Telefons Jāņu nakts krāsā (līdz ~400 EUR)

Sveiki mobilo telefonu guru @kursors!
Tā nu ir sanācis, ka ar savu veco Nexus 4 aparātu esmu nodzīvojis aptuveni 5 gadus, kalpojis godam, taču vecums nenāk viens - nabags no rīta līdz vakaram var izturēt tikai, ja to izmanto tikai, lai paskatītos pareizu laiku, kā arī neatbalsta pāris modernas lietas, kā piemēram - 4G. Visu šo piecu gadu laikā ne reizi neesmu metis greizu aci citu viedtālruņu virzienā, tāpēc tagad paskatoties svaigākos piedāvājumus nodomāju: “Kas vispār mūsdienās skaitās labs/slikts? (Runājot par specifikācijām.)”
Tāpēc vēršos pie krietni informētākiem cilvēkiem - Jums! Vēlētos uzzināt, ko tad es varētu iegādāties budžetā līdz aptuveni 400 EUR? Kas būtu pats labākais variants? Ja pareizi atceros, tad savā laikā Nexus 4 cenas un specifikācijas attiecība bija vairāk kā lieliska (pavisam noteikti, ja dzīvoji ASV un varēji to iegādāties pa tieši no google’s, es iztiku ar Eiropas uzcenojumiem). Varbūt ir kaut kas līdzīgs arī tagad?
Nebūtu slikti, ja telefona baterija būtu ilgdzīvotāja salīdzinājumā ar “vidējo” telefonu. Kamerai nav tik liela nozīme.
Paldies jau iepriekš!

Kursora apskatu sadaļā mēs tagad telefonu apskatus iedalām pēc cenu kategorijām: budžeta, vidējās un flagmaņu klases ierīcēs. Vari atvērt (no datora) šo lapu https://kursors.lv/apskati/ un uzreiz redzēsi, kuras ierīces uzskatām par labākajiem pirkumiem katrā kategorijā.

Bet ja konkrētāk, tad, manuprāt, pa aptuveni 350 eiro diezgan labs pirkums būs Xiaomi Pocophone F1. Pluss, tīrs Android pie kāda esi pieradis Nexus telefonā. Mīnuss, nav NFC un šādas tādas problēmas ar video atskaņošanu. Visādi citādi, manuprāt, neko labāku tik lētās naudās no lielajiem zīmoliem šobrīd neatrast.

Man ar vēl Nexus 4 un Nexus 5x glabājas kā Backup telefons. Bet nu tā kā google partrauca NEXUS līniju, tad nācās meklēt alterntīvas.
Varu ieteikt Huawei P20 (bez Pro un Lite). Pats pirms 2 mēnešiem paņēmu un vēl ar vien nebeidzu priecāties. Baterija reāli laba (it īpaši pēc Nexus sērijas). Ja iepriekš knapi līdz dienas beigām tiku, tad tagad vakarā skatos uz 50 procentiem un domāju vai lādēt vai arī mēģināt 2 dienas izvilkt.
Te pat kursorā bija pameklē apskatu par Huawei P20.

Jā, P20 ir vienkārši kūka, patreiz nopērkams par apm. 380 eiro. Saņēmis jau Pie.
https://kursors.lv/2018/06/04/huawei-p20-apskats/

Nezinu par p20 un pro versiju ,bet lite versija ir lielākais mēsls kāds mūsu ģimenē bijis. Sievai un man reizē bija salūzuši telefoni. Baigi nedomājot aizgāju uz LmT un uzreiz nopriku divus telefonus. Baterija tur knapi dienu ,un aktīvi lietojot % krīt pa minūtēm. Kamera viduvēja pat ar divām kamerām. Te arī kļūda no manis… parasti ņemot telefonus izstudeju ko var dabūt par labu naudu. Šoreiz uzticejos sievietei kantorī… labāk sviestmaizes būtu taisījusi.

Vēl ir variants Nokia 8 Sirocco vai 7.1 (+ Android ONE ar atjauninājumiem un tīra saskarne).

Paldies visiem, kas tiktāl ir dalījušies ar ieteikumiem, papētīšu visus ieteiktos variantus ;)

nu kā var pirkt Lite modeļus pēc definīcijas…

Nākamreiz zinašu :) Vēlos vel reizi atgriezties pie meizu ,jo tie telefoni mani patīkami pārsteidza. Tik vienu brīdi likās ,ka viņiem stagnācija bija.

Ņem vērā, ka Meizu telefoniem var nebūt visas nepieciešamās frekvences, kas tiek izmantotas Latvijā. Šobrīd Meizu telefoni laikam te oficiāli vispār netiek piedāvāti. Bet katrā ziņā izpēti šo lietu pirms veic pirkumu.