Viesabonēšanas atcelšana

Jau kādu laiku operatoriem sludinot par viesabonēšanas atcelšanu, par Eiropu kā mājām, tie parasti aizmirst piebilst tādu nelielu sīkumu - par zvaniem uz Eiropu no Latvijas joprojām ir jāmaksā (Tele 2 un Bite), Tele 2 lētākājos tarifos zvani uz ārzemēm nav iekļauti vispār, kāmēr Bitei lētākajam tarifam ir iekālutas 50min. Jautājums vai kāds ir sīkāk painteresējies pie operatoriem par to, cik tas ir korekti pirmkārt no morālā un otrkārt no likumiskā skatu punkta?

http://europa.eu/youreurope/citizens/consumers/telecoms-internet/mobile-roaming-costs/index_lv.htm

Tātad teorētiski viss ir tip top, atrodoties viesabonēšana nekas nav jāpiemaksā, atrodoties Polijā tiešām varam zvanīt uz visu Eiropu bez papildus maksas.

Balstoties uz šiem principiem, mūsu operatoru piedāvājums nebūt vairs neatbilst noteikumiem, atrodoties viesabonēšanā patiesībā tarifs ir lētāks nekā atrodoties Latvijā.

Ir skaidrs, ka Tele 2 un Bite cenšās ietaupīt uz likuma nepilnības / roba.

https://www.tele2.lv/tavs-tarifu-plans/
Interesanti, ka arī tarifu plāna kaukulators neko par to nesaka, arī ieklikšķinot, ka gribu zvanīt uz Eiropu visu laiku (bet kaut vai arī ceļojot, kāda nozīme), tiek piedāvāts tarifu plāns “Zelts 2Gb”, kurā zvani uz Eiropu no Latvijas nav iekļauti vispār!

nu lūk, tad, kad bļuajat, cik LMT ir riebīgs un dārgs - aizdomājieties, ka kapeiku, ko iepisīsiet pie teļiem un bitēm, no jums nomauks savādākā veidā. LMT brīvība = pilnīga un 100% brīvība jebkurā EEZ valstī.

piespiedu kārtā maksāt 2.5x vairāk, par pakalpojumiem, kas man nav vajadzīgi.

tālab: tādiem kā Tu ir Tele2 un Bite. Īzī pīzī.[quote=digitalk][quote=Lapsinieks]LMT brīvība = pilnīga un 100% brīvība[/quote]

piespiedu kārtā maksāt 2.5x vairāk, par pakalpojumiem, kas man nav vajadzīgi.[/quote]