Tiem, kas meklē nedārgas un ausī dziļi neielienošas true-wireless austiņas

Mūsdienās kļūst populāras ausī dziļi iestumjamās austiņas jeb tā sauktās “auss kanāla” austiņas. Tomēr ne visiem tādas iet pie sirds. Man personīgi ļoti nepatīk tā izolējoša sajūta un arī nepatīk, ka tik dziļi jābāž visādi svešķermeņi. Turklāt ir dzirdēti gadījumi, kad auss uzgalis paliek iekšā ausī…

Vēl ir iespējams atrast parastās (ar vadiem) austiņas, kas nav kanāla austiņas, taču bezvadu kategorijā situācija ir bēdīga. Faktiski ir tikai dārgās Apple AirPods (kas varbūt arī nav sevišķi ērtas lietošanai ar Android ierīcēm) vai arī to kloni, kam var būt dažādas kvalitātes problēmas (un, protams, legāli nemaz nedrīkst tirgot Apple ierīču klonus). Turklāt arī Apple savus jaunākos AirPods ir izlaidusi ar kanāla tipa uzgaļiem.

Taču atradu, ka daži ķīniešu tirgotāji it kā atdarina Apple AirPods, tomēr tai pat laikā ir pietiekoši izmainījuši dizainu un tehnoloģijas, lai produktu vairs nevarētu uzskatīt par nelegālu atdarinājumu.

Viena no šādām ierīcēm - Soundpeats TrueAir. Tiešām kvalitatīvi nostrādāta ierīce. Pirmajās pārbaudēs nelika vilties - bez problēmām sapārojās ar manu telefonu, tika uzreiz atpazīta kā aptX savietojama (kas, teorētiski, nozīmē augstāku audio kvalitāti nekā iespējams ar citiem, vecākiem Bluetooth audio atskaņošanas protokoliem) un saglabāja stabilu savienojumu apmēram 6 metrus no ierīces un cauri sienai. Teorētiski vajadzētu darboties līdz pat 10 metriem. Ceru, ka baterijas darbības laiks būs kā solīts un ka austiņas kalpos ilgi.

Austiņas ērti un diezgan labi turas manās nelielajās ausīs - tās neizkrīt pat strauji purinot galvu. Ir dzirdēts, ka Apple AirPods šajā ziņā neesot tik stabili. Tomēr, lai sirds būtu mierīgāka, var nopirkt un piekabināt klāt siksniņu, kas noturēs austiņas ap kaklu gadījumā, ja tās izkrīt no ausīm.

Pieskārienu vadība darbojas labi - var regulēt skaļumu, pārslēgties starp dziesmām (vai manā gadījumā - audiogrāmatas nodaļām), atbildēt uz zvaniem.

Pievienoju saites; tīrā veidā, es par to neko nesaņemšu, tā ka skatieties droši :grin:

Sakarīgs video apskats (krieviski), minēti arī daži trūkumi:

Izskatās, ka par cenu zem 30 EUR būtu grūti atrast kaut ko labāku? Ja zināt citus variantus, tad padalieties! Varbūt ne es vienīgais tāds ar “alerģiju” pret “kanāla austiņām” :grin:

1 Like