TV ieslēgšana ar Arris 5303 pulti

Vai ir iespēja ieslēgt TV ar vienu Arris 5303 pulti, kas paredzēta priekš Helio TV? Izslēdzot dekoderi reizē izslēdzas arī TV un viss ok. Savukārt ieslēgt gan neizdodas un TV nākas slēgt ar otru pulti.

Prasīju Tet 177, atbildēja ka nevarot. Pie vainas vecs TV. Bet pilnībā paļauties uz viņu viedokli negribas. Ņemot vērā, ka izslēgšana strādā tātad signāls caur HDMI tur iet.

Pat ja nopirktu jaunu TV, kur garantija ka konkrētais TV būs saderīgs ar Arris pulti?

Varbūt ir kāds risinājums?

Aha, man arī tā pati problēma ar Arris un nepavisam ne tik vecu Samsung LCD televizoru (ne SMART, bet tomēr 2016.gada izlaidums).

Vēl ar to pulti maniem vecākiem no pirms-Helio laikiem ir pieradums pārslēgt kanālus nevis ar kanālu pogām, bet gan izvēlnes ^ v pogām, un tad sanāk, ka jāspiež vēl OK, lai apstiprinātu pāriešanu uz izvēlēto kanālu, bet te rodas problēma - tēvs parasti spiež ļoti dedzīgi un neatlaiž pogu laikā, un rezultātā sanāk, ka viņš ieslēdz kanālu, bet OK nostrādā vēl pāris reizes, un viņš ieslēdz raidījuma ierakstu un pēc tam brīnās, ka visi laiki ir šķērsām :smiley:

Nospļāvos un nopirku Aliexpressā pilnu programmējamu pulti, kas prot klonēt esošas pults funkcijas, un saklonēju Arris un arī TV pults komandas tā, lai vecāki var ērti lietot, nejauši neielecot tur, kur nevajag.

Šī te pults, ja kas:

Pa 8 eiro (4 + 4 par piegādi) ļoti labs pirkums, diezgan solīda kvalitāte, stingri salikta kopā, jau pusgadu darbojas bez problēmām. Diezgan ilgi meklēju Ali tādu pulti, kas ir learning un izskatās solīdi un ļauj savākt vairākas ierīces vienā - lielākoties bija visādas media controller tipa pultis vai arī tādas, kam pogas izskatās haotiski samētātas un nevar atpazīt pēc krāsām utml.

Jā, laikam jau nāksies pāriet atkal pie universālās pults. Iepriekš tādu izmantoju apvienojot TV un Tet Motorolas pulti. Likās ka tehnoloģijām būtu jāattīstās pie tam vel Tet noreklamēja ka nu redz 2 pulšu vietā varēs iztikt ar 1.
Rezultātā sanāk, ka iepriekšējā Motorolas pults bija labāka nekā jaunās Arris. Ļoti savdabīga tā Tet attīstība, bet nu tas jau šim uzņēmumam pēdējā gada laikā raksturīgi visās jomās.