Video editēšana (vienkārši un par brīvu)

Vai varat ieteikt kādu labu viedeo editēšanas programmu. Ko tauta lieto?
Win Movie Maker negribu, jo Microsoft jau sen kā vairs neatbalsta un lai uzinstalētu uz Win 10 tiek pieprasīt instalēt visādu jau novecojušus Esential utml.

Prasības absolūti vienāršas. Pielikt virsrakstus, dašas pārejas starp klipiem, Cut un Join. Tas arī pa lielam viss.

mani ar šis interesē

[quote=rereiny]Vai varat ieteikt kādu labu viedeo editēšanas programmu. Ko tauta lieto?
Win Movie Maker negribu, jo Microsoft jau sen kā vairs neatbalsta un lai uzinstalētu uz Win 10 tiek pieprasīt instalēt visādu jau novecojušus Esential utml.

Prasības absolūti vienāršas. Pielikt virsrakstus, dašas pārejas starp klipiem, Cut un Join. Tas arī pa lielam viss.[/quote]

https://www.youtube.com/editor

https://www.blackmagicdesign.com/products/davinciresolve

https://filmora.wondershare.com/video-editor/free-video-editing-software-windows.html (neesmu pārbaudījis)

https://hitfilm.com/express

Es to hitfilm ar skatījos, bet kaut kā apstājos pie tā ka “Free” programmas prasa reģistrēties un Serial codes ievadīt.

Pagaidām izmantoju Windows Movie maker, jo visas citas drusku pabakstītās nāca ar lieliem trūkumiem - pārāk daudz iespēju, kas iesācējam uz ekrāna rada haosu un bailes vispār sākt bakstīties, jo nav viss intuitīvi, vai arī softam ir pārāk lieli ierobežojumi, ja lieto bez maksas, piem. filmas garumam, kvalitātei, papildus ražotāja ūdenszīme kadrā etc. Bet drīz jau, iespējams, gribēsies izaugt no iesacēju līmeņa un lietot ko advancētāku, būs jāskatās apkārt!:slight_smile:

uz win 10 64 bitu os grūti to dranķi piedabūt strādāt. bieži karās = darbs vējā. [quote=snap]Pagaidām izmantoju Windows Movie maker, jo visas citas drusku pabakstītās nāca ar lieliem trūkumiem - pārāk daudz iespēju, kas iesācējam uz ekrāna rada haosu un bailes vispār sākt bakstīties, jo nav viss intuitīvi, vai arī softam ir pārāk lieli ierobežojumi, ja lieto bez maksas, piem. filmas garumam, kvalitātei, papildus ražotāja ūdenszīme kadrā etc. Bet drīz jau, iespējams, gribēsies izaugt no iesacēju līmeņa un lietot ko advancētāku, būs jāskatās apkārt!:)[/quote]