Vīruss!!! ko darīt

Messenger programmā tika atvērta vēstule no zināma cilvēka unšodien bāccc

drošības nolūkos mēs tavu bildīti vaļā nevērsim. sorrrrrīīīīī

Tas jau ir sūtīts no datora un vīruss nav manā telefonā…nu vienalga neveriet… Paldies par palīdzību :slight_smile: Būs jāmeklē kur citur info :frowning:

[quote=Lapsinieks]drošības nolūkos mēs tavu bildīti vaļā nevērsim. sorrrrrīīīīī

nu spied tak to pogu- remove virus. gan jau samsungs tiks galā.

[quote=rgunta]Tas jau ir sūtīts no datora un vīruss nav manā telefonā…nu vienalga neveriet… Paldies par palīdzību :slight_smile: Būs jāmeklē kur citur info :frowning:

RUPJI GAN… BIJU DOMĀJUSI KA ŠAJĀ FORUMĀ IR CITĀDI CILVĒKI… VAIRS TE NERAKSTĪŠU LAI TEVI GUDRĪTI TĀDU NETRAUCĒTU AR SAVĀM MUĻĶIBĀM… FUI!!!

[quote=rgunta]RUPJI GAN… BIJU DOMĀJUSI KA ŠAJĀ FORUMĀ IR CITĀDI CILVĒKI… VAIRS TE NERAKSTĪŠU LAI TEVI GUDRĪTI TĀDU NETRAUCĒTU AR SAVĀM MUĻĶIBĀM… FUI!!!

Neņem galvā Artani, viņš dzīvē sevi nav pierādījis un tāpēc slikti izrunājas interneta forumos :slight_smile: Kas attiecas uz problēmu, tad attēlā redzamais tiešām izskatās pēc krāpšanas mēģinājuma. Ceru, ka neesi no tās lapas uzstādījusi nekādas lietotnes. Vienkārši ver to lapu ciet un ierīces iestatījumos pie lietotnēm paskaties vai nav klāt nācis kaut kāds antivīrus vai tamlīdzīgas muļķības. Ja ir, dzēs laukā.

Mans mērķis ir rūpēties par to, lai te nav nevajadzīgas rupjības un apvainojumi. Ja šādi neproti, tad Tev te nav vietas un vari meklēt citus forumus, kur pakasīties. Varbūt pat vari izveidot ko jaunu ar savu mīļo draugu Zigmāru :slight_smile:

Paldies! Un Tev es labprāt ieteiktu nebesīties par dzīves sīkumiem un kļūt iecietīgākam.

Artani, izlaid tvaiku. Neaizej, man Tevis pietrūks.

Tu arī, lūdzu, esi uzmanīgs ar zobgalībām.

Lapsiniek - Vecīt, nafig man šito visu - ja visuvarenajam smagsvaram Krišam svarīgāk ir ieziepēties analfabētiem, kas nespēj phishingu atšķirt no antivīrusa (bet vismaz uzklikšķina uz pilnekrāna reklāmām, lai ripo naudiņa), nekā uzturēt kaut vai minimālu intelekta līmeni šeit, tad šādi darbi pasaka vairāk par viņa attieksmi pret šo vietni, nekā visa viņa skaistā runāšana sūdzību topikā.

Vēl jo vairāk nožēlojami ir tas, ka viņš, admins būdams, atļaujās mētāties ar tādiem lieliem vārdiem kā “nepierādījis” - diez pēc kādiem kritērijiem šādu apvainojumu viņš var izteikt? Jo, dotajā situācijā, ironiskā kartā esmu visnotaļ drošs, ka esmu gan par viņu turīgāks, gan izglītotāks stipri vairāk disciplīnās, gan kantori man ir vērtīgāki, savulaik forumu labāku biju palīdzējis izveidot, nebaidos pateikt stulbeņiem acīs patiesību, un, galu galā, vismaz neizskatos pēc Rona Vīzlija kas zaudē cīņā ar lieko svaru… Bet par spīti tam visam es vienalga līdz šim izgājienam viņu respektēju kā līdzvērtīgu uzņēmēju, līdzcilvēku un forumieti.

