TV skaņas iekārtas

Gribētu dzirdēt pieredzi ar soundbar’iem, kādi modeļi, kāda skaņa? Ir no viņiem jēga vai naudas izmešana vien sanāk?
Ja pirktu, tad +/- ap 300€. Nav vēlme taisīt baigās diskotēkas, bet ieslēdzot kādu labu filmu, youtubi, gribas dzirdēt vairāk par “pīkstēšanu”

Lai arī rakstīts ir sen un ierīce ZSv drudzī jau iegādāta :), pats lietoju pie TV un nesūdzos par JBL Bar 2.1 / JBLBAR21BLKEP. Skaņa laba, basiņš ir, var, protams,pievienot ar Bluetooth arī telefonus, planšetes… Pievienots pie TV Optiskās izejas ar kabeli, kaut arī viņam ir arī “caurejošais” HDMI, bet man vairākas ierīces un likās vienkāršākš šāds variants…

Manuprāt televizoriem soundbāri kāreiz beidzot ir normāls skaņas avots. Nav jākrāmējas ar atsevišķām skandām, vienkārši noliec zem/priekšā televizoram un tas skan. Ja nevajag diskotēkas, derēs jebkas, kas nemaksā 50 eiro :slight_smile:

@shpats ieteikums izskatās ļoti OK, bet pašam pieredzes vēl nav. Laikam jāsāk testēt soundbārus? :slight_smile:

Nu es pilnībā apmierināts, skan kā JBL vajadzētu skanēt, manuprāt… Bet nu 100% piekrītu, ka soundbāri ir ideālais variants priekš TV.

Tieši šobrīd mēģinu iedziļināties šajā problēmā, esmu sapratis, ka jāņem ir ar aktīvo SW, pretējā gadījumā ieguvums ir ne pārāk liels.

Soundbāriem labas cenas var atrast Amazon. Jāpasērfo starp UK, DE, FR un citiem.

Oo, biju jau piemirsis par šo.
Vispār tēma joprojām aktuāla, jo nācās meklēt jaunu telefonu. Tā kā šis vēl nākotnes pirkumu sarakstā. Kāds apskats par šo tēmu būtu ideāls. Un kā sadzīvo dažādie ražotāji savā starpā? Tas ir, Samsungs ar LG, JBL, Sony…

manam philips tv nebija nekādu pretenziju pret samsung soundbar… tiesa sajūgts ar hdmi… ieslēdzas/izslēdzas, skaņa regulējas ar tv pulti.

ja jau tu vēl meklē, tad pie viena pievērs uzmanību šīs tehnoloģijas pionieriem - Yamahai. tā Latvijā ir oficiāli pārstāvēta un dažādos apskatos ir pirmajā pieciniekā. vēl varētu ieteikt Pioneer, bet tas, savukārt, liekas vairs nav pārstāvēts.

Interesanti, nemaz nebiju tā īsti aizdomājies, ka arī Yamaha un Pioneer ražo soundbārus. Vienkārši, ja runā par soundbāriem, tad prātā nāk pa lielam tikai TV ražotāju šīs kategorijas produkti.

Nedaudz uzmetu aci Yamahai, budžetā iekļaujas tik YAS-207 modelis, pērējie vai nu bez SUB vai jau 600un €. Uzmanību piesaistīja JBL Bar 3.1, Sony HT-XF9000, LG SJ8
Un vēl tāds brīnums Sony HT-RT3, max jauda 600w, 5.1 un cena 250€.

1 Like