Tele2 brašā TV reklāma

Un kādas domas raisās tev noskatoties šo brašo Tele2 reklāmu? Tici tam, ko saka viņu direktors? Viņa teiktais sakrīt ar reālo situāciju Tele2 tīklā vai tikai kārtējo reizi tiek vēlamais uzdots par reālo?

Pirmkārt, man šķiet, ka runāt par mobilajiem operatoriem ir bezgaumīgi, bet nu šoreiz izdarīšu izņēmumu.

Situācija pie mana darba galda:

LMT

Tele2

Biti šobrīd parādīt nevaru, bet rezultāts ir pavisam nedaudz labāks (kādi pāris mbit vairāk down, up tāds pats) par LMT. Vēl te ir Lattelecom DSL, kurš vairs tiek izmantots tikai televīzijai un tur ir 10 down un 0,5 up labākajā gadījumā.

Jā, te ir lauki, un droši vien šie mērījumi neatbilst Kristapa metodoloģijai (kurā gan neesmu centies iedziļināties), taču rezultāts ir tāds, ka pateicoties T2 servisam, es varu normāli strādāt no mājām, nav jābrauc uz Rīgu, jātērē degviela, jāamortizē auto un jāaudzē ekoloģiskā pēda, un pats galvenais ietaupu laiku un spēkus, lai būtu ar ģimeni. Par ko arī viņiem paldies. Pie tam tas T2 nets ir puslīdz stabils, un ātrums visas diennakts laikā ir puslīdz vienāds, ko gan nevar apgalvot neviens LMT mājas interneta lietotājs, ar ko esmu runājis. Saprotu, ka tas tas ir tik ilgi, kamēr šajā šūnā esam tik, cik esam, bet nu vismaz kaut kas.

Jāatzīst, ka savulaik pret T2 biju noskaņots negatīvi, taču šobrīd mani LMT ar savu regulāro “Tikai ārkārtas zvani” paziņojumu un to, ka mani nevar sazvanīt, ir nobesījis tik tālu, ka apsveru domu noriskēt un arī telefonu pārcelt uz Teli. Nu jā, vēl aizmirsu tās stulbās vācu IP adreses. Un visvairāk mani šajā visā besī LMT fanu klubiņš ar savu absolūti nepamatoto sajūsmu par šo operatoru.

Papildinot iepriekšminēto - skaidrs, ka ne LMT, ne Bitei šeit nav 4G, un pēc komunikācijas ar abiem operatoriem, nerodas pārliecība, ka tuvākajā laikā būs. Taču man normāls nets ir vajadzīgs šodien, nevis kaut kad. Ja paskatās visas trīs pārklājumu kartes, tad T2 šobrīd izskatās vislabāk, un personīgā pieredze liecina, ka vismaz šajā atrašanās vietā karte ir gana precīza. Kā ir citur - nezinu, un droši vien ir nepieciešami nopietni mērījumi, taču tiešām nopietni, nevis LMT fanboyu teksti par “dziļiem laukiem” un citu bla bla bla.

Kaut ko vairāk apgalvot grūti, katram jāskatās situācija tajās vietās, kur internets ir nepieciešams, taču heitot vienu operatoru par it kā pārāk bravūrīgu reklāmu man šķiet kaut kā stulbi. LMT ar briļļaino čali, kuri izgābj mazā ar Teslu arī nebija nekāda piezemētā, bet speedtest rezultāts manā iepriekšējā postā ir uz sejas. :slight_smile:

Forši, paldies par komentāru! Protams, ja Tavā dzīvesvietā normāls pakalpojums ir tikai vienam operatoram, tad izvēle ir no brainer.

Kādas atsauksmes citiem?

Jā, nu tas, uz ko es centos norādīt - gan vispār, gan, vēl jo vairāk, šīs reklāmas kontekstā, ka manuprāt, ir visai maz jēgas koncentrēties uz vietām, kur visiem operatoriem ir pilna 4G zona, un tad tur mērīt, kurš tad ir par dažiem megabitiem labāks par otru, jo tad ieslēdzas citi izvēles principi - stabilitāte (!), izmaksas, operatora attiecības ar klientiem un tā tālāk.

