Video kamera "vlogu", sižetu veidošanai, intervijām

Sveiciens, lūkojos apkārt pēc kameras, kas būtu gana kompakta, bet tajā pat laikā arī spējīga uz daudz ko. Kā parasti vajag visu vienā.

Šobrīd skatos uz DJI OSMO vai OSMO+, DJI OSMO pocket un/vai ko citu iespējams kādu mazo fotoaparātu, GoPro…
Vajadzības - mini reportāžu veikšana gan iekštelpās (pie vāja apgaismojuma), gan ārā + interviju ierakstīšana. Mazajā osmo pocket cik saprotu šobrīd nav iespēja pieslēgt ārējo mikrofonu, kas spēlē par sliktu šim (kaut esot pārejas, kas vēl nav/vai varbūt tomēr ir pieejamas).

Varbūt ir kādi labi citi ieteikumi, kurus pat neesmu apskatījis?

No DJI produkcijas es šobrīd skatītos tikai uz Osmo Pocket, ko tieši šādam nolūkam nopirku arī pats. Mēs jau gada sākumā Kursora video no CES izstādes filmējām tieši ar Pocket un turpmāk mana izbraukumu kameriņa būs Pocket. Jo maza, jo ērta, jo pietiekami kvalitatīvi filmē pret to izmēru. Gaidu, kad būs pieejams adapteris mikrofonam, uzreiz nopirkšu. Bet arī tagad tā kamera skaņu ieraksta krietni labāk kā varētu gribēt.

GoPro būs platāks leņķis (noder vlogiem, kad pats filmē sevi), bet švaki ar skaņu un īsti nav iespēju uzlabot situāciju. Vēl ir Sony ActionCam kameras (izmantoju CES video pirms gada), bet tās vairāk tusējas ar GoPro nevis Osmo Pocket.