Viedpulkstenis ar pastāvīgi ieslēgtu HRM

Vēršos pie jums pēc palīdzības. Nekad neesmu lietojis nevienu viedpulksteni vai fitnesa aproci vai kā nu viņas vēl sauc. Vajadzīgs viedpulkstenis kas spēj pastāvīgi monitorēt pulsu. Respektīvi - kā patstāvīga atsevišķa funkcija nevis kā daļa no kādas treniņu programmas vai fitnestrekera. Jauki būtu ja pulss atainotos uz galvenā ekrāna kopā ar laiku. Ideāli būtu, ja pulsam sasniedzot noteiktu vērtību ierīce par to ziņotu, pīkstot, vibrējot vai kā tā… Man ļoti patīk samsunga gear S3. Samsungam beidzot ir izdevies izveidot viedpulksteni kas tiešām izskatās pēc pulksteņa, nevis gadžeta no 80-o gadu fantastikas. Vai viņam varētu atrast kādu app ar nepieciešamo funkcionalitāti?

Izklausās pēc pensionāru gadžeta ar zvanu uz 112.

Ja arī tāds ir, tad tas būs liels un ar kaut kādām AAA baterijām, jo pulsa mērīšana 24/7 noēdīs standarta viedpulksteņu akumulatoru 4…5…6 stundu laikā.

jā, izklausās pēc medicīniska rakstura specierīcēm. man bērnam reizi gadā jānēsā vienu dienu holtera monitors - pamatīga kaste ar 4 AAA bačām. atceros, ka slimnīcā prasīju, vai naav kas vieds izdomāts, mazs, kas datus rāda telefonā vai bla bla bla - man atteica (viena no izcilākajām bērnu kardioloģēm) ka nav, un visas tās aproces uc brīnumi esot pilnīgs sū.

[quote=Artis]Izklausās pēc pensionāru gadžeta ar zvanu uz 112.

Ja arī tāds ir, tad tas būs liels un ar kaut kādām AAA baterijām, jo pulsa mērīšana 24/7 noēdīs standarta viedpulksteņu akumulatoru 4…5…6 stundu laikā.[/quote]