Tāpēc, ja runājam par kaut kādu vidējo līmeni valstī, ir jāmēra citādāk, un tur noteikti uzvar nevis tas, kuram Rīgā ir lielākais punktu skaits ar rādītāju virs vidējā, bet tas, kurš plašākā teritorijā vispār to 4G var piedāvāt. Nu un ja skatās tā, tad man pagaidām nav argumentu, lai pierādītu pretējo, t.i. to, ka Bitei un LMT ir kaut kas labāks piedāvājams.

Esmu strādājis gan Bite, gan Tele2. Pēdējā pusotra gada laikā esmu bijis pie visiem trīs operatoriem (mainot darba vietas mainījās arī lietotais pieslēgums) un pilnīgi bez liekuļošanas varu teikt, ka starpība starp LV operatoriem ir ļoti maza. Protams ir vietas kur kādam ir labāka zona un kādam sliktāka, bet neviens operators nekad nevarēs garantēt 100% pārklājumu visur.
Vai tele2 ir ātrākais internets LV?..diskutabli, cik zinu viņi balstījās uz regulatora oficiālajiem mērījumiem tā kā protams subjektīvi, bet cik zinu kaut kādos posmos arī pārējie operatori šos datus ir izmantojuši, ja viņi ir bijuši līderi kaut kādas jomās vai mērījumos vadoties pēc šiem datiem.
Summējot manu teikto, manuprāt starpība ir palikusi maza starp operatoriem un katram pieredze būs sava attiecīgi vadoties pēc lokācijas vietas.
Runājot par reklāmu - noteikti agresīvs message, bet kā saka arī slikta reklāma ir reklāma.

[quote=Reinis]Jā, nu tas, uz ko es centos norādīt - gan vispār, gan, vēl jo vairāk, šīs reklāmas kontekstā, ka manuprāt, ir visai maz jēgas koncentrēties uz vietām, kur visiem operatoriem ir pilna 4G zona, un tad tur mērīt, kurš tad ir par dažiem megabitiem labāks par otru, jo tad ieslēdzas citi izvēles principi - stabilitāte (!), izmaksas, operatora attiecības ar klientiem un tā tālāk.

Tāpēc, ja runājam par kaut kādu vidējo līmeni valstī, ir jāmēra citādāk, un tur noteikti uzvar nevis tas, kuram Rīgā ir lielākais punktu skaits ar rādītāju virs vidējā, bet tas, kurš plašākā teritorijā vispār to 4G var piedāvāt. Nu un ja skatās tā, tad man pagaidām nav argumentu, lai pierādītu pretējo, t.i. to, ka Bitei un LMT ir kaut kas labāks piedāvājams.[/quote]

Tu tiešām mēģini apgalvot ka reģionos bitei ir labāks internets un tā ātrums nekā tele2?

[quote=techfan][quote=Reinis]Jā, nu tas, uz ko es centos norādīt - gan vispār, gan, vēl jo vairāk, šīs reklāmas kontekstā, ka manuprāt, ir visai maz jēgas koncentrēties uz vietām, kur visiem operatoriem ir pilna 4G zona, un tad tur mērīt, kurš tad ir par dažiem megabitiem labāks par otru, jo tad ieslēdzas citi izvēles principi - stabilitāte (!), izmaksas, operatora attiecības ar klientiem un tā tālāk.

Tāpēc, ja runājam par kaut kādu vidējo līmeni valstī, ir jāmēra citādāk, un tur noteikti uzvar nevis tas, kuram Rīgā ir lielākais punktu skaits ar rādītāju virs vidējā, bet tas, kurš plašākā teritorijā vispār to 4G var piedāvāt. Nu un ja skatās tā, tad man pagaidām nav argumentu, lai pierādītu pretējo, t.i. to, ka Bitei un LMT ir kaut kas labāks piedāvājams.[/quote]

Tu tiešām mēģini apgalvot ka reģionos bitei ir labāks internets un tā ātrums nekā tele2?[/quote]
Nē, kaut ko ne tā saprati.