Man bija radusies kaut kāda falša pārliecība, ka pēc sarunas sūdzību topikā vismaz kaut kādā mērā bijām par foruma organizācijas lietām vienisprātis, bet diemžēl kārtējo reizi vīlos. Redzi, Lapsiniek - kā rakstīju tajā iepriekšējā topikā - ne jau aiz laba prāta es salīdzināju Kristapu ar bēdīgi slaveno Bērziņzigmāru - abi viņi pamanījās iedirst dvēselē cilvēkiem, kas bija viņu forumu kodols - Zigis savulaik boot’ā to izdarīja ar Lizardu un citiem veterāniem, pēc kā es pacēlu asti no turienes, bet savukārt redz ka mūsu Krišam obligāti bija jāmēģina te parādīt, ka viņš ir sūrais admins, un jāpasaka pēdējais vārds. Rakstīju jau - nu neiet tā tās lietas, ne uzņēmējdarbībā, ne sociālajā community - cenšoties izpatikt tupajam vairākumam tā var tikai pazaudēt spējīgos cilvēkus.

Tā vai citādi - ticu, ka reklāmdevēji, banneri un tupeņi turpinās nest kursoram pienācīgu peļņu arī bez kvalitatīva foruma. Es pirmīt jau palaidu skriptu, lai iztīrītu visus savus vecos rakstus, tā ka viss ok. Neņem ļaunā, Lapsiniek - kā jau vairākas reizes tiku teicis, tu un digitalk bijāt retie normālie kadri šeit. Kontakti mums vienam otra ir, tā ka gan jau uz alu saskriesimies tā vai citādi. :wink: priekā!

Paldies

[quote=krizdabz][quote=rgunta]RUPJI GAN… BIJU DOMĀJUSI KA ŠAJĀ FORUMĀ IR CITĀDI CILVĒKI… VAIRS TE NERAKSTĪŠU LAI TEVI GUDRĪTI TĀDU NETRAUCĒTU AR SAVĀM MUĻĶIBĀM… FUI!!!

Neņem galvā Artani, viņš dzīvē sevi nav pierādījis un tāpēc slikti izrunājas interneta forumos :slight_smile: Kas attiecas uz problēmu, tad attēlā redzamais tiešām izskatās pēc krāpšanas mēģinājuma. Ceru, ka neesi no tās lapas uzstādījusi nekādas lietotnes. Vienkārši ver to lapu ciet un ierīces iestatījumos pie lietotnēm paskaties vai nav klāt nācis kaut kāds antivīrus vai tamlīdzīgas muļķības. Ja ir, dzēs laukā.[/quote]

Ja jau viss dzīvē ir tik skaisti un rožaini, tad kāpēc tik daudz pilnīgi liekas agresijas un asumu šeit? Kaut kas tur nav tīrs :slight_smile: Nevajag tagad te sevi pataisīt par svēto mocekli. Ja pats nebūtu nolaidies līdz rupjībām un pilnīgi liekiem uzbraucieniem, neviens netraucētu.

Artani, ne visi ir tik izglītoti IT jomā, kā tu (vismaz par tādu izliecies, kā ir patiesībā nemāku spriest, jo neesmu pārbaudījis tavas zināšanas, un netaisos to darīt). Ja visi būtu tik izglītoti, tad šādiem forumiem vispār nebūtu jēga. Foruma būtība jau ir tajā, ka cilvēks, kas kaut ko nezina un nemāk atrast atbildi uz savu jautājumu, griežas pie zinošākiem pēc palīdzības.

