TV box

Vai kāds lieto TV box? Piem., šādu vai līdzīgu?
Sunvell T95Z Plus TV Box Amlogic S912 Octa Core
http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_443591.html?wid=3

Kādas atsauksmes, ierosinājumi? Kam jāpievērš uzmanību?

Tas ir kaut kas līdzīgs chromecast?

Sāksim mazliet no citas puses. Ko Tu vēlies ar šādu uzparikti panākt?

Jā, droši vien. Bet kas ir Chromecast, nav īstas skaidrības. Mani interesētu, ka var pie lielā ekrāna pieslēgt HDD ar zināmu saturu, var pasērfot pa Youtube utt., lai nav tas viss caur kompi jārullē. TV ironiskā kārtā tika iegādāts mirkli pirms parādījās SmartTV ar šo visu jau iekšā.

Chromecast ir baigā štelle! Ļoti lēts (pārdesmit eiro) verķis, ko pie HDMI porta pieslēdz pie televizora un tad vari arī glupāku TV kasti padarīt viedu. Proti, no datora vai mobilajām ierīcēm (pa WiFi tīklu) varēsi ērti klausīties Spotify, skatīties YouTube vai arī no datora ar attiecīgu spraudni (Videostream) skatīties uz TV arī visas citas filmas. Chromecast burvība ir tā zemajā cenā un sasodīti vienkāršajā lietošanā. Mēs esam to aprakstījuši šeit.

Par ChromeCast tomēr biju lasījis. Labs apraksts.
Bet! Šobrīd man TV jau ir sajūgts ar datoru ar HDMI un visu nodrošina. Problēma, ka tuvākajā laikā ir paredzēts TV un datoru likt atsevišķās telpās. Līdz ar to gribējās viņus vairs nesaistīt ne ar vadu, ne wifi.

Chromecast nekādus vadus nevajag. Iespraud to verķi televizorā un no jebkurienes (WiFi ietvaros) vari padot uz televizoru saturu. Man šķiet, ka man pat kaut kur mētājas viens neizmantots Chromecast. Dod ziņu uz PM, ja vajag.

Arī Android TV Box ir, diezgan, laba lieta. Kā jau iepriekš minēts var skatīties YouTube, filmas no cietā diska (vai strumēt no datora), vispār darīt visu, praktiski visu, ko Android telefonā. Var skatīties arī IPTV. Pagājušogad, kādu mēnesi ar tādu paniekojos. Mīnuss, ka ik pa laikam tomēr uzkaras. Ja, ir vēlme tādu iegādāties tad, manuprāt, nevajag skatīties uz lētā gala modeļiem, tādiem, kuru cena ir ap 50 euro. Jā, un IPTV playlists ir nemitīgi jāatjauno, nav tā, ka vienreiz visu saregulēji un aizmirsi.

šitajā lētajām kastēm klupšanas akmens ir mediatek kakainie procesori un vecs andris. bieži tikai 4.4 tieši tāpēc viņas ir tik vilinoši lētas - tādas vecas komponentes uzražošanai var grābt spaiņiem pa kapeikām

Es īsti neiebraucu, vai 50EUR te ir lētais gals domāts vai kā?
Konkrētajam daiktam ir Android 6.0 un procesors Amlogic S912.

Es arī kopā ar vēlmi upgreidot antīko TV, pamazām skatos uz šādu kastu pusi. Pirkt “viedo” TV negribas dēļ tā, ka gribas uz TV palaist Android aplikācijas, tai skaitā spēles, taču ne visiem viedajiem TV ir Android un iespēja to laicīgi upgreidot. Un arī dēļ uzlecošās tendences jauno viedo TV izvēlnēs un formās likt iekšā reklāmas (sveiciens “Idiokrātijai”). Augstāk jau teica, ir jāpievērš uzmanību procesoram un Android versijai, kā arī iespējai to nomainīt uz jaunāku (vismaz 5.x). Mediatek CPU ir qaqa. Amlogic S912 esot jau labāks un it kā labāk piemērots 3D šņagu darbināšanai. Jā vēl kas. Pirms pērc, OBLIGĀTI izlasi apskatus un lietotāju atsauksmes internetā par konkrēto modeli, ko taisies iegādāties. Pēc iespējas dažādās vietās. Kādi ir pamanītie zemūdens akmeņi, vai darbojas Kodi utt. Lietotāju atsauksmēm pašos internetveikalos jāpieiet ļoti kritiski, jo vairums tur vienkārši atrakstās, lai iegūtu bonusa bunktus nākamajiem pirkumiem.

