa. Es necenšos būt lecīgs vai augstprātīgs par šo visu, bet jāatzīst, ka savos gandrīz 32 gados esmu jau visnotaļ saguris no šī visa un tāpēc pasauli redzu kā visnotaļ skeptisku vietu.

čatotāju uzmanības noturība ir kā divgadniekam, tāpēc tehniskas problēmas joprojām tiek apspriestas forumos. tikai tam ir nepieciešama ieinteresētu cilvēku masa, kas Latvijā neizklausās pārāk reāli.

typo report: tēmas autoram pirmajā ziņā ir opcija Dzēst temu

Salabots :slight_smile:

šis ir paslīdējis garām :slight_smile:

šis ir paslīdējis garām :)[/quote]

Oi, toč. Salabots arī šis.

piesprauda #114

šo indiešu reklāmas brīnumu varbūt derētu nodzēst?
https://forums.kursors.lv/t/best-price-for-nokia-swan

Paldies, darīts. Nemēģināji noflegot?

man funktieri nojauca uzpeldošā helpa teksts, tagad to pārlasot skaidrs, ka vajadzēja klikšķināt uz ‘Flag’.

blogā sadaļa «Aktuālais forumā» atjaunojas tikai galvenajā lapā, pie rakstiem tā ir iestrēgusi.

Tā varētu būt, jo atsevišķie raksti ir iekešoti un izveidojas no jauna retāk. Pirmajā lapā šī nianse ir mazāk novērota. Padomāšu kā var uzlabot šo niansi un kaut kā dinamiski ielādēt saturu no foruma.

neesmu pārliecināts vai tam ir tiešs sakars ar raksta kešošanu, tā pati aina ir arī visiem jaunajiem rakstiem - viens un tas pats novecojušais saraksts ar foruma “aktualitātēm” :) tai pat laikā jaunākie komentāri tiešām ir jaunākie.