Vēlos iegādāties viedo aproci

Labvakar!
Vēlos iegādāties viedo aproci cenā līdz 35e.
Gribētos tādu, kas var gan izčekot manu miegu, noietos soļus, saprast, kad eju un kad - skrienu (vēlams, arī to uzskaitīt), izmēra pulsu, asinsspiedienu, ideāli būtu, ja arī parāda SMS/Whatsapp ziņojumus (pie kam garumzīmju un mīkstinājuma zīmju vietā neparādot kvadrātiņus). Vai ir kādi ieteikumi? Negribas iegrābties un nopirkt aproci, kas uz papīra ir laba, bet dzīvē pēc nedēļas ir nekam nederīgs krāms.
Pēc maniem parametriem man iepatikās OVERMAX TOUCH GO 3.0 BLACK, aprakstā teikts, ka tur ir arī asins skābekļa mērīšana (kas gan man neliekas ticami, bet fīča skan forši tik un tā), varbūt ir kādas atsauksmes par šo? https://www.1a.lv/telefoni_plansetdatori/mobilie_telefoni/viedie_pulksteni_aproces/overmax_touch_go_30_black

oximetrs ir realizējams tikpat vienkārši, kā pulsometrs, jo abi balstās uz diodes atstaroto gaismu. es drīzāk neticētu, ka tiek mērīts asinsspiediens.

Miega izsekošana pat dārgās aprocēs ir blefs, nesen lasīju tvnet, par pētījumiem, tie vairums cilvēku dzen liekā stresā ar pareizu gulēšanu, ja sportam un pulsam tad mi band vai huawei honor band

Cenā līdz 35 eiro pavisam noteikti neatradīsi neko kvalitatīvu. Jā, aproce kaut kādu informāciju rādīs, bet maksimāli neprecīza būs pat soļu uzskaite.

Ja gribi izšmaukt pa lēto, bet esi gatava pieciest angļu valodu aprocē (vai ķeburus), tad joprojām labākā izvēle, manuprāt, ir Xiaomi Mi Band. Ja gribi kaut ko kvalitatīvāku un esi gatava par to samaksāt, tad skaties uz nopietnajiem šīs jomas zīmoliem, piemēram, Fibit vai Garmin.

Par miega čekošanu - man ir kruts sporta pulkstenis Polar V800, kurš man noziņo, cik esmu gulējis 'restful sleep", “restless sleep”, utt. Tas viss bija interesanti kādas 2 nedēļas. Pēc tam saproti, ka nekāda sakarība starp tiem mērījumiem un reālo pašsajūtu nav.

nu labrīt))) miega analīzē nebūt ne pēdējā vieta ir pulsa dati. v800 nav pulsa mērītāja. ja vien neguli ar visu krūšu jostu :D

Nesen tieši iznāca Xiaomi Mi Band 4, ar utf-8 atbalstu un krāsainu ekrānu.

Jā, jaunais Mi Band 4 būs īstais.

Lasīju labas atsauksmes par Huawei Color Band A2: Huawei Color Band A2 Black :: Viedie pulksteņi, aproces :: Telefoni, viedpulksteņi :: Telefoni, planšetdatori, Apple veikals :: 1a.lv, it kā atbalstot arī latviešu valodu… varbūt kādam ir kādas atsauksmes? Meklēju netā, vai ir iespējams nomainīt siksniņu, gadījumam, ja nejauši gadās saplēst oriģinālu. Aliexpress man izmet siksniņu tikai Honor Band 2. Vai tas nozīmē, ka viņas sakrīt?

Šodien nopirku XIAOMI Mi band 4. Alfa izpirkts, Domina vispā nav, braucu uz Molu. Tur vēl viens palika. 49.99 eiras. Piermais iespaids labs. Uz manu 21 cm roku (kreiso) der. Uzliku lādēt (bij 36%) . Ja kādam interesē varu citreiz nokomentēt. P.S. Mūzikas gals strādā!

Paldies, pastāsti pēc tam iespaidus pēc nedēļas vai mēneša lietošanas. Kas notiek ar latviešu tekstiem, ķeburu vairs nav?

Nopirku Mi Band 4 Ķīnā par apmēram 22 EUR. Manuprāt, ļoti labs risinājums ikdienai, viegls, ērts un pārskatāms. Telefonā gan valodu nācās nomainīt uz angļu, bet savādāk nekāda vaina, latviešu diakritiskās zīmes paziņojumos tiek atbalstītas, lietoju jau nedēļu un baterija ir 55%. Workout režīmi nav testēti pagaidām, lieliska laika prognozes fīča, mūzikas vadība. Par šo cenu, ekselents pirkums. Man ir arī Garmin Vivoactive, kas, protams ir nopietnāks gadžets, bet neteiktu, ka fundamentāli. Ja ne GPS, tad principā varētu iztikt ar Mi Band 4. Tas, domājams, gan neattiecas uz nopietniem fitnesa entuziastiem…

Ehhh… es ar pasūtīju aproci. Gribējās jau tādu kādu laiku.
Tagad ir pa lēto. https://www.gearbest.com/wristbands/pp_3008531251240416.html?wid=2000001
Tāda pati 1a.lv maksā 68 eiriki.

nomainot telefonu uz latviešu valodu aproce pāriet uz hieroglifiem, kā MiB3, vai paliek uz aprocē uzstādītās angļu, kā MiB2?

Diemžēl pāriet uz hieroglifiem…

1 Like

tas ir iemesls, kāpēc laikam palieku pie Huawei Color Band A2… teica, ka tur nerādot ķeburus, rāda visas garumzīmes un mīkstinājumus

Tas to negarantē. Man ir Garmin forerunner 935 pirkts virs 400EUR, bet tā pat rāda latviešu valodu ar ķeburiem. Citādi, lielisks pulkstenis. Bija vecāks Vivoactive, tur bija ok. Pat fenix 5x rāda ķeburus. Kas man šķiet nepieņemami priekš cipara par kuru šīs iekārtas tiek pirktas. Ceru uz update.

reku Maris_S rakstīja:

tas ir interfeiss, kurš pārslēdzas telefonā uzstādītajā valodā. ja valodas nav aproces atbalstīto sarakstā, tad MiB3 un MiB4 pārslēdzas uz ķīniešu. ja tu lieto iāboli, tad tev tas nedraud, jo āboļiem nav LV lokalizācijas.

Nupat vēlreiz nočekoju - TIEK atbalstītas garumzīmes (ā, ū, ī utt. ), bet NETIEK mīkstinājuma zīmes ķ, ļ vai č vai š utt. . Atvainojos par dezinformāciju . Pilnas latviešu valodas gribētājiem MI BAND 4 droši vien nebūs labākā izvēle.