Vajadzīga palīdzība audio tehnikas iegādē

Sveiki. Uzreiz saku ,ka audio tehnikas pasaulē neorientējos.Uz kuriem parametriem būtu jāskatās un tā tālāk. Teikšu godīgi… budžets lidz 200 eiro(Jā,zinu ,ka nekas prātīgs nesanāks). Vajadzība ir pie jaunā 4k Tv pieslēgt pec iespējas sāļākas tumbas… Izmantots primāri rokkoncertu klausīšanai un kaimiņu spīdzināšanā. Varbūt s90 pildītu šadas funkcijas vai tomēr var dabūt ko jaudīgāku. Telpas izmeri aptuveni 16 m2. Pagaidām pie tv pieslēgtas microlab tumbas 25w ,kuras ir švakākas par krievu sinepēm.

kāpēc jāspīdzina kaimiņi?

Jo viņiem arī ir jaudīgas sistēmas. Dažkārt liekas ,ka apakšā ir klubs. enīvej… kādi ieteikumi

mainīt dzīvesvietu

lai kaimiņus spīdzinātu, lētāk nopirkt urbi.

1 Like

[quote=battleborn]Uz kuriem parametriem būtu jāskatās un tā tālāk.
[…]
pec iespējas sāļākas tumbas…[/quote]

pats uzdevi jautājumu un pats atbildēji :wink:

ja neesi olu tricināšanas fans (btw, priecīgas Lieldienas), tad ņem 2.0 komplektu - sabwooferis tikai pieliks pie basiem un noēdīs budžetu.

varbūt Microlab Solo9C http://m79.lv/datortehnikasaksesuari/datoraskalruni/microlab-solo9c-20
RMS 70W x 2 uz 16 kvadrātiem vajadzētu pietikt. uz maksimumu gan sāks pļerkstēt, bet kuras mājas tumbas tā nedara…

tā jau nu gan ir ekstrēma opcija, īpaši, ja tas nav īrēts

un cik caurumus tu domā izurbt grīdā, ja uz nerviem krītošie kaimiņi ir zem tevis? :wink:

[quote=digitalk][quote=battleborn]Uz kuriem parametriem būtu jāskatās un tā tālāk.
[…]
pec iespējas sāļākas tumbas…[/quote]

pats uzdevi jautājumu un pats atbildēji :wink:

ja neesi olu tricināšanas fans (btw, priecīgas Lieldienas), tad ņem 2.0 komplektu - sabwooferis tikai pieliks pie basiem un noēdīs budžetu.

varbūt Microlab Solo9C http://m79.lv/datortehnikasaksesuari/datoraskalruni/microlab-solo9c-20
RMS 70W x 2 uz 16 kvadrātiem vajadzētu pietikt. uz maksimumu gan sāks pļerkstēt, bet kuras mājas tumbas tā nedara…[/quote]
Nebūs par švaku? basu trūkums nebūs? Ir varbūt 5.1 alternatīva?

soore, neesmu pats šos lietojis, ja gribas pabojāt dzirdi, tad sēžu uz Sennheiser monitoru ausīm.
varu tikai teoretizēt balstoties uz pieredzi, ražotājfirmas reputāciju un interneta recenzijām.

ja tu neveido budžetisku mājas kinozāli, tad 5.1 būs naudas izmešana. 2.0 vai 2.1 ir tava izvēle.
mājas kinozālei es ieteiktu lētā gala Yamaha Sound Bar - i vadi nav jāvelk, i skan par visu naudu.
bet tev budžets un jaudas prasības.

tev tie pārspīlētie basi tiešām prasās? tad skaties uz 2.1 komplektiem.

Pagaidām sēžu pie šada lētā gala brīnuma http://www.rdveikals.lv/products/lv/163/1920/sort/1/filter/0_0_229_0/M-223-2.1-datoru-skaļruņi.html
šis pasākums laikam izvertesies ļoti mulsinošs

soore, neesmu pats šos lietojis, ja gribas pabojāt dzirdi, tad sēžu uz Sennheiser monitoru ausīm.
varu tikai teoretizēt balstoties uz pieredzi, ražotājfirmas reputāciju un interneta recenzijām.

