Tv-hdmi+pc

Ir LG smārts,kurš ar hdmi pieslēgts pie PC video izejas.Ieslēdzot /izslēdzot TV datora monitoram nāk neveselīgs trieciens,ekrāns uz brīdi paliek melns,ir bijis arī remontā.Vai ir kāds jēdzīgāks risinājums kā vienmēr raut ārā hdmi savienojumu?

Ko tu domā ar ‘neveselīgs trieciens’ ?
Vispār tas ir normāli, ja monitors noraustās ieslēdzot otru monitoru.

Ja ir runa par iespējamu strāvas triecienu, tad jāskatās kas darās mājā/dzīvoklī ar zemējumu. Visām šīm gudrajām ierīcēm vajag pareizu zemējumu, jo impulsu barošanas blokā ir kondensators, kas padod pusi potenciāla uz zemi (dzeltenzaļo vadu). Ja pieskaroties pie HDMI kabeļa ar vienu roku un ar elkoni/otru roku pie radiatora kutina ar elektrību, tad tur arī būs problēma. Pamēģini sākumā kontakdakšu apgriezt otrādi kontaktā vienai no ierīcēm.

2 Likes

paliek melns, tāpēc ka elektronika analizē video signālu, tas nebūs iemesls problēmai. pārējo @null jau uzrakstīja.

1 Like

LG, settingos, vispārēji iestatījumi, SIMPLINK, automātiskā barošanas sinhronizācija. Pamēģini to izslēgt. Vai izslēgt visu SIMPLINK…

Neveselīgs-jo bija jānes uz garantijas remontu pēc vienas tādas kārtējās reizes,sāka raustīties ekrāns.Pirmais simptoms ko sākumā nesaistīju ar šo -ik pa laikam izmainijās ikonu izkārtojums uz desktopa.

Šis 100% saistāms ar izšķirtspējas atšķirību datora ekrānā un televizorā.

Neesmu baigi iedziļinājies, bet radies iespaids, ka ar HDMI savienojumu nokaut otru ierīci nav iespējams.Pēc specenes HDMI padod 55mA/5V, kas pat īsti ne vienmēr spēj nobarot HDMI switchus. Šaubos, ka tas var nokaut TV.

Esmu pateicīgs par daudzām,ātrām, sakarīgām atbildēm.Atšķirībā no LG pārstāvniecības kas atrakstijās iesakot pamainīt draiverus.Kursoristu ieteikumus visus vēl nēesmu paspējis patestēt, aparāti protams nav sazemoti cerēju ka var paļauties uz savienotājvadu zeķēm,veca māja rozetē nepienāk jāstiepj no pagraba,SIMPLINKu pārbaudīju bija izslēgts. Tie +5V man jau pašam radīja aizdomas,gribēju atvienot to vadu (varbūt ielikt diodi) jo tāds vizuāls iespaids ka TV grib turpināt +5V barošanos no PC.Precizējot kā notiek: ar pulti izslēdzu TV,nodziestTV ekrāns,pēc 1sec izslēdzas pie TV USB pieslēgtais hdd (nodziest LED un noklikšķ galvas),tai pašā brīdī uz 1sec nodziest PC ekrāns.HDMI savienojums nav bijis lietots,skatīta TV pārraide.

spriežot pēc apraksta tev viss ir kārtībā. ieslēgts TV ziņo kompim — es esmu otrs ekrāns. kad izslēdz TV, otrs ekrāns no sistēmas pazūd un videokarte to noreportē sistēmai, kura pārinicializē bildi.

tieši tāpēc arī pa retam nojūk ikonu izkārtojums, windozei nepatīk, ja monitorus slēgā klāt/nost.
pie šāda faktu salikuma LG pārstāvniecības ieteikums par draiveriem nebūt nav atrakstīšanās.
savukārt monitora garantijas remonts vairāk izskatās pēc sagadīšanās.

ko var pamēģināt: nomainīt HDMI kabeli un iespraust kabeli citā HDMI ligzdā, pārinstalēt draiverus no ražotāja mājaslapas. ja ir testeris, tad izmēri potenciālu starpību starp HDMI kabeli un videokarti, varbūt jāseko @null ieteikumam par kontaktdakšas grozīšanu.

1 Like

Paldies par atbildi, neiepriecina.Nevaru patreiz uzskaitīt visus, bet ir bijuši dažādi nogrāvumi, punktu pielika ka vienu rītu Chroms mani neņem pretī -piedāva pierakstīties kā viesim vai kā personai 1.Kopš tā savienojums no PC ir izrauts un vajadzības gadienā daru secībā : iesl TV,iespraužu hdmi,iesl PC,izslēdzu pretējā secībā. Būtu priecīgs par ieteikumu kā tikt vaļā no tādas ekrānu apziņošanas opcijas. Ko dara tie +5V ,jeb ko varētu atvienot rezultata iegūšanai? Tāpat nepārzinot negribas ārdīt.

tu mēģini samest vienā kaudzē nesaistītas problēmas. Chrome profili nenojūk, ja pieslēdz otru monitoru.

tev videokartei DVI ir? pamēģini pieslēgt TV ar DVI-HDMI pāreju.
vai arī uztaisi HDMI-DVI-HDMI virteni :))

Protams nevaru 100% apgalvot par to Chromu, bet nu tāda pārliecība man paliek.Nu jau vairākus mēnešus iztieku ar izrautiem hdmi vadiem pieštepselējot vajadzības gadienā aprakstītajā secībā.Stulbi. Gribu uzsvērt ka mani brīnumi notikās bez hdmi ieejas ieslēgšanas uzTV. Vēl gribu pateikt ko jautājuma vinkāršošanas pēc noklusēju : tiek pieslēgti divi PC,viens arDVI izeju,otrs ar displayport ,reakcijas identiskas.

piedod, ticības jautājumos ne pie manis.

2 Likes

Paldies par man veltīto laiku.