Telefons līdz 200 eur.

Sveiki. Kāds Jūsuprāt būtu vis labākais budžeta klases viedtālrunis līdz ~200 eur.?
Svarīgi, lai būtu kaut cik laba akumulatora noturība, uzticamība. Telefons būs paredzēts cilvēkam gados un būs pirmā šāda veida ierīce - viedtālrunis.
Pagaidām favorīti ir SAMSUNG GALAXY XCOVER 4 (2017), SAMSUNG GALAXY J3 (2016), MOTOROLA MOTO G4 PLUS un visbeidzot HUAWEI P9 LITE (2017) kā galējais variants.
Varbūt kāds kaut ko var ieteikt, vai lieto kādu no šiem telefoniem?
Paldies jau iepriekš.

P9 LITE (2017) vietā iesaku P10 lite. lielāka ietilpība, ātrā uzlāde

Vēl ir variants Xiaomi MI A1. Tīrs androids- maz liekas drazas un, manuprāt baterijas darbības laiks arī ir pietiekami labs.

tam nevajag custom launčeri. gan samsungam, gan huawejam var salikt tiešā zvana vidžetus uz ekrāna ar kontakta bildīti.

tam nevajag custom launčeri. gan samsungam, gan huawejam var salikt tiešā zvana vidžetus uz ekrāna ar kontakta bildīti.[/quote]

ļauj man minēt - esi rūdīts ābolists, kam tādas fīčas rādās tikai sapnī?

J3 (2016) gan neņem. 8GB ir mocības mūsdienās, pat kā pirmajam telefonam. ātri vien brēks, ka nav atmiņas. Huawei p9 lite mini ir way to go. Price/perfomance.

Ieteiktu Honor 8 Lite https://www.1a.lv/telefoni_plansetdatori/mobilie_telefoni/mobile_phones/huawei_honor_8_lite_16gb_dual_gold vai, ja lētāk, tad Honor 7 Lite https://www.1a.lv/telefoni_plansetdatori/mobilie_telefoni/mobile_phones/huawei_honor_7_lite_5c_dual_gray
Ja pirmais telefons, neņem 5.5" vai lielāku. Max 5.2". Bateriju vēlams vismaz 3000 mAh.

tam nevajag custom launčeri. gan samsungam, gan huawejam var salikt tiešā zvana vidžetus uz ekrāna ar kontakta bildīti.[/quote]

Custom launčeri vēl kā vajag, ar iespēju pievienot un noņemt ikonas tikai ar paroli. Manējiem zili brīnumi uz ekrāna notiek, un galvenais, ka paši no sevis. Tad pazūd tāda ikona, tad parādās jaunas…

Paldies visiem par atbildēm :slight_smile: Beigās tika paņemts GALAXY J3 (2017)

Tev būs taka man, pērkot pie operatora pa lielāku cenu, tu nedabūsi neko pretī, nekādu aizsardzību. Pēc pus gada visticamāk viņš dabūs ūdeni vai ekrāns izšķīdīs. Tagad ar tādu man jādzīvo kam mikrofons nestrādā un ekrāns knapi rāda. Telefons ir izmesta nauda vējā. Jauni telefoni vienmēr ir uzcenoti par 50 euro. Vienmēr apsteis gsm un xda.

Ha ha, labākais, kas pēdējā laikā lasīts :smiley: Es tevi tik ļoti saprotu. Es arī nopirku Rimi olas, kuras nesot saplīsa. Un iedomājies, man par viņām arī bija jāmaksā.