USB C austiņas

Sveiki,

Man šāds jautājums. Kāpēc man neskan austiņas caur USB-C uz 3,5mm pārveidotāju? Telefons Huawei P20 Lite, USB-C pārveidotājs Huawei, austiņas gan es testēju Samsung un mājas spīkerus.

Telefonā nav nekādu paziņojumu, kad pieslēduz to USB-C “donglu”.

Varbūt manam telefonam nemaz nav paredzēts skanēt?

Otrs jautājums. Telefonam gads. Pēdējo 3 mēnešu laikā pakāpeniski sāka atteikties austiņas. Ja uzlieku uz galda un stipri iespraužu 3,5mm austiņas, tad skan. Bet, kā ielieku kabatā, vai pakustinu uzriez pazūd kontakts. Vai šajā gadījumā palīdzēs kaut kāda tīrīšana? Vai ir kādam bijusi pieredze ar ko un kā tīrīt un vai ir palicis labāk?

Neesmu dikti pētījis, bet ar Type-C --> 3.5 mm pārejām ir gigantiskas problēmas. Nevaru komentēt ko katrs ražotājs izdomā, bet parasti ir tā, ka pilnīgu izdošanos var gaidīt tikai no telefonam līdzi nākošā dongļa un tikai kopā ar ausīm, kurām ir 3 kontaktu 3.5 mm štekeris. Tikko ir kāds kreisāks donglis vai 4 kontaktu (ar mikrofonu) austiņas, tā sākas cirks.

Ieteiktu papētīt Bluetooth ausis, tās beidzot sāk kļūt gana lētas un labas.

1 Like

nu paga paga… P20 Lite vaita nav 3,5 caumura? Ja ir caumurs (es paskatījos, ka ir) tad usb-c nemaz nav tādas fīčas pievienotas

Kā jau rakstīja, ar USB-C pārejām ir kašmars uz ezera. It kā pastāv USB DAC standarts, taču ražotāji to realizē kā tiem ienāk prātā. Telefoniem līdzi nākošās pārejas bieži vien nedarbojas pat citos tā paša ražotāja telefonu modeļos. Un par vietējos veikalos un Ķīnas tiešaistes veikalos pirktajām trešo ražotāju pārejām pārejām var vien minēt vai tās ar tavu telefonu darbosies.

Otrajā jautājumā var gadīties, ka nekontakts ir pašās austiņās. Pamēģini pieslēgt citam telefonam. Ja arī tur zūd kontakts, krāso zaļas un pērc jaunas austiņas. Ja nekontakts ir tavā telefonā, nes uz darbnīcu vai ja nebaidies no izjauktas elektronikas, ver vaļā eBay un meklē austiņu ligzdu tavam telefonam.

b$%^& nu es tak rakstu - ja telefonam ir 3,5 caurums, tad usb-c spraudnī nav nekāda dac vispār.

1 Like

Izķeksē putekļus ar adatu no 3.5 ligzdas :)

Labāk gan ne ar adatu, bet zobu bakstāmo ;)

1 Like

Šāds “remonts” savulaik palīdzēja arī pret “nekontaktu” microUSB lādētāja ligzdā :)

Par cik procentiem esi pārliecināts par šo?

Jā, man arī USB C gļučī un ir jāpatur vietā, lai sāktos ātrā uzlāde. Pēc tam jau aiziet.

3.5mm jau arī strādā turot ar roku, bet kabatā pazūd.

Laikam skaidrs - jāskrien darbā uz ēstuvi pēc zobu bakstāmā :)

Nu jauki. Tikko ar zobu bakstāmo izurķēju ārā tādu putekļu gabalu, kādi parasti uzrodas uz šķiltavām nēsājot kabatā. Tagad viss atkal ir pa smuko.