Web Whatsapp savienojums

Sveiki,
Man tāda interesanta problēma nomoka jau kādu pusgadu. Web whatsapp nu galīgi negrib strādāt “tiešraidē”. Uzrakstītie mesidži tiek nosūtīti, kad parādās savienojums ar telefonu. Visu laiku rāda, ka “pārliecinieties vai telefonam ir interneta savienojums”. Lai parādītos savienojums bez maz telefonam visu laiku ir jābūt atbloķētam un jābūt atvērtai WA aplikācijai.

Telefons man ir 1,5 gadus. Pirmo gadu nebija pilnīgi nekādu problēmu. Varbūt ir kāds settings, ko piekoriģēt? Varbūt kāds apdeits ir kaut ko baterijas taupīšanas nolūkos ir ieslēdzis kādu īpašu režīmu? I-nets laikam strādā pie bloķēta ekrāna, jo visus mesidžus taču uz telefona saņemu laicīgi.

Ir kādas idejas?

P.s. Izmantoju uz diviem dažādiem kompjiem, kuriem gan abiem ir Chrome.

Ekk. WhatsApp un viņa brīnumi :D

Kāds telefona modelis un softa versija ? Moš pēdējā pusgadā bija kāds telefona softa “major upgrade” ?

Vai tev ir neierobežots WIFI interneta savienojums telefonam?
pamēģini atslēgt WIFI telefonam un palietot tikai datus.
Esmu novērojis, ka WIFI pieslēgumos, kur pēc noklusējuma viss tiek bloķēts izņemot to, kas ir atļauts, whatsapp strādā ļoti negribīgi. Tiklīdz atslēdz telefonam WIFI, tad whatsapps strādā ideāli gan telefonā, gan datorā.

Huawei P20 Lite. Nu pašas sistēmas būvējumi bijuši kādi 3-4, tāpat arī Androids no 8 uz 9 laikam aizleca.
Būvējums 9.1.0.278
EMUI 9.1.0
Android 9

Es būtībā tikai datus izmantoju telefonā. Bet nemaina lietas būtību vai esmu pie viena wireless ar telefonu vai telefonā lietoju datus. Agrāk tak darbā ar stacionāro, kas pievienots vadam viss strādāja.

Stulbākais jau šajā visā ir, ka māte google vispār negrib palīdzēt un neredzu, ka kāds cits būtu sūdzējies par līdzīgu tēmu. Pamata ieteikumi ir paskatīties vai telefonam ir internets un vai datoram ir internets :smiley:

Man pat ir doma taisīt factory reset, jo tāpat ir sakrājušies visādi nevajadzīgie mēsli telefonā un gribētu viņu palaist “kā jaunu”. Viņš vispār ar tādu resetu izdzēsīs būvējumus visādus?