Sūdzības par forumu un tajā notiekošo

izcenzē šito “lietotāju” — http://disq.us/p/1tfb3xy

0 Likes

Darīts! Paldies!

0 Likes

Nevar pievienot bildi, bet es tak esmu ielogojies… :disappointed_relieved:
ar Safari 12. Ar Hromu sanāca…

0 Likes

Hm, not cool. Es domāju, ka pie vainas ir komentāru sistēma Disqus, kas šajās dienās kaut ko savā pusē dikti maina. Es rīt tikšu pie normāla Safari, paskatīšos kas tur notiek. Paldies par norādi!

0 Likes

spamā vairs nepaspamosi :))

Capture

0 Likes

Oi, cik interesanti. Uzlikšu lielāku limitu. Priecīgus svētkus! :slight_smile:

0 Likes

Kas sačakarēts? Tagad Disqus vispār nebūs?

0 Likes

Jā, šobrīd Disqus ir atslēgts. Tomēr pārāk daudz problēmu ar kurām ir pavisam apnicis cīnīties. Senos laikos Disqus bija nepieciešamība, jo citādi bija grūti cīnīties ar spama komentāriem. Tagad pagaidām neizskatās, ka ar WordPress komentāru sistēmu šī problēma ir aktuāla un var palietot. No lasītāja viedokļa, protams, Disqus ir ērts un pieradumam arīdzan liels spēks.

0 Likes

Un kā lai tagad pie komentāriem ielogojas?

0 Likes

Šobrīd var pieteikties ar dažu sociālo tīklu kontiem un tādējādi līdzi vilksies kaut kāda komentāru vēsture. Diži plašāku iespēju uz doto brīdi nav, jo taisīt SSO ar Wordpresu es īsti negribu, ir bijusi slikta pieredze.

Pa lielam jautājums grozās ap to vai Disqus ērtums pārtrumpo tā trūkumus (konkrēti sinhronizācijas problēmas un to, ka ne visur un ne laicīgi atjaunojas komentāru skaits pie rakstiem). Ja tie ir sīkumi jātaisa aptauja par Disqus atgriešanu atpakaļ :slight_smile:

1 Like

Vai es esmu vienīgais, kam bultiņas uz vecākiem rakstiem liekas nepareizā vietā. Noslīdi pa sarakstu ar pēdējām ziņām līdz lejai un …? Kur bultiņa uz vecākiem rakstiem? Ā zem pirmā raksta… neloģiski. Bez maz vispār varētu likt pašā labajā pusē.

0 Likes

OK, domu sapratu. Iepriekš “jaunākā ziņa” + “6 nākamās ziņas” bija viens bloks un pēc noklusējuma nākamo rakstu ielādes elements šajā skatā ir pa kreisi.

Tagad pārtaisīju šo bloku, lai tas sastāv no divām daļām un otrā daļa “6 nākamās ziņas” būs ar pati savu nākamo rakstu patīšanas elementu.

Būs labi? :slight_smile:

0 Likes

Skaisti! Es tagad esmu laimīgs :heart_eyes:

0 Likes

krizdabz, tev forumā lietotāju ikonu aizbāžņi salūzuši, ja kas…

Capture

0 Likes

Uz kura pārlūka? Uz Chrome tie vispār nerādās (ja nav) un pat nepamanīju šo. Jāpapēta vai @KKTK vispār profilā ir pievienojis sev avatariņu. Bet paldies par norādi.

0 Likes

Firefox. tas ir visiem, kam bija autoģenerēti burtu aplīši neesoša avatara vietā.

Capture

0 Likes

Tagad palika labāk?

0 Likes

yep, tagad rāda kā pienākas.

1 Like