Video karte un Dell U4919DW monitors

Sveiki,
Plānoju iegādāties Dell U4919DW monitoru . Apskatos savas video kartes grafisko specifikāciju, sapratu, ka tā neatbalsta šī monitora maksimālo izšķirtspēju. Uz doto brīdi man ir [Geforce GTX 970] (https://www.msi.com/Graphics-card/gtx-970-4gd5t-oc.html)
Kādu video karti jūs ieteiktu, lai varētu veikt šādu uzdevumu: 4k video apstrāde (MP4 / MOV (MPEG-4 AVC/H.264, HEVC/H.265) .
Uzskatu, ka iepriekš minētais uzdevums ir resursu ietilpīgākais salīdzinot ar citiem, tādiem, kā 4k filmu skatīšanās, spēles, u.c.

Piezīme:
Esošā mātes plate, kas man ir Z170A KRAIT GAMING R6 SIEGE
CPU - Inter Core i7-6700K CPU 4.00Ghz (8 CPUs)

Tam monitoram izšķirtspēja jau pāri 4K :) Ja galvenais ir tieši lielizmēra video apstrāde, tad arī videokartei ieteicams būt ar video kodēšanas atbalstu tieši dzelzī. Kaut ko ātru ar daudz video RAM un daudz Cuda kodoliem. Nvidia GTX 1080 Ti 11 GB vai RTX 2080 Ti 11 GB.

Lielizmēra video apsrtāde nebūtu galvenais uzdevumus. Šad tad tas ir nepeiciešasms, bet ne ikdienā.
Budžetu biju plānojis no 500 - 700 eiro neieskaitot PVN. Šī iemesla dēļ sāku skatīties uz RTX Super sēriju, piemeram, Videokarte GeForce RTX 2070 SUPER GIGABYTE.
Skatos, kursors bija apraksts par Videokarte GeForce RTX 2080 SUPER GIGABYTE
Rodas jautājums ar ko tās kartes savā starpā atšķiras? Kuru karti būtu labāk ilgtermiņa ņemt?

Ļit vienkārši - 2080S būs ātrāka par 2070S ;)
Redz kur var palasīties un grafikus papētīt:

Ja vari atļauties - ņem 2080S. Ja negribi pārmaksāt, tad lieliski iztiksi arī ar 2070S.

RTX 2080 Super ir ātrāka un produktīvāka par RTX 2070 Super. Ja video kodēšana nav pats pats galvenais, vari palikt pie RTX 2070 Super. Bez ieslēgta raytracing spēles uz tava 5K televizora ies pavisam labi.

Paldies par atbildi, vienīgi pēdējais jautājums, vai RXT 2080 Super būs saderīgs ar šo barošanas bloku.
FSP HYPER M SERIES MF700MS ? Man ir 700W barošans bloks, bet domāju vai ar PIN viss ok ir.

linka specenē rakstīts, ka tavam BB ir četri pci-e (videokartes) gali. tā ka viss OK.

Paldies, videokarte iegādāta. Vienīgi savas kļūdas dēļ nopirku GeForce RTX™ 2080 GAMING OC WHITE 8G, bet ne GeForce® RTX 2080 SUPER™ GAMING OC WHITE 8G (nepemaniju, ka viens burts atšķiras produkta nr.).
Saprotu to, ka es esmu zaudētājs cenas ziņā, jo RTX Super ir ātrākā un lētākā. :(
Domāju, ka atšķirību var just tikai tad, ja tiek spēletas spēles visu laiku ar ULTRA iestatījumiem.

ja tu pirki internetā, tad fiksi izmanto 14 dienu atgriešanas tiesības.