Videokarte UHD monitoram @ 40FPS

Kādu video karti ieteicams lietot kopā ar LG UHD monitoru 27UD68P?

Nav nepieciešams pēc nekā ļoti augstas klases… Interesē šad tad paspēlēt jaunākās spēles uz ±40FPS…

1060, 1070, 1080?

0 Likes

GTX 1060 normāli velk. protams jautājums kurā gamucī, bet blokbāzteri tomēr tiek diezgan labi optimizēti.

0 Likes

Priekš 4k gaming būtu vēlams GTX 1070 kā minimums. Spēlēt uz 4k monitora ar medium/high iestatījumiem un fps dropiem man personīgi negribētos. Bet nu pērc ko vari atļauties. Ja sanāk tikai 1060, tad ņem 6gb versiju.

0 Likes

yep. paldies par korekciju, aizmirsu atzīmēt, ka RAMa lielums šeit ir nozīmīgs, atšķirībā no seksa mītiem :slight_smile:

0 Likes

GTA V, Tomb Rider jaunais, Mirrors edge jaunais, Watch dogs 2, battlefield 1, call of duty jaunie utt.

Atļauties varu, bet šeit svarīgi bezjēgā netērēt budžetu tam, ko īsti nevajadzēs.

0 Likes

saprotu, diemžēl mana pieredze ir limitēta ar 1680x1050 ekrānu. mans ieteikums, atsperies no cenas - ja nav žēl, paņem cipariņu augstāk. un neaizmirsti par VRAM. testi uzrāda, ka 4k geimings spēj notērēt vairāk par 4GB.

un nopērc lielāku SSD. pirmkārt, lielāks disks - vairāk memory channels (ātrdarbība), otrkārt brīvo vietu uz SSD vajag turēt vismaz uz 25%.

ps. GTA V uz manas kārbas palecās no lagošanas uz smooth vnk palielinot RAMu no 8MB uz 12MB. tev tas nedraud, gan procis, gan RAMs ir pietiekoši :slight_smile:

0 Likes

Es zinu, ka open world spēlēm vajag daudz video atmiņu… Jau kad pirku GTX960, tad skatījos lai tā būtu vismaz 4GB, jo tās versijas ar 2GB bija tikai 10 eiro lētākas, un nebija vērts uz to taupīt. GTA V jau uz FullHD tērēja 3,5GB VRAM, ja visu salika daudz maz uz MAX.

Principā pirkums plānojas uz marta sākumu/beigām un budžets būs 500 eiro video kartei, ja nekas nemainīsies.

0 Likes

esi izvēlējies labu laiku - februārī parasti ieved jaunas preces pēc zemeņsvētku/jaungada ‘atlaižu’ trakuma. tas nozīmē, ka vecajiem modeļiem nokrītas cena. gan jau ka Toms, Anands, overklockeri un tweaktowni vai IXBT uz šo brīdi pastāstīs ko vērtīgu.

0 Likes

Būtu jauki to karti ap to laiku dabūt bez PVN. Tomēr kāds simts ieekonomētos, bet šaubos vai te kādam ir tik labi kontakti tādiem darījumiem. Interesē arī lietotās kartes ar Latvijas garantiju no sakarīgiem veikaliem.

0 Likes

firmas nav vai priekšniecība sūra? es, maksimums, varu dabūt tikai 10% atlaidi, jo esmu PVN nemaksātājs. IT jomu ar cenu dempingu sabojāja jau 90-tajos. bet dažreiz pie manis ir lētāk :wink:

0 Likes

Priekšniecība nemūžam nemuhļīsies ar PVN. Valsts iestāde… :slight_smile:

0 Likes

soore, bet es nepiekrītu par muhļīties ar PVN. privātās firmās dažreiz darbiniekiem ļauj nopirkt dzelžus uz firmas rēķina, kurus noraksta no pamatlīdzekļiem pēc kāda laika. normāla ‘shēma’, ja darbinieks vērtīgs un firmai no viņa labums, tāpat kā mobilo apmaksāt. budžetniekiem gan nereāli - priekšniecība augstu, birokrātijas kāpnes garas. ja, protams, augšgalā nav beibe, ar kuru tu guli :wink:

whatever - nobriedīsi pirkt, nedēļu-divas pirms pajautā šeit vēlreiz. cerams, autobuss mani vēl nebūs notriecis un akna atteikusi.

0 Likes

Noteikti darīšu tā.

0 Likes

viena maza pakaļrocība - juridiskai personai ir tikai viena gada garantija.

un jēziņ… ko tik privātās firmās nepērk “sev”… pašu velnu - ja izdomā kā noformēt. Priekšniekiem visa dzīve par 21% lētāka. Visi ceļojumi kā komandējumi utt.

[quote=digitalk]soore, bet es nepiekrītu par muhļīties ar PVN. privātās firmās dažreiz darbiniekiem ļauj nopirkt dzelžus uz firmas rēķina, kurus noraksta no pamatlīdzekļiem pēc kāda laika. normāla ‘shēma’, ja darbinieks vērtīgs un firmai no viņa labums, tāpat kā mobilo apmaksāt. budžetniekiem gan nereāli - priekšniecība augstu, birokrātijas kāpnes garas. ja, protams, aukšgalā nav beibe, ar kuru tu guli :wink:

whatever - nobriedīsi pirkt, nedēļu-divas pirms pajautā šeit vēlreiz. cerams, autobuss mani vēl nebūs notriecis un akna atteikusi.[/quote]

0 Likes

yep. bet arī juridiskai personai ir zināmas tiesības. ja ražotājs uzrāda lielāku, tad ir 2-3-5 gadi. piemēram, Kingston RAMs - lifetime.

0 Likes

Parādījusies nauda. Kuram ir ko piedāvāt? :slight_smile:

0 Likes

šitā esot tīri ciešama http://www.1a.lv/datoru_komponentes_tikla_produkti/komponentes/videokartes/hp_nvidia_quadro_m4000_8gb_ddr5_pcie_m6v52aa

0 Likes

Tēmas sākumā jau ir minēts kādam vajadzībām un kādas kartes interesē. Nav teikts, ka man vajag Quadro karti. Ar rasēšanu, modelēšanu un jebko saistībā ar to es nenodarbojos.

Principā skatos uz kādu no GTX 1070 lētāk nekā veikalā. Tam kurš tādu var sazīmēt (prioritāte jaunai kartei), būs arī atlīdzība par labi padarītu darbu.

0 Likes

salidzini.lv ziņo, ka cipari sākas no 380, piem. http://www.boro.lv/index.php?route=product/product&product_id=268494 izskatās neslikti ar officiālu 2 gadu garantiju. es labāku cenu piedāvāt nevaru.

0 Likes