Rodas jautājums vai tiešām forumu (blogu utml.) vadība ir vainīga pie visām problēmām, kas tevi piemeklē. Ja jau esi tik spējīgs/zinošs tad varbūt ir vērts pašam savu blogu/forumu veidot un uzturēt. Tur būs viss kā tu vēlies un nebūs jādusmojas par to, ka kaut kas nenotiek tev pa prātam.

mani pieci centi: pieminētā trijotne ir tas, kas ir lasāms šajā forumā. Nebūs šie, varbūt būs citi, varbūt būs tikai muļķīgi jautājumi bez atbildēm. Un mūsdienās ir milzīga atšķirība (sprauga, bedre) starp cilv. kas jēdz IT un kas nejēdz, tāpēc arī tie asumi rodas…

a Briedis? Briedis ar normāls džeks.

Spied tikai telefona atpakaļ iešanas pogu! Un no telefona pat nemēģini skatīties, kas atrodas zem ekrānā redzamajiem linkiem.

Bildē ir pasta klienta iebūvētajā pārlūkprogrammas objektā atvērta HTML lapa no nezkurienes servera (iespējams uzlauzta). Īstais bacilis ielādēsies, nospiežot “remove viruses”. Vai palaidīsies, atkarīgs no tavā telefonā esošajiem izstādītajiem drošības jauninājumiem Taču eksperimentēt nav ieteicams. Vislabāk būtu sākumā nošaut pasta klientu no telefonā palaisto programmu saraksta atmiņas tīrīšanas pogas.

Lapsiniek, par šādu “palīdzību” atkarībā no skartā adresāta var sagaidīt arī ar beisboleni pa iekšām un lodi pierē. It kā vairs nav 90-tie, tomēr uzmanīgāk ar ieteikumiem.

[quote=Lapsinieks]nu spied tak to pogu- remove virus. gan jau samsungs tiks galā.

[quote=rgunta]Tas jau ir sūtīts no datora un vīruss nav manā telefonā…nu vienalga neveriet… Paldies par palīdzību :slight_smile: Būs jāmeklē kur citur info :frowning:

[/quote][/quote][/quote]

jā. iedomājies - es ar iekritu aiz paviršības

[quote=Krotow]Spied tikai telefona atpakaļ iešanas pogu! Un no telefona pat nemēģini skatīties, kas atrodas zem ekrānā redzamajiem linkiem.

Bildē ir pasta klienta iebūvētajā pārlūkprogrammas objektā atvērta HTML lapa no nezkurienes servera (iespējams uzlauzta). Īstais bacilis ielādēsies, nospiežot “remove viruses”. Vai palaidīsies, atkarīgs no tavā telefonā esošajiem izstādītajiem drošības jauninājumiem Taču eksperimentēt nav ieteicams. Vislabāk būtu sākumā nošaut pasta klientu no telefonā palaisto programmu saraksta atmiņas tīrīšanas pogas.

Lapsiniek, par šādu “palīdzību” atkarībā no skartā adresāta var sagaidīt arī ar beisboleni pa iekšām un lodi pierē. It kā vairs nav 90-tie, tomēr uzmanīgāk ar ieteikumiem.

[quote=Lapsinieks]nu spied tak to pogu- remove virus. gan jau samsungs tiks galā.

[/quote][/quote][/quote]

a Briedis? Briedis ar normāls džeks.[/quote]

Briedis pārāk maz šeit parādās, lai būtu pamanāms :slight_smile:

Varbūt Artanis izteicās tuč, tuč par skarbu, un jūtīgiem cilvēkiem, tas var pieķerties pie sirsniņas, taču tai pat laikā viņš stabili bija Top2 (varbūt pat Top1) rakstītājs šeit. Un nevis vienkārši rakstītājs, bet par tēmu rakstītājs. Tāpēc man arī žēl… :frowning:

Lai cik tas nebūtu dīvaini, taču sabiedrībā liels procents cilvēku ir sveši ar elementārām IT lietām un krāpniecības shēmām, tāpēc ikdienā šādi jautājumi un situācijas būs vēl un vēl. Vajag būt drusku iecietīgākiem pret ļaudīm, kas ar kaut ko tādu saskaras pirmo reizi. Pīs!

1 Like