[quote=techfan][quote=Reinis]Jā, nu tas, uz ko es centos norādīt - gan vispār, gan, vēl jo vairāk, šīs reklāmas kontekstā, ka manuprāt, ir visai maz jēgas koncentrēties uz vietām, kur visiem operatoriem ir pilna 4G zona, un tad tur mērīt, kurš tad ir par dažiem megabitiem labāks par otru, jo tad ieslēdzas citi izvēles principi - stabilitāte (!), izmaksas, operatora attiecības ar klientiem un tā tālāk.

Tu tiešām mēģini apgalvot ka reģionos bitei ir labāks internets un tā ātrums nekā tele2?[/quote]

Jā sorry, pārpratu tevu rakstīto. Pardon senior :slight_smile:

Ticu, jo esmu pārbaudījis.
Es nezinu kurš izvēlēsies mājas mobīlo internetu nenotestējot. Neparakstīsi tak 24 mēn. līgumu vien tāpēc ka reklāma ir kā #tīģerlēciens. Katram savs, vienam der 1, otram der 2, bet trešam 3.
Dzirdēts ir, bet vairāk jau sliktā pieredze ar T2 internetu. Katram ir jāizvēlas pēc lietošanas vietas, diez cik prātīgi būtu izvēlēties pie kaimiņa mājās un lietot savās un teikt ka nevelk. Tas tā.
Nedaudz par ātrumiem, es lietoju T2 pieslēgumu ar viedtelefonu, zona ir laba. 4G ir stabils, nu reizēm pazūd, bet biežāk pagrabā.
mājās tas ir laukos: down 15-45
upload 8-15
darbā: tas ir Rīgā ir vēl lielāki cipari down 55, up 24.
Vidēji ātrāks par DSL ir. + mājās ir vēl Lattelecom DSL internets, tas velk līdz down 15.

Vēl mājās lieto LMT pieslēgumu, zona ir laba, bet 4g peld.
ātrums down 0.017-8.5
Iepriekš kādu laiku lietoju Biti, mobilā zona bija apmierinoša, internetu telefonā lietoju, bet tad man vēl bija Nokia N8, tas visu izsaka, ka pilnvērtīgi nevar spriest. Bet ja jau zona peldēja, tad droši vien internets arī.
Tātad man ir palaimējies ar T2, bet ilgtermiņā cik stabīls būs to gan rādīs laiks, šobrīd varu būt apmierināts ar #tīģerlēcienu

tele2 zona un ātrums ir ļoti atkarīgs no atrašanās vietas. Ir liela starpība, vai mēram ātrumu rīgas centrā, vai rīgas rajonā, vai reģionos. Rīgas centrā pie centrāltirgus tiešām ir tas solītais ātrums. Rīgas rajonā ir daudz bēdīgāk, bet par reģioniem labāk paklusēt

Reklāma varbūt ir agresīvi hipsterīga, bet man dzīvojot laukos mežā ikdienas interneta izklaidēm pilnīgi pietiek un zona nav jāķer kāpjot kokā.

Kāds tur rajons? Tepat Rīgā starp VEF Kultūras pili un Biķernieku ielu Tele2 internets ar visu, izņemot Tele2 mājas lapu, ar 3G ātrumu strādā 2 minūtes un tad velkas ar 16 KB/s.

Kāds tur rajons? Tepat Rīgā starp VEF Kultūras pili un Biķernieku ielu Tele2 internets ar visu, izņemot Tele2 mājas lapu, ar 3G ātrumu strādā 2 minūtes un tad velkas ar 16 KB/s.[/quote]
Iespējams,ka viss aktivāki torrenta izmantotāi kas noslogo tele2 torņi vai skatās tieštaistes filmas utt…
meiģiņāt uztvert citu torni.

a pa latviski šito?

Kāds tur rajons? Tepat Rīgā starp VEF Kultūras pili un Biķernieku ielu Tele2 internets ar visu, izņemot Tele2 mājas lapu, ar 3G ātrumu strādā 2 minūtes un tad velkas ar 16 KB/s.[/quote]
Iespējams,ka viss aktivāki torrenta izmantotāi kas noslogo tele2 torņi vai skatās tieštaistes filmas utt…
meiģiņāt uztvert citu torni.[/quote]