Viedtālrunis/podzintelefons ar labu kameru pensionāram

Sveiciens!
Priecāšos par ieteikumiem vienkāršam viedtālrunim (der arī podziņtelefons ar labu kameru) pensionārei.

Svarīgi-budžets 50-130 EUR (130 jau būtu griesti, vēlams 50-80 EUR), salīdzinoši laba kamera, stabila darbība/normāla baterija.

es meklētu lombardos vai refurbished no ķīnas vecos nokia n sērijas telefonus.

visiem šodienas pogu telefoniem kameras vnk ir pornogrāfija

Lietotājam tā plānota kā dāvana,līdz ar to lietots nebūtu labi. Prasības nav augstas kopumā, vai drīzāk ļoti zemas. Bet negribas arī,lai galīgs štrunts

Podziņu telefonus esmu pircis senioriem, kas vecuma ziņā ir 80+. Tai vecumā kamera un bildes nav vajadzīgas. Ja vecums nav tik liels un ir vēlēšanās pēc kameras, līdz ar to vēlāk arī bilžu aplūkošanas un, iespējams, pat sūtīšanas caur WhatsApp, tad padomā par kādu no Samsungiem. Pietiekoši liels ekrāns un pogas. Tikai savs laiks un nervi būs jāpatērē mācot ar to rīkoties. Cik daudz? Tas jau būs atkarīgs no lietotāja apķērības. Man ir gadījies seniors, kas TV pulti lieto ar grūtībām, bet gribēja sev viedtālruni :slight_smile:

  • ar Samsungiem domāju iepriekšējo gadu viedtālruņu modeļus, kas tikko parādījušies maksāja 150-180€, tagad cenā krietni kritušies

Tam pašam Samsung ir jau iebūvēta senioru saskarne. Diezgan fail-safe. Lielas pogas, nekā lieka. Manuprāt, Huawei arī bija.

Jebkurā gadījumā var arī launčerus piemeklēt šīm vajadzībām.

Skrīnšoti no Samsung saskarnes:

https://goo.gl/photos/bBPH9vYUYT2LcjtBA

Skatījos beigās uz Huawei P8Lite. Salīdzinoši laba cena, kas, protams, nav tā zemākā… Bet vismaz kopumā varētu būt ļoti ok. Lētākie telefoni, kas mums pieejami, tomēr kaut kā bez uzticības izskatījās.

Manuprāt būtu jādefinē jēdziens: “kas ir laba kamera?”.

Lai arī man pašam Samsungi īsti neiet pie sirds, taču pirms kāda mēneša sievasmātei nopirkām budžeta Samsung Galaxy J3. Tad pie Bites bija uz akciju un maksāja ap 120-130 EUR.

Sākumā bija bažas par to, kā cilvēks uzņems pāreju uz šādu telefonu, jo pirms tam lietoti visādi podziņtelefoni. Rezultāts ir ļoti labs – sievasmāte cītīgi lieto Whatapp, sūta visādas puķubildes radiniekiem un lieto videozvanu. Reizēm kaut kas sajūk, bet viss ir ok.

Paldies par ieteikumiem, atbildēm! Iegādājos tomēr Huawei P8Lite, kas pašreiz labā cenā, manuprāt. Samsung J3 sākumā bija kā alternatīva, tomēr pa esošo cenu kaut kā neuzrunāja.