ja tu neveido budžetisku mājas kinozāli, tad 5.1 būs naudas izmešana. 2.0 vai 2.1 ir tava izvēle.
mājas kinozālei es ieteiktu lētā gala Yamaha Sound Bar - i vadi nav jāvelk, i skan par visu naudu.
bet tev budžets un jaudas prasības.

tev tie pārspīlētie basi tiešām prasās? tad skaties uz 2.1 komplektiem.[/quote]

un tu rakstīji, ka Microlab 25W. šis vispār ir grīdlīstes variants :))

pareizi saprotu, ka tev pastūzis nav, vajag pašpietiekamas tumbas? vnk tu pieminēji S90, kuras ir pasīvās…

Es tomēr Tavā vietā rakstītu iesniegumu pašvaldības policijā. Ja dabūsi vēl kāda kaimiņa parakstu, kam vainīgais traucē, tad vispār ideāli. Tā lieta strādā un neattiecas tikai uz laiku pēc plkst.23:00. Esmu šādi jau pāris kaimiņus pārmācījis. Tekstu “mans dzīvoklis - daru ko gribu”, viņi vairs nelieto.

policija arī dziedās koncerta vietā?
https://youtu.be/5ywAz5ba9Qs

man ar neceļas par iedziļināties tēmā, ja viss sākas ar kaimiņu pārmācīšanu. Tas ir tāpat, kā autoforumā prasīt kā nočipot auto,
lai niknāk varētu biedēt mazus bērnus uz ielas.
Policija ir īstermiņa risinājums. Nekāda harmonija ilgtermiņā neveidojas. Es kaimiņu dēļ vnk pārdevu dzīvokli jaunajā projektā.

tas būtu jāprasa tredstārterim, kas ar to tekstu bija domāts.

lai īslaicīgi noglušītu savām ausīm suņus, zīdaiņus, ķildas un umcā-umcā - es tikai atbalstu.

krist citiem uz nerviem ar sabwooferi, kas nav uzlikts uz vibrāciju izolējošas platformas - nu, piedodiet. maskačkas urļikus neatbalstu gan.

dažreiz policija vispār nav risinājums :frowning:
kolēģa māsa dzīvokli nopirka un ‘jauki’ ieberzās ar pendergastu, kurš regulāri zvanīja policijai, ka trokšņojot (tā bija veļmašīnas centrifūga), nāca un uzlauza aizslēgto elektroskaitītāju skapi un rubīja ārā dzīvoklim elektrību. uz pretsūdzībām policija tikai plātīja rokas ‘mēs neko nevaram izdarīt’. nācās dzīvokli pārdot tālāk :-/

Varēja sākumā painteresēties - varbūt viņš strādā nakts maiņā un pa dienu guļ, taču virs galvas burbuļo centrifūga…

Sadzīves trokšņu problēmas gan vairāk raksturīgas padomju laika blokmājām, kur sienas un grīdas papīra biezumā. Draudzene savulaik nomainīja 2 dzīvokļus dēļ augšstāva kaimiņiem, kuriem bija dīvains paradums vienos-divos naktī sākt skaļi šļūkāt apkārt pa dzīvokli un bīdīt mēbeles.

Kaimiņš 5dienas vakaros liek tuc tuc dziesmas ballējoties ,bet man zīdainis ceļas no tās vibrācijas basu dēļ. Principā jau izkarojies esmu ,bet nekādi diži panākumi nav. Pārvākšanās nav iespējama ,jo dzīvoklis ir mans. Enivej… nekādu kaimiņa spīdzināšanai gribu tumbas,bet gan mūzikas,filmu skatīšanās ,kad mājās esmu viens. Lai nu kā pieminētās microlab solo 9c varētu izpildīt prasības,bet dīvaini liekas ,ka cenu atšķirība starp 1a un mazāk zināmu veikalu ir 80 eiro mazāk zināma veikala labā.

tas ir normāli, tā gadās.

bet tikpat labi var būt, ka mazāk zināmajā X veikalā preces vnk nav (nav pie tā vairumtirgotāja, kuram bija akcijas atlaide vai izpārdošana). kad piezvanīsi, tev mēģinās iesmērēt citu preci.

Ja mazāk zināmais veikals nepiķo nodokļus, tad cenas starpība tāda var būt. Un pat ja piķo, 1a nebūt nav tas lētākais i-veikals, ar kura salīdzināt.