Video kartes?

Varbūt kāds ir zinošs un zin kas notiek ar video kartēm? Visi interneta veikali tukši, vai nu baigi pārcenotas.Kad ktkas parādīsies uzlabosies jo nu neko labu nevar dabūt tagad…

Maineri, kovids, pizģec,

njā traki laiki

Es tieši PC gribēju būvēt, un visas cenas pēkšņi pateica adios.
Un tagad jau pilnīgi feisbukā var redzēt tādus gudrēļus kuri pārdod lietotus 1050ti pa 250 eiro.

Nekas labs. Kovida mājsēdes dēļ sacēlies pieprasījums, jo visi sāka atjaunot savas mājas spēļu kastes. Plus haips jaunu videokaršu modeļu dēļ. Attiecīgi par videokartēm ražotāji nu var atļauties prasīt jebkādu cenu. Spekulanti un kriptoracēji vēl “piepalīdz” celt cenas no savas puses. Kamēr turpināsies karantīnas ierobežojumi un kriptovalūtu cena būs augšā, labas videokartes maksās lietota auto cenu un SS-kā par vecu drazu novilks pēdējās bikses. Atliek vien gaidīt cerot ka pirkšanu ar botiem un kriptomēslus aizliegs ar likumu.

Šobrīd pieejamība tikai lētā gala, tur 1030 vai tamlīdzīgām videokartēm. Pārējās ir izķertas, nav ne vietējās, ne citu tuvāko valstu piegādātāju noliktavās. Var SS paskatīties, bet tur tās kartes uzkāpušas čut ne divreiz dārgākā cenā. Es ieteiktu pagaidīt līdz vasarai, varbūt uz to momentu kaut kas parādīsies.

1 Like