[quote=viedais]Es īsti neiebraucu, vai 50EUR te ir lētais gals domāts vai kā?
Konkrētajam daiktam ir Android 6.0 un procesors Amlogic S912.[/quote]

Jā, biju uzrakstījis tā, ka īsti nevar saprast. Bija domāts, ka ap 50 eur ir tīri labi varianti. Mana pieredze attiecas uz pagājušā gada vasaru, šobrīd situācija varbūt ir mainījusies. Jebkurā gadījumā varu droši teikt, ka šāda iekārta ir to vērta, lai nopietni apsvērtu tās iegādi. Pults gan noteikti ir jāpasūta cita, ar klaviatūru, jo komplektā esošās ir drausmīgas kakas.

FullHD izšķirtspējai Amlogic S912 der pavisam labi. Pirms pusotra gada draugiem nopirku Sunvell T95Z Plus TV kasti kopā ar Rikomagic RKM MK705 pulti ar klaviatūru. Viņi regulāri skatās filmas internetā. Tas viss joprojām darbojas, arī sūdzību nav. Tai kastē var arī dusmīgos putnus uzspēlēt.

TV kastei komplektā esošo pulti izmantot tiešām nav jēgas - tā ir ļoti lēna.

Cilvēks raksta, ka grib HDD pieslēgt. Tātad Cheromecast nederēs.
Pameklē googlē ar nosaukumu 'Best Media Streaming Devices".
Es ar pamazām gatavojos nomainīt savu ļoti veco WD TV Live. Cik sapratu tad zem 50 ir visādi Chromecast veidīgie, bez pults un bez iespējas pieslēgts HDD. No 50-100 EUR jau var atrast labu gana labu kastīti ar visādām labām fīčām kā 4K, HDR utml. Skatos uz " Roku Ultra"

Ko sakāt par šo? http://pultex.lv/product/dune-hd-pro-4k/

Nepieciešams, lai var pieslēgt pie resīvera un skatīties kontentu no HDD (4k HDR).

Apskaties tad arī šo: nVidia Shield

Izskatās, ka atbalsata visu Tevis parasīto, ir lētāks, un vēl Steam spēles uz TV varēsi spēlēt (cik saprotu PC strādā, bet bildi pārraida uz TV).

Te tiešām svarīgi saprast, ko tu no tādas kastes sagaidi.
Chromecast ir variants, ja gribi streamot video no citām ierīcēm uz teļuku.
Ja ir vēlme pēc standalone varianta, tad pameklē kādu sakarīgu tv kasti. Tv kastītes nereti var izmantot arī par DLNA/AirPlay resīveriem, so varēsi no telefona mirrorot/castot bildi uz TV.
Pašam bija kastīte ar Rockchip RK3288 - tas gan ir pavecs SoC, šobrīd aktuālais no Rockchip ir Rk3399. Ar to kastītes maksā mazliet virs 100 eirikiem. Ja gribās 4k un padzenāt spēlītes, tad lētākas vari nemaz neskatīties, tas nekas, ka arī 50 eiro vērtās kastītes claimo 4k@60Hz, HDR, utt…
Kopumā šādu kastīti varu ieteikt iegādāties, tikai rēķinies, ka viņas gļukos - aplikācijas šad tad force close’osies, pats andrīt’s šad tad nofreezos. Tur, diemžēl, neko daudz nevar padarīt - kādu nu firmwari ķīnieši sastiķē kopā, tāda viņa ir… Ar visu to tās kastes, IMHO, ir krietni labākas par to, ko, piemēram, LMT dod komplektā savai televīzijai. Pirmkārt - full-on Androīds, nevis Android TV, otrkārt - niknāki dzelži, treškārt - vairāk I/O.
Kāds jau te minēja, ka pirms pirkt, jāpalasa apskati - uz atsevišķām kastēm atsevišķi appi var nestrādāt vai būt ļoti nestabili. Kādreiz daudz info par dažādām tv kastēm bija šajā forumā:

Tur pat atsevišķām kastēm var atrast custom ROMus, ja pēc tāda ir vēlme.
Uzreiz piebildīšu, ka tiko kā savu kasti saņēmu tā viņa tika norūtota. Ideja bija viņu maksimāli iztīrīt no visa, ko es nelietošu. Nezinu gan vai tas beigās arī kaut kā palīdzēja vai tieši otrādi - tamdēļ man viņa ik pa laikam gļukoja :smiley: Katrā ziņā sanāca RAM usage dabūt zem 1/3 no pieejamās atmiņas.

Man tieši interesē, lai tikai kvalitatīvi atskaņo manu kontentu (HDR, DTS X/ Dolby Atmos).
Spēles un viss pārējais nav vajadzīgs, tam ir konsole.

Vienīgais, kas tajā Dune biedē ir Android

Kas tevi Android biedē?

No Android nevajag baidīties - nekož ;)
Par Dolby Atmos utt. - jāskatās vai SoC, ko izmanto konkrētā kaste ir tām lietām sertificēta. Var gadīties, ka dzelziski kaut ko nevarēs dekodēt. Vienmēr gan var optoties uz SW dekoderi.
Ja tev ir resīveris, kurš spēj dekodēt Atmos/DTS, tad, šķiet, ka passthrough visām kastēm strādā.