TRRS austiņām pazuda basi

Sveiki, jautājums tiem, kas kaut ko saprot no vadiem. Man labām austiņām pēkšņi pazuda basi, abām ausīm vienlaicīgi :tired_face:
Izņurciju vadu visā garumā, nekur nekontaktu nesaklausīju. Ausis skan labi, stereo, bet bez basiem un tā uz visām audio iekārtām.
Pazvanīju ar multimetru, labā->zeme, kreisā->zeme, nospiesta_poga->zeme ir. Viss ir. Kas vainas?
Austiņas tātad ir TRRS, ar mikrofonu un podziņu. 16omi

Sāc ar skaņas konfigurāciju. Gan datorā gan nu jau labu laiku arī telefonā ir ekvalaizers u.tml. Varbūt tur kas izregulējies.

Nu nē taču, piespraužot citas austiņas basi ir.

varētu teoretizēt, ka tur iekšā ir kāda krossovera mikrene, kas tagad atstiepusi pekas, bet tās ir parastas austiņas ar vienu skaļruni katrai ausij? nav taču kāds fancy modelis ar basiem atsevišķi?

Jā, pa vienam skaļrunim katrai ausij.

reāli nav ideju, kas būtu aizgājis greizi. vadi nevar būt vainīgi principā. mikrofons un poga nevar izraisīt audio kanālos basu zudumu. mistika :-/

Kas tad tās par labām ausīm ar 16 omiem… Pie 100 omiem sākas aršana.

Ja par pašu problēmu, tad, visticamāk tomēr kaut kas ar vadu vai lodējumiem aizgājis. Runā, ka basam traucējot zemējuma (ekranējuma???) pārraušana.

Gribētu redzēt in-ear austiņas ar 100omiem :expressionless:

O, kaut kur klikšķinot atbildēs arī man pavīdēja kaut kāds bojāta ekranējuma posts, bet tikai vienreiz, un kā to nomērīt neatradu.

bet TRRS vadam atsevišķa ekranējuma nav, tā ir zeme. ja nebūtu zemes, tad nekas neskanētu.

Nu mi-skuzi, šito terminoloģiju nepārzinu, nemāku arī atbilstoši iztulkot. Tas ir tas, kas pirmais iekrīt prātā un interneta meklējumos.