Vajag Gigabyte GA-MA78GPM-DS2H mātesplati

Sveiki!
Ir mājās vecs kompis, kuru gribas dabūt atkal dzīvu.
Varbūt kādam atrastos ejoša mātesplate ar AM2+/AM2 socketu priekš AMD Athlon X2 CPU?
Konkrētais modelis ir Gigabyte GA-MA78GPM-DS2H, bet noderētu arī cita, kurā var korekti iespraust minēto CPU, un kura darbojas. Varu piedāvāt saprātīgu samaksu naudā vai graudā.
Te links, kāda tā plate izskatījās jaunībā :slight_smile:

ja tev nedeg laika ziņā, tad man līdzīgas kaudzītē mētājas, bet šonedēļ nebūs laika uztaisīt revīziju.
kāds tev procis?

Steiga nekāda nav, šovakar centīšos atcerēties apskatīties precīzi, bet tā no galvas… laikam AMD Athlon X2 7750 (BE)

man liekas, ka vienkāršāk būs tev atdot strādājošu komplektu M2NPV-VM + Athlon 64 X2 Dual Core 6000+. ātrdarbībā neko nezaudēsi, labs nedefaultais kūleris, baroklis visticamāk so-so, keiss simpātisks.

no diviem zārkiem saskruvēsi kapliču ;)

Var mēģināt arī tā :) RAMs cerams derēs mans vecais, vai varbūt arī tas tev tur ir virsū?

tur vajag kā jau AM2/AM2+ soketam — DDR2, tavam RAMam ir jāder. man liekas, ka vairāk par 1GB moduli slotā neatbalsta, tātad kopā var salasīt 4GB, kas normāli pavilks arī Win7. man inventarizācijā pierakstīts, ka esot 3x 1GB@800, gan jau var atrast arī ceturto GB kādā lūžņu atvilknē, ja nu tavējie ir 512MB moduļi.

Ja atmiņa neviļ, man bija 4 gb, bet tas atkal tā no galvas…
Vārdsakot, ja nu reiz tāda lieta - tu padomā, ko par to visu gribi. Droši vien būšu ņēmājs

pietiks ar 50 cl :) bez tam es nevaru garantēt 100% darbību, noņemts no trases jau tika strādājošs, bet vecums nenāk viens…

galvenais jautājums vai tev ir savs transports, jo kārba neatrodas pie manis centrā.

50 cl ir ok, tik saki - tradicionāli baltu vai labāk citā krāsā? :slight_smile:
Transports ir. 6dien, 7dien, varbūt arī 5dien vakarā varu būt pats, citā dienā varu atsūtīt pārstāvi.

piedod!

facepalm

es biju domājis 5 cl… tik aizvēsturisks dēlis nav pusstopa vērts.
tad paliekam uz nākamajām brīvdienām, vai arī sūti aģentu sākot no otrdienas. telefons PM.

Viss nokārtots, paldies izpalīdzīgajam digitalk!