Vairāki logi

Vai ir kāda programma, kas nodrošina vairāku logu/folderu vienlaicīgu turēšanu uz ekrāna?
Piem., sen senos laikos, kad foruma īpašnieks drošvien vēl gāja bērnudārzā, bija tāds Norton commander. Kaut ko līdzīgu gribētos arī tagad. Tā kā lietoju 2 monitorus, un nepieciešami atvērti vienlaicīgi vairāki folderi, tad vēlme būtu pēc kādiem 4…5…6 folderiem ar AUTOMĀTISKU izkārtojumu, t.i. nevis pašam viņus vērt un kārtot uz ekrāna, bet lai viņi sakārtojas konkrētā izvietojumā.

Jā, un vēl tam visam vajag būt Portable versijā, jo sysadmins ir idiots… :smiley:

Tu domā kaut ko līdzīgu Total Commander? WinNc izskatās mazliet labāk un laikam dara to pašu. Es pareizi sapratu vēlmi?

Jā, Total ir jau provēts un daži citi arī. Domu saprati. Tikai logus vajag vairāk kā 2us.

Neesmu baigi pētījis, bet vai Total Commander nevar vairāk logus salikt?

Windows lietošanai Total Commander ir labs. Var gan 2 logu interfeisu gan turpat vēl tabus.

Sdmins parasti ir idiots. Bet labs sisadmins aizliedz atvērt programas ārpus iepriekš definētajām mapēm. piemēram c:\windows c:\program files. Tas tā, lai doma skaidra :slight_smile:

ar priekšniecību neesi runājis? sysadms bieži ir tikai ļoti gudra IT apkopēja, kas izpilda augšas pavēles. ja tev nav ļauts laist progas no malas, tam laikam būs arī kāds pamatojums.

pats neko labu ieteikt nevaru, man kādi pāris trīs FAR un MC stāv atvērti VPN konsolēs, bet Krotow ieteica labu domu ar TC tabiem.

Nupat tikai izlasīju treda autora teksta beigas… Izlasi vēlreiz savas darba vietas IT izmantošanas noteikumus. Tur noteikti būs minēts, ka darba datorā aizliegts uzstādīt programmatūru, kas nav paredzēta tiešo darba pienākumu veikšanai. Un priecājies, ka USB izmantošana parastajiem lietotājiem arī nav aizliegta. Zinu vietas, kur parastais darbinieks var tikai strādāt ar automātiski palaistu pārlūkprogrammu ar tajā atvērtu webaplikāciju. USB tur nedarbojas, CD lasāmais no tām kastēm ir izņemts un flopis nav bijis kopš dzimšanas.

Ja ir idejas, kā var strādāt labāk, neiesaistot nelicenzētas programmas, ej pie priekšnieka un admina runāt. Viņi arī ir cilvēki.

Paldies visiem adminiem par “padomiem”. Jautājumu neviens tā arī nesaskatīja. Atbilde nav saņemta. Vien padomi, kā pareizi dzīvot. Pat boot forumā nebija tik traki.

saskatīja gan. a vot atbildes īsti nav, tāpēc jau nepiedāvā. ļoti dīvaina fīča, kas (liekas) nav realizēta nevienā softā.

ja pateiksi kāpēc (funkcionalitāti), varbūt kāds alternatīvu risinājumu ieteiks.

vispār jau ir arī desktopa organaizeri, kas ļauj programmu (tai skaitā arī windozes file explorer) logus sakārtot. bet tiem parasti jāintegrējas sistēmā, kas nozīmē, ka portablu versiju drīzāk nav.

kaut gan… ko tad mums, sysadmidiotiem, par tik aktuālu tēmu spriest.

Apmēram iedomājos… Viņš laikam vēlas pēc desktopa ielādes automātiski atvērt noteiktus folderus ar konkrētām logu koordinātēm. Ja tā, tad zem Windows tas īsti nav izdarāms bez malējā logu kārtošanas softa, kā jau te rakstīja augstāk. Mac un Linux to var izdarīt, varbūt “dumjais” admins to atbalsta? :slight_smile:

winkārbu var arī hibernēt, tad visi atvērtie logi toč paliks uz abiem desktopiem. w7 pat ir specķeksis, ‘open windows after reboot’, nezinu vai iegaumē ekrāna koordinātes, liekas, ka jā. bet paliek jautājums, ko priekšniecība ar adminu ir atļāvusi.

diemžēl, topikstārteris nosita tēmekli ar savu otro postu, par to, ka TC skatījies, bet gribētos ko labāku.

Ne tik sarežģītas tās vēlmes. Nekas no automātiskas ielādes vai automātiskas koordinēšanās utt. Idejiski vnk gribās atvēt vairākus folderus, piem., 3-6 gab., ne katru reizi vienus un tos pašus, bet pēc vajadzības. Un tad automātiski viņus sakārtot uz viena no ekrāniem. Nevis manuāli, jo to protams var.Katru nolikt savā stūrī un maliņas nolīdzināt. Konkrēts piemērs ir tas pats MS Excel. Atver vairākus failus un tad View/Arrage All/Vertical, Horizontal.
Sorry par sysadminiem. Nebija oma. Ne visi ir idioti. Un ne arī tādā mērā, kā te aprakstīja. Vnk reizēm ir vieglāk apiet viņu nekā iet un lūgties, lai atkal kādu sūdu man uzinstalē. Tik drakoniski, ka var startēt tikai no Win vai prog.file, man nav. Tātad tomēr izrādās, ka admins ir pat reāli foršs džeks. :smiley:

varbūt šis der? http://multicommander.com/

vai https://q-dir.en.softonic.com/

nu re, atgriežamies pie pirmās postes, ar labiem precizējumiem. vajadzīgs logu sakārtotājs ar pāris klikšķiem, un sapratni par to, ka monitori mēdz būt vairāki. uz kāda Windows jādarbojas?

iemetu aci savā arhīvā, bet uz sitienu neatradu savulaik pārbaudītu progu, varbūt tāpēc, ka tā bija no XP laikiem.

reku Janis iemeta interesantu linku uz Q-dir (ja nu pietiek ar 4 logiem), tikai neņem no softonic, tiem downloaderis vairāk reklāmu rādīšanai paredzēts. oriģinālā mājaslapa izskatās ir http://www.softwareok.com/

Pašam Window’am ir līdzīga funkcija. Labais taustiņš uz starta joslas brīvā vietā un atveras izvēlne:

Ir pie rokas tikai W10, tāpēc par vecākām Windows versijām nemācēšu atbildēt, vai šāda funkcija jau bija.
Meklē kaut ko tādu? Nav gluži automātiski, bet ar roku arī gluži nav jākārto.

Perfekti! Bingo! Tieši tas, ko vajag. Stacked vai Side by Side sakārto visu lieliski.
Protams, ka nezināju par šādu fīču.
Paldies!!! Alus no manis.
Tēmu var slēgt. Atrisināta par 100%.

pag, pag, vai tad šāds piegājiens tev nesakārtos visus logus uz visiem monitoriem?

var jau dienu sākt ar pareizo logu atvēršanu un automātisku sakārtošanu, un tikai pēc tam vērt vaļā pārējās programmas uz otra monitora, bet par īstu risinājumu to nenosauksi.