Viedtelevīzija shortcut TV

Vai kāds no šejienes izmanto shortcut box + tv + films ? Cik saprotu ,tad šim pakalpojumam derēs jeb kurš stabils internets . Pareizi? Vai ir iespeja nopirkt no alixpress smart tv box ,un uzinstelēt lietotni uz tā ,un iztikt bez lattelecom BOX? Diemžēl paši lattelecom manā mājā piedāva tikai dsl internetu.

Es savam LG Smartam esmu uzinstalējis Shortcut lietotni un skatos Lattelecom televīziju tādā veidā. Vienīgi man nerāga LNT un TV3, jo tos, izmantojot mobilo internetu, MTG ierobežojuma dēļ, nerāda. Lai varētu normāli skatīties Shortcut saturu ir nepieciešami vismaz 10Mb/s.

Kāds LG televizors tev ir? Tikko pirkts un UHD?

UH7507 ar webOS 3

Man ar bija domā ņemt to Shortcut TV Box (lauku radiem), bet pēc pārrunām Lattlelecom veikalā sapratu, ka tur nekādā kombinācijā nevar dabūt MTG kanālus. Bet tie man būtiski.
Ciks sapratu, tad tas vairāk orientēts uz jauniešiem, kas tādus LMT, TV3, TV6 vairs nelieto. Toties YouTube ir galvenais informācijas avots.

Ak tu velns. Tv3 un LNT ,tv6 nevar nebūt manā mājā. Lai arī iemesls ir tikai uz vienas rokas saskaitāmiem raidījumiem, ziņām