Telefons skolniekam

Ceru ka Kursors varētu uztaisīt jūlija beigās LV legāli pieejamo telefonu apkopojumu, ko iesaka skolēniem. (3-4 cenu kategorijās)

Bērns tūlīt ies 1.klasē. Pusgadu staigā jau ar podziņtelefonu. (1x pazaudēja). Planšeti lieto jau 4 gadus, vienreiz mazākā māsa palīdzēja tikai sasist…

Pirmo telefonu netaisos pirkt viņam dārgu. Labākais ko atradu ir Xiaomi Redmi 4x (~100 EUR) vai Xiaomi Redmi 4x ar 3Gb (pa ~130 EUR). Otrais no pirma atšķiras ar +1GB ROM un FHD vs HD ekrānu. (pašam ir Redmi Note 2).

  • ir tāds, ka var dabūt sakarīgus vāciņus un stikliņus (no Ali pa lēto), kas jau ir testēti un palīdz reāli pret kritieniem.

Ķīnas cenu kategorija zem 90 EUR - pārsvarā nav pat 2 GB, Veci Androīdi, veci čipseti… 100-140 EUR ir daudz… 150+ jau ir viss kas. Par 200 nemaz nerunājot (kur gan jau ir arī LV legāli nopērkami brendi).

kas ir legāls… +/- legāli ir viss. +/- - tikai tas, kas pie operātoriem nopērkams. Kā pie mums Odesā saka - eto dve boļšije razņici.

ja pats lieto jau ķīniešus, gan jau arī bērniem jāierāda vieta. galvenais nepaķer kādu mēslu, lai klasē nerāda ar pirkstiem.

Kursors par legālajiem sauc tos kam LV ir tehniskais atbalsts.
Kas ir un kas nav m*** ir labs jautājums…

tehnisks atbalsts ir jebkam, ko nopērc veikalā ar čeku. cits jautājums, ka garantijas gadījumi var tikt risināti ilgi un mokoši un ne vienmēr par labu patērētājam. Nopirksi i-bodē X, saplīsīs, ibode sūtīs uz ķīnu; padomā, cik tas daudz laika var aizņemt. āmen.

[quote=eldberg]Kursors par legālajiem sauc tos kam LV ir tehniskais atbalsts.
Kas ir un kas nav m*** ir labs jautājums…[/quote]

Pirmklasniekiem nevajag neko labāku par izturīgu podziņtelefonu. Lai iemācās komunicēt klasē ar citiem bērniem, lasīt un rēķināt. Ticiet man, no pieredzes saku. Kad dzirdēsiet vecāku sapulcēs kādu sūdus pirmklasnieki taisa ar telefonu kamerām, WhatsUp, un internetu, tad būsiet priecīgs, ka jūsējam bērnam vēl ir tikai Nokija par 19 EUR bez interneta.
Jā, un vidējais tālrunis ilgi neizdzīvos skolēna (vismaz puikas) somā.

Viedtelefonu var apsolīt pēc 1. vai 2. klases beigšanas par normālām/labām sekmēm.
Savējam trešklasniekam pēc ilgas pētīšanas 100-120 eur kategorijā nopirku Samsung J3. Un uzlīmēju Screen protector, kurš jau ir saplīsis.

taisnību runā! (bet te gan, no rakstītā var nojaust, jau ir planšetes vergs…)

[quote=rereiny]Pirmklasniekiem nevajag neko labāku par izturīgu podziņtelefonu. Lai iemācās komunicēt klasē ar citiem bērniem, lasīt un rēķināt. Ticiet man, no pieredzes saku. Kad dzirdēsiet vecāku sapulcēs kādu sūdus pirmklasnieki taisa ar telefonu kamerām, WhatsUp, un internetu, tad būsiet priecīgs, ka jūsējam bērnam vēl ir tikai Nokija par 19 EUR bez interneta.
Jā, un vidējais tālrunis ilgi neizdzīvos skolēna (vismaz puikas) somā.

Viedtelefonu var apsolīt pēc 1. vai 2. klases beigšanas par normālām/labām sekmēm.
Savējam trešklasniekam pēc ilgas pētīšanas 100-120 eur kategorijā nopirku Samsung J3. Un uzlīmēju Screen protector, kurš jau ir saplīsis.[/quote]